تابلو

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تابلونسخه 1.15

5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : خرید
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 2.5 مگابایت
دریافت برنامه/بازی تابلو از بازار سازنده : تابلو مارکت

تا چند سال پیش از این، افراد برای یافتن وسایل مورد نیاز زندگی خود باید مسافت های طولانی را می پیمودند تا کالای دلخواه را با قیمت مناسب بیابند. امروزه به لطف وجود شبکه جهانی اینترنت و اپلیکشن هایی که بر روی تلفن های همراه هوشمند نصب میگردد، دیگر نیازی به جستجوی فیزیکی نیست و از طرف دیگر انتخاب های بیشتری نیز در اختیار افراد قرار میگیرد.

برنامه ای که در ادامه و تحت عنوان "تابلو" معرفی میکنیم، در همین رابطه است. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

تابلو

رابط کاربری :

اولین نکته ای که در محیط اپلیکیشن فوق به چشم میخورد، یکپارچگی قالب گرافیکی آن میباشد. رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و گویا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه، از دیگر نقاط قوت "تابلو" هستند. چهره این برنامه اندرویدی طوری طراحی شده که علاوه بر داشتن جذابیت های ظاهری، دارای کارایی لازم نیز باشد و میتوان آن را یک نمونه حرفه ای به شمار آورد.

جابجایی سریع بین بخش های مختلف با حداقل پیچیدگی و همچنین استفاده راحت از امکانات، از دیگر ویژگی های قابل ذکر در "تابلو" هستند. رابط کاربری برنامه فوق استاندارد و کم نقص بوده و در پیاده سازی آن از تکنیک های اصولی استفاده شده است. البته در برخی از قسمت ها نواقص جزئی وجود دارد که میتوان از آنها چشم پوشی کرد.

با توجه به موارد ذکر شده، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

تابلو

کاربرد :

وظیفه این اپلیکیشن اندرویدی نمایش آگهی های مختلف با موضوع خرید و فروش میباشد که در گروه های مختلف قرار گرفته اند و در واقع رابطه ای بین فروشنده و مشتری ایجاد میکند. همه اقشار کاربران میتوانند آگهی های خود را به صورت رایگان در "تابلو" درج نمایند تا پس از تایید به نمایش درآید. در ادامه توضیح بیشتری راجب نحوه کار و بخش های مختلف برنامه فوق داده ایم.

در ابتدا باید مشخص کنید که مایل به دریافت آگهی های کدام استان و شهر هستید تا پس از آن لیست کامل آگهی ها به شما نشان داده شود که البته این انتخاب قابل تغییر هم هست. بد نیست بدانید که در "تابلو" نیازی به ثبت نام نبوده و میتوانید آگهی خود را بعد از انجام چند مرحله شامل انتخاب موضوع، دسته بندی و تکمیل اطلاعات از جمله عنوان، درج تصویر، تعیین استان و شهر، ایمیل، تلفن و توضیحات، ارسال نمایید.

چنانچه در "تابلو" به دنبال آگهی با موضوع خاصی هستید، میتوانید دسته بندی دلخواه را از طریق منوی کناری انتخاب کنید. اپلیکیشن فوق دارای دو ابزار جستجوی ساده در سربرگ و جستجوی پیشرفته در منوی سمت راست نیز هست که به شما در یافتن آگهی های مورد نظر یاری میرساند. همچنین قابلیت فیلترکردن فهرست ها نیز وجود دارد که در هر دسته بندی بر اساس موارد خاص آن انجام میپذیرد.

 

تابلو

در صفحه مربوط به اطلاعات آگهی، امکاناتی از قبیل اشتراک گذاری و نشان کردن به چشم میخورد. نمایش تصاویر به صورت اسلایدشو، زمان انتشار، محل آگهی، قیمت، توضیحات، آگهی های مشابه و دکمه شکایت و اطلاعات تماس، از جمله مواردی هستند که در "تابلو" برای هر آگهی به نمایش درمی آیند. شما میتوانید از طریق منوی کناری، آگهی های خود را پس از فعالسازی ایمیل، مدیریت نمایید و نشان شده ها را نیز ببینید.

برنامه فوق با وجود امکاناتی که نام برده شد، وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد و باید گفت که به قابلیت خاص دیگری نیاز ندارد. البته ایده پردازی و توسعه بیشتر، میتواند باعث افزایش کارایی "تابلو" شود که این کار را به عهده تولیدکنندگان میگذاریم و امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت این اپلیکیشن مفید باشیم.

موارد اشاره شده توسط AppReview، امتیاز 5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

تابلو

قیمت :

برای استفاده از این برنامه اندرویدی، نیازی به صرف هزینه نیست و میتوانید بطور رایگان از آن بهره ببرید. بدون تردید این موضوع استقبال چشمگیر از "تابلو" توسط مخاطبان را به دنبال خواهد داشت. امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


تابلو