بدن یار

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بدن یارنسخه 2.0

4.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی بدن یار از بازار سازنده : شرکت فرایان

  شما برای داشتن جسم سالم و تندرست و همچنین روح شاداب و پرنشاط، چه راهکارهایی را در پی میگیرید؟ آیا به ورزش کردن روی می آورید؟ اگر پاسخ شما آری است، مسلما سعی میکنید استانداردهای لازم را رعایت نموده و شرایط جسمی خود را با آن تطبیق دهید. برای انجام دادن ورزش به صورت حرفه ای، میبایست از یک سری اطلاعات تخصصی درباره وضعیت جسمی خود آگاهی داشته باشیم. در ادامه برنامه اندرویدی "بدن یار" را معرفی، نقد و بررسی میکنیم که میتواند دستیار خوبی در این زمینه باشد. بدن یار

رابط کاربری:

ظاهر شیک و زیبای این برنامه، با رعایت اصول لازم طراحی گردیده و بدین ترتیب میتوان چهره کاربرپسندی را از آن مشاهده کرد. استفاده از رنگ های متنوع که هماهنگی خوبی با یکدیگر دارند، محیط این اپلیکیشن اندرویدی را جذاب نموده و از این لحاظ نقطه قوتی برای "بدن یار" به شمار می آید.

چیدمان مرتب عناصر، فونت مناسب و خوانا، آیکن های گویا و زیبا و بالاخره استفاده از انیمیشن و افکت های تصویری ملایم و هماهنگ، از دیگر نقاط قوت اپلیکیشن فوق محسوب میشوند. عملکرد برنامه در نمای افقی و عمودی نیز بطور صحیح انجام میپذیرد و فقط در برخی قسمت ها اشکالات جزئی دارد.

امکاناتی نظیر تمام صفحه شدن و بزرگنمایی نیز در این اپلیکیشن به چشم میخورد و در موقع استفاده از آن، برای شما سودمند واقع میشود.

با وجود قسمت های متعدد در "بدن یار"، رابط کاربری آن به گونه ای پیاده سازی شده تا بیشترین سرعت دسترسی را در اختیار کاربران قرار دهد و در عین حال از کمترین پیچیدگی ممکن برخوردار باشد. استفاده از دکمه های ناوبری و فهرست ها با قابلیت اسکرول، از جمله مواردی هستند که این ویژگی ها را به برنامه فوق بخشیده اند. با توجه به نکات ذکر شده، مشخص است که دقت زیادی برای طراحی "بدن یار" صرف گردیده و به همین دلیل امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 میباشد. بدن یار

کاربرد:

نحوه عملکرد و چگونگی استفاده از این برنامه اندرویدی، در راهنمای تعاملی آن بطور کامل توضیح داده شده است و ما فقط به ذکر امکانات و قابلیت های "بدن یار" بسنده میکنیم.

اپلیکیشن فوق بر حسب اطلاعاتی که در آن وارد میکنید، موارد مانند شاخص توده بدن (BMI)، شاخص متابولیسم پایه (BMR)، شاخص درصد توده چربی بدن و وزن ایده آل شما را محاسبه نموده و به نمایش در می آورد.

هر یک از موارد ذکر شده را میتوان به صورت جداگانه نیز محاسبه نمود. همچنین توضیحات و جداول لازم در مورد اصطلاحات فوق، در پایین صفحه محاسبه گر نشان داده میشوند تا کاربران بیشتر با آنها آشنا شوند.

نکته بارز "بدن یار"، تفکیک زمانی محاسبات انجام شده میباشد به صورتی که قبل و بعد از ورزش، صبحانه، ناهار و شام، میتوانید از وضعیت جسمی خود آگاه شوید. برای هر کدام از این بازه های زمانی، میبایست اطلاعات لازم را به صورت جداگانه وارد نمایید تا این اپلیکیشن آخرین محاسبات را به شما نشان دهد. ارسال هوشمند هشدار توسط برنامه که در زمان های مورد نیاز برای وارد کردن اطلاعات انجام میشود، از قابلیت های جالب توجه "بدن یار" میباشد.

البته باید خاطر نشان کنیم، نتایج قبلی نیز ثبت خواهند شد و میتوانید نمودار مواردی از قبیل وزن، تپش قلب، BMI، فشارخون، قند خون، چربی خون، BMR، دور بازو، دور سینه، دور شکم، دور باسن، دور ران و توده چربی را به صورت جداگانه مشاهده نمایید و از روند وضعیت جسمانی خود اطلاعات کاملی کسب کنید. قابلیت فیلتر کردن نمایش نمودارها بر اساس بازه زمانی (هفته، ماه و کل) و زمان ثبت اطلاعات نیز وجود دارد.

امکان دریافت کلیه اعداد و ارقام ثبت شده در قالب یک فایل اکسل (CSV) ، کارایی این اپلیکیشن اندرویدی را بیشتر کرده و این قابلیت بسیار مفید خواهد بود. بدین ترتیب کاربران میتوانند پرونده اوضاع جسمی خویش را در اختیار داشته باشند!

"بدن یار" هم برای آقایان کاربرد دارد و هم برای بانوان. این موضوع نقطه قوت بزرگی به حساب می آید و بدون تردید تعداد مخاطبان این برنامه را افزایش خواهد داد. از نظر AppReview امتیاز 5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد. بدن یار

قیمت:

تولیدکنندگان اپلیکیشن فوق، قیمت منصفانه ای برای آن درنظر گرفته اند تا باعث رضایت خاطر شما کاربران محترم گردد. این دلیل خوبی برای AppReview میباشد تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    eli
    این برنامه را از بازار به مبلغ هزار تومان خریدم ولی بعد از دادن بازه زمانی برنامه متوقف شده و خارج می شود و دو هم این مشکل را دارد

    به این نظر پاسخ دهید
بدن یار