بازی با نوزادان

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بازی با نوزاداننسخه 1.0

3.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سبک زندگی
  • قیمت : ۹۰۰ تومان
  • حجم : 2.3 مگابایت

کودکان نیاز به توجه ویژه ای از سوی والدین خود دارند که شامل نکات بسیاری میشود. از آنجا که در طول رشد نوزادان از بدو تولد تا بعد، باید به اقتضای زمان سپری شده از عمرشان با آنها رابطه برقرار کرد، آگاهی از روش های مربوطه اهمیت بسیار زیادی پیدا میکند. رفتار صحیح با فرزندان به خصوص در دو سال اول و دوران طفولیت، موجب رشد و شکوفایی بیشتر آنها در طی سال های آتی خواهد شد و همه روانشناسان کودک با این موضوع اتفاق نظر دارند. اگر این مسئله برای شما نیز مهم است، با ما در معرفی، نقد و بررسی "بازی با نوزادان" همراه باشید. این اپلیکیشن اندرویدی نکات قابل توجهی در رابطه با موضوع مورد بحث ما دارد. بازی با نوزادان

رابط کاربری:

ویژگی بارز این اپلیکیشن، سرعت بالای دسترسی به بخش های مختلف آن میباشد که استفاده راحت و بدون هر گونه پیچیدگی را نیز باید به آن اضافه کنیم. البته خصوصیات اشاره شده بیشتر به دلیل عدم استاده از امکانات جانبی مختلف پدید آمده اند و اتنظار دیگری از "بازی با نوزادان" نمیرفت!

ظاهر ساده این برنامه اندرویدی تنها به وسیله تصویرهایی که در هر قسمت مشاهده میکنید مزین شده است و نکته جذب کننده دیگری ندارد. فونت مناسب و خوانا و همچنین چیدمان مرتب فهرست ها از جمله نقاط قوت اپلیکیشن فوق محسوب میشوند. هرچند از رنگ های زیادی در طراحی گرافیکی "بازی با نوزادان" استفاده نشده است اما در کل، رنگ بندی آن هماهنگ و استاندارد به نظر میرسد.

موردی که باید علاوه بر کمبودهای برنامه فوق به عنوان یک نقص نام ببریم، حالت تمام صفحه آن میباشد. اپلیکیشن هایی که از این تکنیک استفاده میکنند، انتخاب را به عهده کاربران میگذارند چون در دسترس بودن ناحیه هشدارهای تلفن همراه، ضروری است.

AppReview امتیاز 2 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. بازی با نوزادان

کاربرد:

"بازی با نوزادان" به غیر از مطالب مفیدی که در بخش بندی های مناسب در اختیار شما قرار میدهد، قابلیت دیگری نداشته و امتیازات این بخش فقط به همین مورد تعلق میگیرد.

حداقل امکانات جانبی که برای این اپلیکیشن اندرویدی لازم و حیاتی به نظر میرسید، امکان انتخاب و به اشتراک گذاری متن، ابزار جستجو و یا حتی قابلیت افزودن به علاقه مندی ها بود. تولید کنندگان برنامه فوق از این لحاظ دقت نظر کمی صرف کرده اند و به هر ترتیب نباید انتظارات کاربران را نادیده گرفت!

امتیاز AppReview به این بخش، 2.5 از 5 است.

قیمت: هرچند "بازی با نوزادان" نواقص و کمبودهای متعددی دارد اما به هر حال مطالب درون آن ارزشمند میباشد. با توجه به اینکه تهیه کتاب های مرتبط با موضوع این اپلیکیشن علاوه بر صرف زمان، هزینه زیادی نیز دربر دارد، میتوان قیمت آن را منصفانه قلمداد کرد. بدین ترتیب، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


بازی با نوزادان