بند کفش

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بند کفشنسخه 1.1

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 1.1 مگابایت
سازنده : احسان ثابت

  در عصری که زندگی میکنیم، مد در همه جا به چشم میخورد. این موضوع را بیشتر در طرز لباس پوشیدن افراد میتوان دید که جوان ترها بیشتر به آن اهمیت میدهند. AppReview در مورد  صحیح یا غلط بودن پیروی از مد، دخالتی نمیکند و قصد ما فقط معرفی یک برنامه اندرویدی جالب است که مرتبط با این بحث میباشد. اگر شما نیز به شیک پوشی خود اهمیت میدهید، در نقد و بررسی اپلیکیشن "بند کفش" ما را همراهی کنید. بند کفش

رابط کاربری:

جذابیت و محیط زنده ای که در این اپلیکیشن اندرویدی، با استفاده از رنگ های شاد و هماهنگ به وجود آمده است را میتوانیم جزو نمونه های خوب به شمار آوریم. البته خلاقیت تولید کنندگان در طراحی گزینه های موجود در صفحه اصلی نیز دلیل دیگری برای اثبات این ادعاست.

دیگر نقاط قوت "بند کفش" در این بخش شامل چیدمان مرتب عناصر و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی میشوند. درمورد آیکون های موجود نیز باید عرض کنیم هرچند با طرح و قالب کلی هماهنگ میباشند اما گویایی لازم را برای عملی که قرار است انجام دهند ندارند. بهتر بود برای هریک از این آیکون ها، عنوانی نیز قرار داده شود.

از لحاظ دسترسی و سرعت جابجایی بین صفحات این برنامه اندرویدی، مشکل خاصی دیده نمیشود. به کارگیری دکمه های ناوبری به منظور حرکت بین صفحات از جمله نکات مثبت برای "بند کفش" به حساب می آید. تنها نقص کوچک در رابطه با این موضوع، عملکرد نادرست و یا بهتر بگوییم نامتعارف  دکمه برگشت گوشی میباشد و بهتر بود از آن برای پرش به صفحه اول و یا حتی خروج از برنامه استفاده شود. باتوجه به موارد ذکر شده و وظیفه ای که برنامه فوق به عهده دارد این رابط کاربری نسبتا کامل به نظر میرسد و به همین دلیل AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. بند کفش

کاربرد:

اجازه دهید ابتدا درمورد کار اصلی این برنامه اندرویدی توضیح دهیم. "بند کفش" همانطور که از نامش پیداست، آموزش های تصویری جالبی جهت بستن بند کفش به شیوه ها و مدل های مختلف به شما نشان میدهد.

نکته جالب توجه، وجود دوحالت برای کفش هایی با 6 و 8 سوراخ بند میباشد که نیاز کاربران را در این رابطه رفع میکند. همچنین علاوه بر مشاهده نحوه بستن بندها به صورت گرافیکی، میتوانید نمونه های واقعی کفش را نیز ببینید. این قابلیت خوبی برای تشخیص بهتر مدل بند بر روی کفش ها میباشد. آیکون های مربوط به این امکانات، در پایین صفحه قرار داده شده اند.

با توجه به وظیفه این اپلیکیشن اندرویدی، امکانات آن نیز کامل به نظر میرسند اما برای بیشتر شدن کارایی آن بهتر بود قابلیت های دیگری نیز درنظر گرفته شود. برای مثال امکان افزودن به علاقه مندیها یا به اشتراک گذاری با دیگران، میتوانست در "بند کفش" وجود داشته باشد.

نکته دیگر تعداد کم آموزش هاست که امیدواریم تولید کنندگان محترم برنامه مدل های بیشتر و متنوع تری به آن اضافه کنند. در نهایت امتیاز AppReview به این بخش 4.5 از 5 میباشد. بند کفش

قیمت: اپلیکیشن "بند کفش" رایگان است و ارزش امتحان کردن را دارد به خصوص برای افرادی که به تنوع ظاهری خود اهمیت میدهند! AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


بند کفش