بانک پیامک و سرگرمی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بانک پیامک و سرگرمینسخه 1.1

امتیاز کاربران
4.33 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۵۰۰ تومان
  • حجم : 7.8 مگابایت

 

تفریح و سرگرمی در زندگی همه افراد جایگاه ویژه ای دارد و هر کس برای گذران اوقات فراغت به دنبال علاقه مندی های خود میرود. این روزها گوشی های تلفن همراه به پایگاهی برای این کار تبدیل شده اند.

با نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی "بانک پیامک و سرگرمی" همراه باشید تا این برنامه را بیشتر به شما معرفی کنیم.

بانک پیامک و سرگرمی

رابط کاربری:

دسترسی به بخش های متنوع برنامه فوق به راحتی امکان پذیر بوده و استفاده از امکانات جانبی آن نیز راحت میباشد. از این حیث امتیاز خوبی نصیب این برنامه اندرویدی میشود.

درمورد ظاهر برنامه، باید ذکر کنیم، زیبایی چشمگیر آن نشان از حسن سلیقه و دقت نظر تولیدکنندگان "بانک پیامک و سرگرمی" دارد. این موضوع را میتوان از رنگ بندی مناسب و هماهنگ آن گرفته تا چیدمان مرتب فهرست ها، آیکون های جذاب و فونت مناسب آن تشخیص داد. البته نقص هایی نیز در طراحی گرافیکی این اپلیکیشن دیده میشود.

بیشترین ایراد را باید به عدم هماهنگی قالب گرافیکی، با محتوای درون برنامه گرفت. از انجا که مطالب موجود در آن، جنبه سرگرم کننده دارند بهتر بود از رنگ های دیگری برای طراحی محیط استفاده شود. همچنین آیکون هایی که برای  فهرست عناوین درنظر گرفته شده اند، در عین حال که جالب و خلاقانه هستند اما هماهنگی لازم را با رنگ بندی کرم – قهوه ای ندارند و در خیلی از موارد با مضمون عنوان متناسب نیستند.

AppReview با جمع بندی موارد ذکر شده، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

بانک پیامک و سرگرمی

کاربرد:

این اپلیکیشن اندرویدی، چند موضوع و یا بهتر بگوییم چند برنامه با موضوع سرگرمی را در یک جا گرد آورده است. مطالب درون "بانک سرگرمی و پیامک" از پیامک و لطیفه گرفته تا تصویر پس زمینه و زنگ مخصوص تلفن همراه را شامل میشوند و در بخش های جداگانه ای قرار گرفته اند.

تولید کنندگان اپلیکیشن فوق برای دسته بندی مطالب در موضوعات متنوع، حوصله زیادی به خرج داده اند و از این لحاظ بانک کاملی را ارائه نموده اند هر چند در بخش های "رینگتون" و "تصویر زمینه"، شاهد این موضوع نیستیم. اگر قابلیت بروزرسانی نیز درون برنامه وجود میداشت، دیگر هیچ کم و کاستی از این لحاظ باقی نمیماند. البته تیم توسع دهنده این برنامه قول آپدیت منظم آن را به کاربران داده اند.

امکانات جانبی این برنامه شامل قابلیت به اشتراک گذاری، افزودن به علاقه مندیها و همچنین ذخیره متن در حافظه میشوند. ابزار جستجو را هم باید به این لیست اضافه کنیم و هرچند قابلیت های پیشرفته ای ندارد اما وجود آن در برنامه مفید واقع خواهد شد. امکان ذخیره سازی آهنگ ها (زنگ ها) و تصاویر زمینه، در پوشه مخصوص این برنامه نیز جالب توجه میباشد.

عدم نمایش تعداد پیامک در بخش های متنی، کمبود بزرگی محسوب میشود چون کاربران تمایل دارند قبل از ارسال متن در قالب پیام، هزینه آن را درنظر بگیرند. برخی از برنامه های رقیب، امکانات جانبی بیشتری را در خود جای داده اند که کارایی آن را بالاتر میبرد.

در پایان باید ذکر کنیم کارایی برنامه فوق در حدی که کاربر را راضی نگه دارد، خوب است و به همین دلیل امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 خواهد بود.

بانک پیامک و سرگرمی

قیمت:

با وجود این همه موضوع سرگرم کننده درون "بانک پیامک و سرگرمی"، قیمت این برنامه اندرویدی منصفانه به نظر می آید. بنابراین AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش تعیین میکند.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    علی 5
    برنامه بسیار خوبی بود من دان کردم.

    به این نظر پاسخ دهید
بانک پیامک و سرگرمی