دانلود بازی فرار

بازی فرار، جدال برای بقا در غار اسرار آمیزنسخه 1.2.1

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : رقابتی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 49.38 مگابایت
دریافت برنامه/بازی فرار از بازار سازنده : premind

زمانی که صحبت از بازی های سبک رانر می شود، به یاد ده ها بازی موفق می افتیم که به کمکشان ساعت‌ها سرگرم شده ایم. بازی هایی مثل:

 • ساب وی سورف
 • تمپل ران
 • بدو دهقان بدو
 • و...
شاید خیلی از بازی های ایرانی زیر مجموعه این سبک قرار گیرند اما هر یک از آن‌ها، جذابیت‌ها و نقاط قوتی دارند که سبب شده حس تکراری بودن به بازیکنان علاقه مند به این سبک منتقل نشود. نصب بازی رانر فرار در این مقاله قصد دارم به کالبد شکافی یکی از این بازی ها به نام "فرار" بپردازم که علاوه بر سادگی، توانسته نوید بخش ساعت ها سرگرمی برای کاربران خود باشد. در بازی فرار، وظیفه شما، ثبت رکورد و جمع آوری سکه، به کمک کاراکتر‌های پرنده‌ی بامزه است. مراحل بازی فرار شما انتخاب می کنید، فرار یا نبرد در طول مسیر، شما باید از دست عنکبوت‌ها، صخره‌های مرگبار و موجودات عجیب فرار کنید. توجه داشته باشید که اگر بدون قابلیت‌های ویژه به آن ها برخورد نمایید، خواهید مرد. هر کاراکتر دو قابلیت ویژه دارد.  آتش مرگ : به کمک این قابلیت می توانید خود را به گلوله آتشینی تبدیل کنید و هر موجودی را که بر سر راهتان قرار گرفت، بسوزانید. توجه داشته باشید که امکان استفاده از این قابلیت محدود است و پر شدن مخزن آتش، به جمع آوری سکه و... بستگی دارد. قدرت نهایی : هر کاراکتر یک قدرت مخصوص دارد و با استفاده از آن می تواند هر چیزی را از بین ببرد، حتی صخره های مرگبار. فعال شدن این قابلیت به کشتن موجودات بیگانه با استفاده از آتش مرگ، وابسته می باشد. نوار پر شدن این قابلیت ها در سمت چپ صفحه، قابل مشاهده است. همچنین می توانید از فروشگاه بازی، قدرت ها و امکانات ویژه خود را ارتقا داده و علاوه بر آن شانس سریع تر ظاهر شدن آیتم های کمکی مثل ضریب دو و سپر را افزایش دهید. کاراکتر های جذاب بازی فرار پس از پایان هر نوبت بازی، آمار کلی در اختیارتان قرار می گیرد که شامل اطلاعات مفیدی است؛ اطلاعاتی مانند:
 • امتیاز کسب شده
 • سکه ذخیره شده
 • آمار نابودی دشمنان و موانع
 • نوار پیشرفت
با افزایش سطح و انجام ماموریت‌ها می توانید سکه دریافت کنید و از آن برای شانس بازی مجدد، خرید کاراکتر جدید و ارتقای امکانات جانبی ویژه استفاده نمایید. بازی اندرویدی فرار تا بهترین شدن چقدر فاصله دارید؟ این بازی به لطف بخش آماری خود، اطلاعات مفیدی از بالاترین رکورد و مجموع امتیازات کسب شده در بازی را به شما نمایش می دهد. همچنین با استفاده از رتبه بندی آنلاین بازی می توانید جایگاه خود را در جدول نفرات برتر و نفرات برتر ماه مشاهده نمایید. این قابلیت کمک شایانی به هیجان انگیز شدن بازی می کند. آیا شما هم می توانید یکی از نفرات برتر این بازی باشید؟ رتبه بندی آنلاین بازی فرار یکی از مهم ترین و کلیدی ترین راه های کسب سکه، ماموریت‌ها هستند. وجود صدها ماموریت مختلف در بازی باعث شده که بدون نیاز به خرید اجباری بتوانید کاراکتر و امکانات متنوع را امتحان کنید. با خرید کاراکترهای دیگر علاوه بر داشتن یک قدرت ویژه جدید، سرعت امتیازگیری شما نیز تسریع خواهد شد که اطلاعات تکمیلی در کارت هر کاراکتر درج شده است. ماموریت بازی فرار به داشته‌های خود توجه کنید فراموش نکنید که ارتقای امکانات و قابلیت های موجود، برای ثبت رکورد های بهتر در بازی لازم است. اگر پول کافی برای خرید کاراکتر جدید ندارید حتما به ارتقای داشته‌ها بپردازید. انرژی هست، ولی کم! تعداد دفعات بازی، محدود شده و اگر دوست دارید به طور مداوم بازی کنید، کافی است با پرداخت سکه و یا مشاهده ویدیو، واحدهای انرژی را خریداری نمایید. بازی هر سه ساعت یک بار جوایزی را به شما پیشنهاد می دهد که می توانید هر یک از آن ها را انتخاب نموده و موجودی سکه خود را افزایش دهید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام و دنبال کردن صفحه اینستاگرام بازی، هدیه دریافت خواهید کرد.
بازی فرار به عنوان یک بازی ساده، همه چیز را در حد انتظار پیاده سازی کرده است و می تواند یک سرگرمی خوب و البته چالش برانگیز در اوقات فراغتتان باشد.
قابلیت ویژه بازی فرار
نقاط قوت برنامه
 • رابط کاربری کاربرپسند
 • سادگی گیم پلی
 • کاراکتر های متنوع
نقاط ضعف برنامه
 • وجود باگ های جزئی در گیم پلی
پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه بازی فرار، یک بازی ساده و مهیج است که به لطف وجود کاراکترهای متعدد و همچنین امکانات مختلف میتواند ساعت‌ها سرگرمی را برای بازیکنان به ارمغان آورد. نکته حائز اهمیت در این بازی، وجود مشکلات جزئی در گیم پلی آن است. برای مثال:
 • احتمال دارد پس از پرداخت سکه برای ادامه بازی، کاراکتر همچنان مرده باشد و به راه خود ادامه دهد.
 • با چسبیدن به سقف غار، به راحتی می توان از تمامی موانع گذشت، تا زمانی که به صخره ها برخورد کنیم.

فرار

بازی فرار، جدال برای بقا در غار اسرار آمیز

بروزرسانی اول در 28 اسفندماه 1396

.در بروزرسانی اخیر این بازی، با توجه به پیشنهادات داده شده توسط تیم اپریویو، علاوه بر رفع باگ‌های جزئی موجود در بخش انیمیشن‌ها، شاهد تغییرات اساسی در قسمت ماموریت‌ها نیز بوده ایم

اضافه شدن نمایش وضعیت انجام ماموریت‌ها(شده/نشده)، مهم‌ترین تغییر این بخش بوده که باعث کاربرپسندتر شدن بازی شده است.

ماموریت های بازی فرار - بروزرسانی

همچنین با تغییرات مثبتی که در گیم پلی بازی صورت گرفته، شاهد ثبت رکوردهای منصفانه‌تری نسبت به قبل در بازی هستیم.

در نهایت باید گفت غیر از باگ جزئی موجود در گیم پلی، مورد خاص دیگری دیده نشده و بهبود موارد فوق باعث شد امتیاز بازی در بخش گیم پلی نیز افزایش یابد.

بروزرسانی دوم در 20 فروردین‌ماه 1397

در حالی که هنوز حتی یک ماه هم از آپدیت قبلی این بازی سرگرم کننده نگذشته است اما توسعه دهندگان بازی فرار برای ارتقای سطح کیفی، دست به انجام تغییراتی زده اند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

اگر پیش از این، بازی فرار را تجربه کرده باشید حتما متوجه شده اید که بازی با عنوانی به نام جان محدود شده بود و برای بازی های مکرر باید از راه های مختلف به کسب جان میپرداختید.

در نسخه جدید این پارامتر محدود کننده حذف شده است و شما کاربران میتوانید به راحتی بازی کنید و بدون محدودیت سرگرم شوید.

آپدیت بازی فرار

همچنین دشمنان جدیدی جایگزین تکه سنگ‌های کشنده شده اند تا علاوه بر چالش بر انگیزتر شدن مراحل، کاربران شاهد یک دستی بیشتر در محیط بازی باشند.

متاسفانه دشمنان جدید تناسب چندانی با محیط مراحل ندارند و انتظار میرود در بروزرسانی های آینده، این مورد نیز اصلاح شود.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود فرار از کافه بازار