بوکس آتاری

معرفی، نقد و بررسی بازی بوکس آتارینسخه 1.1

امتیاز کاربران
4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی بوکس آتاری از بازار سازنده : ایمان گلکار

از وقتی که کنسول های بازی پا به عرصه وجود گذاشتند، افراد بسیاری به آنها روی آورده و نوع جدیدی از سرگرمی را تجربه کردند. امروز نیز با گذشت چندین سال از تولید اولین نسل از این دستگاه ها، عرضه مدل های پیشرفته آن به بازار با استقبال گرمی از سوی مخاطبان مواجه میشود. البته دلیل اصلی محبوبیت این وسیله پرطرفدار، بازی های اجرا شده تحت آن میباشد و شاید شما هم با نمونه های قدیمی آنها خاطره داشته باشید!

"بوکس آتاری"، میتواند این خاطرات را برای کاربران تلفن همراه زنده کند. با ما در معرفی، نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراه شوید. بوکس آتاری

گرافیک و رابط کاربری:

اگر از قبل با این بازی روی کنسول آتاری آشنایی داشته باشید، حتما تصویری از محیط آن را در ذهن خود دارید. به همین دلیل نباید انتظار زیادی از گرافیک "بوکس آتاری" داشته باشیم هرچند در این موارد نیز ایده پردازی بیشتر میتواند منجر به بالارفتن جذابیت محیط شود.

رنگ بندی و آیکن های مناسب، چیدمان مرتب عناصر صفحه و فونت خوانا، از جمله نقاط قوتی هستند که میتوانیم برای این بازی اندرویدی نام ببریم. طراحی تنها کاراکتر بازی و انیمیشن های آن نیز در حد مطلوب قرار دارد اما با وجود این نکات مثبت، انتظار میرفت برای جذاب تر شدن محیط بازی از افکت های تصویری متناسب با موضوع و یا افکت های صوتی هیجان انگیزتر استفاده گردد.

منوهای بازی فوق از لحاظ طراحی امتیاز زیادی نخواهند گرفت زیرا توانایی لازم جهت جذب کاربران برای شروع یک سرگرمی هیجان انگیز را ندارند! همانطور که در بازی های معروف دیده ایم، به این موضوع توجه ویژه ای میشود و باید گفت این اصل در "بوکس آتاری" رعایت نگردیده است. البته نشانه هایی از خلاقیت در منوها به چشم میخورد و همچنین از بابت راحتی استفاده و جابجایی سریع نیز، استانداردهای لازم در آنها دیده میشود. با توجه به نکاتی که ذکر شد، AppReview امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. بوکس آتاری

گیم پلی:

مشت زنی بی وقفه و کسب امتیاز، همه کاری است که باید در این بازی اندرویدی انجام دهید! شاید این امر بعد از مدتی کسل کننده شود اما نکته مثبت "بوکس آتاری" امکان انجام آن به صورت دونفره میباشد. البته این قابلیت به صورت آنلاین و یا از طریق بلوتوث نبوده و بر روی یک گوشی انجام خواهد پذیرفت که این موضوع کنترل حرکت کاراکتر را کمی با مشکل مواجه میکند.

امکان انتخاب سختی از بین سه سطح در بازی یک نفره و ثبت امتیازات کسب شده توسط سیاه و سفید در بازی دونفره، از دیگر نکات مثبتی هستند که میتوانیم در رابطه با "بوکس آتاری" ذکر کنیم. بهتر بود به منظور تزریق هیجان بیشتر به کاربران، قابلیت ثبت نام و رقابت در جدول امتیازات نیز به این امکانات افزوده میشد.

درپایان لازم است به مهمترین نقطه قوت بازی فوق که کنترل راحت و بدون دردسر کاراکتر آن میباشد نیز اشاره کنیم. همچنین درهنگام بازی یک نفره، رفتار نسبتا معقولی از هوش مصنوعی "بوکس آتاری" مشاهده خواهید کرد که باعث توجه هرچه بیشتر شما به حریف میگردد. البته در این مورد میتوانستیم شاهد دقت نظر بیشتر و پیاده سازی هوشمندانه تر نیز باشیم.

درنهایت، امتیاز AppReview به این بخش 3.5 از 5 است. بوکس آتاری

قیمت: ساخت یک بازی با رعایت همه اصول و قواعد، کار چندان ساده ای نیست و از این لحاظ  "بوکس آتاری" را میتوان جزو نمونه های نسبتا خوب قرار داد. از این رو AppReview قیمت این بازی اندرویدی را مناسب دانسته و امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    امیر 5
    قسمت دونفرش واقعا جذابه. تبریک

    به این نظر پاسخ دهید
بوکس آتاری