بدن ساز

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بدن سازنسخه 2.0

امتیاز کاربران
4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی بدن ساز از بازار سازنده : صادق_ف

افراد زیادی در دنیا هستند که به تناسب اندام خود اهمیت میدهند و به ورزش کردن روی می آورند. یکی از ورزش هایی که در این میان از توجه ویژه ای برخوردار است، بدن سازی یا Fitness میباشد. تقریبا در همه شهرها باشگاه های بدن سازی مخصوص آقایان و بانوان وجود دارد که با استقبال علاقه مندان بیشماری مواجه میگردد اما نکته مهم، پیگیری یک برنامه استاندارد و منظم برای دستیابی به اندام متناسب است. اپلیکیشن "بدن ساز" که در ادامه آن را معرفی میکنیم، مطالبی را در این زمینه ارائه میدهد. با نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه ما باشید. بدن ساز

رابط کاربری:

از لحاظ ظاهری میتوانیم به نقاط قوتی از قبیل چیدمان مرتب فهرست ها، بخش بندی منظم صفحات، فونت خوانا و استفاده از آیکن های گویا و هماهنگ برای این اپلیکیشن اندرویدی اشاره کنیم. رنگ بندی برنامه نیز اصل هماهنگی را رعایت کرده است اما رنگ های به کار رفته برای دید کاربران مناسب نیستند. همچنین بهتر بود به منظور ایجاد جذابیت بیشتر، از تلفیق طیف رنگ های متنوع تری استفاده گردد تا شاهد چهره زیباتری از "بدن ساز" باشیم. از دیگر نقص های برنامه، اختصاص فضای زیاد به برخی از تصاویر و تمام صفحه بودن آن میباشد.

جابجایی بین بخش های مختلف برنامه فوق، از سرعت مطلوبی برخوردار است و پیچیدگی خاصی در استفاده از امکانات موجود به چشم نمیخورد. البته میشد با به کارگیری ترفندهایی مانند لیست های آبشاری، از تعداد جابجایی ها بین صفحات کاسته شود و یا از دکمه های ناوبری به منظور پرش به فهرست اصلی استفاده گردد. با درنظر گرفتن موارد ذکر شده، AppReview امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. بدن ساز

کاربرد:

"بدن ساز" از محتوای نسبتا کاملی بهره میبرد و شامل بخش های متنوعی میشود. از این بابت امتیاز خوبی به این برنامه اندرویدی تعلق میگیرد و باید گفت مطالب درون آن برای علاقه مندان به Fitness سودمند خواهد بود. حال اجازه دهید به ذکر قسمت های مختلف اپلیکیشن فوق بپردازیم.

فراگیری ورزش بدن سازی را میتوانید از بخش "انتخاب عضله" آغاز کنید. پس از انتخاب یکی از عضلات بدن، لیستی از تمامی حرکات مرتبط با آن در برابر شما قرار میگیرد. نکته قابل توجه این است که برای هر حرکت علاوه بر متن توضیحات، دو تصویر و یک ویدیو نیز وجود دارد. بدین ترتیب یادگیری هم لذت بخش خواهد بود و هم به نحو احسن انجام میپذیرد.

جالب ترین بخش "بدن ساز" مربوط به برنامه های ویژه ای میشود که پیگیری و انجام آنها به افرادی که تمایل به دنبال کردن Fitness به صورت حرفه ای دارند، کمک زیادی خواهد کرد. این برنامه ها شامل بدن سازی مختص فوتبال و والیبال نیز میگردد. برنامه فوق، مطالبی هم درمورد رژیم غذایی و مکمل ها به کاربران خود ارائه میدهد. این دو مقوله در ورزش بدن سازی از اهمیت فراوانی برخوردار هستند و ورزشکاران حرفه ای توجه ویژه ای به آنها دارند. توصیه میکنیم شما نیز مطالب دو بخش مربوطه را از دست ندهید.

از جمله امکانات جانبی "بدن ساز" میتوانیم قابلیت محاسبه BMI بدن و امکان مشخص نمودن عناوین مطالعه شده را نام ببریم. اگر از دید محتوایی به این برنامه نگاه کنیم، همه چیز تکمیل است اما بهتر بود به منظور کارایی بیشتر، قابلیت هایی مانند برنامه زمان بندی و یادآوری هم به آن افزوده شود. امکان به اشتراک گذاری متن و ابزار جستجو، از کمبودهای قابل ذکر میباشند.

درپایان بد نیست به بخش نکات و اصطلاحات بدن سازی نیز اشاره ای داشته باشیم که مطالعه آن خالی از لطف نخواهد بود. امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است. بدن ساز

قیمت: در "بدن ساز" میزان مطالب به اندازه ای هست که برای شروع یادگیری، شما را از منابع دیگر بی نیاز کند. به همین دلیل پرداخت هزینه لازم برای دریافت این اپلیکیشن اندرویدی، مقرون به صرفه به نظر میرسد. با توجه به این موضوع، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    طراحی سایت 3.5
    عالی

    به این نظر پاسخ دهید
بدن ساز