مترجم توریست+(دیکشنری آفلاین)

با مترجم سریع به 100 زبان زنده دنیا حرف بزنیدنسخه 2.0

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

اگر زیاد به مسافرت های خارجی میروید یا در کارهای روزمره خود با زبان های مختلف دنیا سر و کار دارید، باید یک دستیار ترجمه به همراه داشته باشید. اپلیکیشن مترجم سریع که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، جملات فارسی را به 100 زبان زنده دنیا ترجمه میکند. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید. ابزارهای ترجمهبعد از دیدن معرفی اولیه برنامه فوق، راهنمای تعاملی آن در چند ثانیه به شما یاد میدهد که چطور از مترجم سریع استفاده کنید. بر خلاف بسیاری از دیکشنری ها و اپلیکیشن های مترجم که تا به حال دیده اید، عملکرد این اپلیکیشن اندرویدی بسیار ساده و در عین حال کاربردی است. "گروه برنامه نویسی آر تی آر" در تولید این محصول سعی کرده اند تا شما درگیر پیچیدگی های اضافه نشوید.   نکته : بخشی از اپلیکیشن فوق به صورت آفلاین و بخش دیگر آن به صورت آنلاین کار میکند.

مترجم سریع، دستیار ترجمه خوبی در سفرهای خارجی است.
  حرف بزنید، ترجمه تحویل بگیرید مهمترین قابلیت مترجم سریع که به خصوص در سفرهای خارجی بسیار مفید خواهد بود، امکان ترجمه صوتی فارسی به انگلیسی در آن میباشد. البته همانطور که گفتیم، این اپلیکیشن ترجمه فارسی به 100 زبان زنده دنیا را انجام میدهد. کافی است در صفحه اصلی یا بخش ترجمه آنلاین برنامه، بر روی دکمه گفتن جمله اشاره کنید. حالا یک میکروفون ظاهر میشود که میتوانید با نگهداشتن آن، عبارتی که قصد ترجمه آن دارید را با صدای واضح و بدون لهجه بگویید. جمله ای که به این صورت گفتید، به عنوان متن مبدا در ناحیه ای با همین نام به نمایش درمی آید. با لمس دکمه ترجمه و تلفظ جمله، مترجم آنلاین کار خود را با نمایش معنی و پخش تلفظ انجام میدهد. برای اینکه تلفظ عبارت را بار دیگر بشنوید، باید دکمه را دوباره لمس کنید. بد نیست بدانید که امکان کپی کردن متن مبدا و ترجمه آن در حافظه موقت و همچنین قابلیت اشتراک گذاری جمله و ترجمه آن وجود دارد.   نکته : شما میتوانید جمله خود را در ناحیه متن مبدا تایپ و ترجمه آن را دریافت نمایید.   مترجم آنلاین  ترجمه آفلاین با دیکشنری سریع در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید، میتوانید از دیکشنری آفلاین در منوی کناری مترجم سریع بهره ببرید. با تایپ کلمه فارسی یا انگلیسی موردنظر در این دیکشنری، معادل های آن و عبارت های پیشنهادی مرتبط به شما نشان داده میشوند. حالا میتوانید با لمس هر عبارت، معنی آن را همراه با توضیحات ببینید. لازم به ذکر است که در بخش آفلاین، کار ترجمه از فارسی به انگلیسی و بالعکس انجام میشود.   نکته : در این قسمت نیز امکان کپی کردن متن و به اشتراک گذاری آن پیش بینی شده است.   درباره رابط کاربری برنامه بدانید محیط مترجم سریع مانند عملکرد آن بسیار ساده میباشد اما در عین حال، جذابیت های خاص خود را هم دارد. استفاده از رنگ های زنده در قالب گرافیکی این اپلیکیشن، آن را از حالت یکنواختی درآورده است. البته انتظار میرفت که از این لحاظ، دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری از تولیدکنندگان ببینیم. در مورد تجربه کار با برنامه و استفاده راحت از آن نیز مشکل خاصی به چشم نمیخورد هرچند بهتر بود در بعضی قسمت ها، هوشمندانه تر عمل شود.
  عملکرد خوب مترجم سریع به عنوان یک دستیار ترجمه صوتی فارسی به انگلیسی که بیش از 100 زبان دیگر را هم پشتیبانی میکند، باعث شده تا 50000 بار توسط کاربران نصب گردد. این برنامه اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.
  نکته : برنامه فوق تنها برای 1 روز به صورت رایگان قابل استفاده میباشد. برای استفاده نامحدود از آن میتوانید با پرداخت هزینه ناچیز، اشتراک 1 ماهه تا 1 ساله بگیرید.   دیکشنری آفلاین
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
  • عملکرد صحیح و بدون خطا
  • استفاده راحت برای همه اقشار
  • دیکشنری آفلاین با سرعت بالا
  • ترجمه آنلاین با پشتیبانی از 100 زبان زنده دنیا
  • رابط کاربری زیبا و روان
نقاط ضعف برنامه
  • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه هرچند مترجم سریع وظیفه اصلی خود را به خوبی انجام میدهد و نیاز به قابلیت های بیشتری ندارد اما وجود امکاناتی مثل افزودن جمله و ترجمه به برگزیده ها یا پخش تلفظ در بخش آفلاین میتوانست کارایی آن را افزایش دهد. همچنین انتظار میرفت که سازماندهی امکانات این اپلیکیشن اندرویدی به صورت هوشمندانه تر انجام پذیرد. امیدواریم که در نسخه های بعدی اپلیکیشن فوق، ایده پردازی های بیشتری را از تولیدکنندگان آن ببینیم.  

مترجم توریست+(دیکشنری آفلاین)

با مترجم سریع به 100 زبان زنده دنیا حرف بزنید

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود اپلیکیشن اندرویدی مترجم توریست