برلیان پیانو

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن برلیان پیانونسخه 1.1.3

امتیاز کاربران
3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : 2500 تومان
  • حجم : 8.3 مگابایت

موسیقی و نواختن سازهای متنوع، از دیرباز جزو تفریحات بشر بوده است و علاقه مندان زیادی در سراسر دنیا دارد. در این رابطه سلیقه های متفاوتی به چشم میخورد و به همین دلیل انواع سازها با نواهای مختلف پدید آمدند تا علاوه بر ترکیب آنها برای خلق یک اثر هنری، سلیقه همه اقشار جامعه نیز تامین شود. پیانو یکی از سازهای محبوب در میان دوستداران موسیقی میباشد و افراد بسیاری تمایل به نوازندگی با آن دارند.

اپلیکیشن "برلیان پیانو"، این ساز را برای شما شبیه سازی کرده تا از نواختن آن لذت ببرید. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید. برلیان پیانو

رابط کاربری:

همانطور که انتظار میرود، ظاهر برنامه فوق شبیه یک پیانو با کلیدهای آن میباشد که سعی شده بیشترین شباهت ممکن در آن ایجاد گردد. از این لحاظ نقصی به "برلیان پیانو" وارد نیست هرچند میتوانستیم شاهد حسن سلیقه بیشتری نیز باشیم. به هرحال در این اپلیکیشن اندرویدی تعداد عناصر گرافیکی محدود است و انتظار میرود تا دقت بیشتری در طراحی جزئیات صرف شود.

"برلیان پیانو" تنها از یک صفحه تشکیل شده و بدین ترتیب نیازی به جابجایی بین صفحات مختلف نخواهد بود اما دسترسی راحت و سریع به همه اکتاوها ضروری میباشد که این ویژگی تقریبا در اپلیکیشن فوق دیده میشود. البته پیاده سازی هوشمندانه تر، میتوانست به افزایش سرعت کمک نموده و استفاده از این پیانو را لذت بخش تر کند.

ازنظر AppReview، امتیاز این بخش 4 از 5 است. برلیان پیانو

کاربرد:

وجود 6 اکتاو کامل با تنظیماتی از قبیل سرعت مترونوم، فعال و غیرفعال کردن نت های ساستین(مربوط به پدال) و تنظیم حجم صدای پیانو در این برنامه اندرویدی، نکات مثبتی به شمار می آیند که میتواند باعث رضایت خاطر کاربران شود. مهمتر از این موارد، کیفیت خوب و نزدیک به واقعیت صداهای تولید شده میباشد که جذابیت کار با "برلیان پیانو" را بیشتر میکند.

هرچند به نظر میرسد که اپلیکیشن فوق از هر لحاظ کامل است اما نسبت به برخی از برنامه های رقیب کمبودهایی دارد. البته قرار نیست که یک پیانوی واقعی در اختیار بگیریم اما به هر حال، میتوانستیم شاهد نمونه پیشرفته تری با قابلیت های بیشتر باشیم بطوریکه یکنواختی کار با "برلیان پیانو" از بین برود. همچنین انتظار میرفت که یک راهنمای مختصر و مفید برای افراد مبتدی اختصاص داده شود.

AppReview، امتیاز 3 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

قیمت: با توجه به مواردی که در دوبخش قبل به آنها اشاره کردیم، بهتر بود قیمت این اپلیکیشن اندرویدی کمتر باشد اما در عین حال زحمت تولیدکنندگان در تهیه صداها و رفع خطاهای گوناگون نیز قابل انکار نیست. AppReview، امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    Nana 5
    از نظر من خيلي حرفه اي طراح

    به این نظر پاسخ دهید