بدن سالم

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بدن سالمنسخه 1.21

امتیاز کاربران
4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : محسن پوریزدان

انسان برای سالم زیستن نیاز دارد تا شادابی و طراوت جسم خود را حفظ کند. ورزش کردن موثرترین راه برای رسیدن به این هدف است و به همین دلیل از سوی پزشکان و دانشمندان بسیار تاکید میگردد. البته نکته مهمی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم، نحوه صحیح انجام حرکات ورزشی و پیگیری تمرین های مربوطه میباشد که در این خصوص مراجع آموزشی بسیاری نیز یافت میشوند. اپلیکیشنی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، "بدن سالم" نام دارد و در این زمینه برای افراد علاقه مند مفید است. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید. بدن سالم

رابط کاربری:

محیط این برنامه در بعضی از بخش ها، طراحی بهتری نسبت به سایر قسمت ها دارد و باید گفت دقت نظر بیشتر در یکپارچه سازی قالب گرافیکی آن میتوانست جذابیت بیشتری به ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی ببخشد. رنگ بندی هماهنگ، فونت مناسب و چیدمان مرتب فهرست ها از جمله نقاط قوتی هستند که میتوانیم برای "بدن سالم" نام ببریم و عدم استفاده بیشتر از رنگ های زنده و همچنین بخش بندی هوشمندانه تر صفحه جزو نکات منفی آن به شمار می آیند.

از لحاظ جابجایی بین بخش های مختلف و سرعت لازم برای این کار، مشکل خاصی در "بدن سالم" دیده نمیشود و علاوه بر این، کاربران در هنگام استفاده از امکانات برنامه با هیچگونه پیچیدگی مواجه نخواهند شد. بدین ترتیب میتوان رابط کاربری برنامه فوق را جزو نمونه های استاندارد محسوب کرد هرچند اثری از تکنیک های پیشرفته نیز در آن به چشم نمیخورد. AppReview با توجه به نکات ذکر شده، امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. بدن سالم

کاربرد:

حرکات ورزشی موجود در این برنامه اندرویدی، در هفت بخش مجزا گردآوری شده اند و شمار آنها نزدیک به 60 تمرین میباشد. نکته قابل ذکر در رابط با محتوای "بدن سالم" استفاده از ویدیوهای کوتاه جهت آموزش هر حرکت ورزشی بوده که توضیح مختصری نیز همراه با آن آمده است. این موضوع سبب میشود تا کاربران درک بهتری از حرکات داشته و درنتیجه تمرین ها را به طور صحیح انجام دهند.

از جمله امکانات جانبی اپلیکیشن فوق، باید به قابلیت افزودن به علاقه مندی ها، امکان پخش مجدد ویدیوها و زمان سنج اشاره کنیم که مورد آخر ابزار مناسبی جهت کمک به بهتر انجام دادن تمرین ها میباشد. البته پیاده سازی این امکانات میتوانست به صورت پیشرفته تر انجام پذیرد و یا موارد دیگری از قبیل برنامه زمان بندی شده روزانه و هفتگی، بروزرسانی محتوا به صورت دستی و یا حتی ابزارهای دیگری برای اندازه گیری پیشرفت سلامت جسم به آنها افزوده شود. هرچند این نکات را باید به عنوان کمبودهای "بدن سالم" به حساب آورد اما به هرترتیب موضوع برنامه حول محور آموزش حرکات ورزشی میچرخد.

امتیاز AppReview به این بخش، 3.5 از 5 است. بدن سالم

قیمت: "بدن سالم" با قیمت ناچیزی عرضه گردیده و این موضوع میتواند باعث رضایت خاطر کاربران شود. البته باید درنظر داشت که این اپلیکیشن اندرویدی از محتوای محدودی بهره میبرد و به همین دلیل بهتر بود قیمت کمتری برای آن درنظر گرفته شود. AppReview با توجه به این موضوع، امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  parham 2.5
  قیمتش زیاده ... زحمت کشیده مطالبی جمع کرده ... با این قیمت باید آپدیت و امکانات جانبی بیشتری براش طراحی و در نظر گرفته بشه ... وگرنه برای این حد از امکانات قیمتش زیاده .

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  علی احمدی 5
  به نظر من که خیلی عالیه و الان از بهترین برنامه های ورزشیه توی بازاره قیمتشم مناسبه به نظرم

  به این نظر پاسخ دهید
بدن سالم