برکه قورباغه ها

معرفی، نقد و بررسی بازی برکه قورباغه هانسخه 1.1

3.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : تفننی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 13.7 مگابایت
سازنده : IGD Studio

دنیای تفریح و سرگرمی وسعت زیادی دارد و هر کس میتواند ایده جدیدی در این زمینه از خود داشته باشد. از سالیان دور، بشر به این امر توجه زیادی داشته و به همین دلیل بازی های سرگرم کننده متنوعی در میان ملل مختلف ایجاد شده است که برخی از آنها جنبه بین المللی نیز پیدا کرده اند. جالب اینجاست که بسیاری از این تفریحات قدیمی، امروزه تبدیل به ایده ای برای تولید بازی های رایانه ای شده اند.

در ادامه بازی "برکه قورباغه ها" را به شما معرفی میکنیم که یادآور یک سرگرمی قدیمی میباشد. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید. برکه قورباغه ها

گرافیک و رابط کاربری:

آیکن های گویا، فونت مناسب، چیدمان مرتب و رنگ بندی هماهنگ از جمله نقاط قوتی هستند که در طراحی منوهای بازی فوق به چشم میخورند. همچنین تناسب بین موضوع بازی و موارد اشاره شده نیز تقریبا رعایت شده است و این یک نکته مثبت برای "برکه قورباغه ها" به شمار می آید هرچند انتظار دقت نظر بیشتری در این رابطه میرفت.

محیط این بازی اندرویدی از گرافیک چندان جذابی بهره نمیبرد و میتوانست بهتر از چیزی که مشاهده میکنیم باشد. البته موضوع بازی و حفظ تمرکز کاربر ایجاب میکند که به مقدار زیاد از افکت های تصویری و دیگر عناصر گرافیکی استفاده نشود اما باید گفت، در پرداختن به جزئیات کوتاهی شده است. بیشترین امتیاز را میتوان به کاراکتر و انیمیشن های "برکه قورباغه ها" داد که حس لازم را به شما منتقل خواهند کرد. همچنین استفاده از پس زمینه های متفاوت برای مراحل مختلف در کنار موزیک و افکت های صوتی، یکنواختی را از بین میبرد و میتواند توجه کاربران را بیشتر جلب نماید.

ازنظر AppReview، امتیاز این بخش 3.5 از 5 است. برکه قورباغه ها

گیم پلی:

"برکه قورباغه ها" روند یکنواخت و کسل کننده ای را دنبال میکند. البته سبک این بازی اندرویدی چنین نتیجه ای را بطور ذاتی به همراه دارد هرچند با کمی ایده پردازی بیشتر، میتوانستیم شاهد کمرنگ تر شدن این ویژگی باشیم.

داستان از این قرار است که قورباغه ها به سرعت شروع به جابجایی میکنند و یکی از آنها در ابتدا با بلند کردن دست خود – یا بهتر بگوییم پای خود – به شما شناسانده میشود. پس از توقف حرکت آنها، باید با یک عکس العمل سریع قورباغه نشان شده را با اشاره بر روی آن بیابید. فراموش نکنید که زمان مشخصی برای این کار درنظر گرفته شده و اگر در این مدت موفق به عبور از هر هشت مرحله در یک بخش نشوید، بخش بعدی باز نخواهد شد.

همانطور که پیداست همه چیز به واکنش سریع شما بستگی دارد اما مشکلی که به آن برخواهید خورد، عدم پیشرفت معقولانه در سختی مراحل میباشد. از همان بدو شروع بازی، میبایست در مدت زمان بسیار کوتاهی از هر بخش گذر کرد و این موضوع ممکن است کاربر را عصبی کند! البته تعداد مراحل نیز آنقدر نیست که بتوان پیاده سازی هوشمندانه تری از این لحاظ انجام داد اما در کل، هیچ عامل تشویق کننده ای هم به چشم نمیخورد. عدم وجود سیستم امتیاز دهی و رکوردزنی را هم باید به کمبودهای بازی فوق اضافه کنیم. درپایان باید گفت، "برکه قورباغه ها" ایده جالبی است که نیاز به توسعه بیشتری دارد و میتواند به یک بازی جذاب تر تبدیل شود و ما هم امیدواریم در آینده شاهد چنین چیزی باشیم. AppReview، امتیاز 2.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. برکه قورباغه ها

قیمت: هرچند نمیتوان این بازی اندرویدی را یک نمونه کامل به حساب آورد اما این را هم نباید فراموش کنیم که مراحل تولید بازی ها بسیار پیچیده و مشکل است. با توجه به این موضوع، باید از تولیدکنندگان "برکه قورباغه ها" تقدیر کرد که آن را به صورت رایگان عرضه نموده اند. AppReview، امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


برکه قورباغه ها