تاپ چارتر

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تاپ چارترنسخه 0.0.2

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سیر و سفر
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 3.2 مگابایت

راه هوایی، سریعترین راه برای سفر به حساب می آید و بسیاری از مردم آن را به روش های دیگر ترجیح میدهند. این روزها تعداد آژانس های هواپیمایی کم نیست و هر کدام از آنها خدمات خاصی را به مشتریان خود ارائه داده و سعی میکنند تا رضایت خاطر مسافران را فراهم نمایند. البته قیمت این خدمات و بلیط ها نیز با هم متفاوت میباشد و هر کس تمایل دارد تا با کمترین هزینه و بهترین خدمات به مسافرت برود! حال باید آژانس هواپیمایی با شرایط مطلوب را از میان این تعداد زیاد، پیدا کرد.

اپلیکیشنی که در ادامه به معرفی آن میپردازیم، "تاپ چارتر" نام دارد و این جستجو را برایتان آسان میکند. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

تاپ چارتر

رابط کاربری :

بدون تردید محیط ساده و کارآمد، مهمترین ویژگی است که از برنامه فوق انتظار دارید. خوشبختانه باید بگوییم که قالب گرافیکی "تاپ چارتر" در عین جذابیت های ظاهری، به دور از شلوغی های بی مورد طراحی شده و میتواند نظر شما را جلب کند. استفاده از رنگ های هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه، از جمله نقاط قوت قابل ذکر در چهره این اپلیکیشن اندرویدی هستند. البته انتظار میرفت که دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری در خلق این قالب صرف گردد تا به نمونه های حرفه ای نزدیکتر باشد.

حال که خیالتان از بابت ظاهر "تاپ چارتر" آسوده شد، بد نیست به دیگر خصوصیات مثبت این برنامه نیز اشاره کنیم. جابجایی سریع بین بخش های مختلف با حداقل پیچیدگی و استفاده راحت از امکانات موجود، از جمله این خصوصیات هستند. در کل باید گفت که رابط کاربری اپلیکیشن فوق با رعایت استانداردهای لازم و به کارگیری تکنیک های اصولی پیاده سازی گردیده است هرچند خلاقیت و دقت نظر بیشتر نیز میتوانست در آن صورت بگیرد تا نواقص کوچک آن برطرف شود.

با توجه به مواردی که اشاره شد، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

تاپ چارتر

کاربرد :

گویا قصد سفر کرده اید اما هنوز نمیدانید به کجا؟! اولین قدم برای تصمیم گیری این است که "تاپ چارتر" را باز کنید و به بخش تورهای مسافرتی بروید تا لیستی طولانی از گزینه های سفر را در آن مشاهده نمایید. در این لیست علاوه بر عنوان تور، هزینه و مبدا حرکت آن نیز به نمایش درمی آید تا تصمیم گیری بهتری داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نام آژانس، تلفن، تاریخ اعتبار، طریقه حمل و نقل، نحوه پذیرایی، مدت زمان اقامت و غیره نیز میتوانید بر روی عنوان هر یک از تورها اشاره کنید.

در ابتدای مطلب گفتیم که این اپلیکیشن اندرویدی برای یافتن پروازهای چارتر مناسب میباشد اما با حتما با دیدن چند مورد از تورهای مسافرتی، متوجه شدید که سفرهای زمینی و دریایی نیز در آن قابل جستجو هستند. اکنون که حرف از جستجو شد، بد نیست بدانید که در "تاپ چارتر" ابزار مفیدی برای یافتن پروازهای داخلی بر حسب شهرهای مبدا و مقصد و زمان حرکت وجود دارد. همچنین فهرستی از پروازها در مسیرهای پر تردد نیز پیش بینی شده که میتوانید به آن مراجعه کنید. بدین ترتیب اگر مقصد خود را برگزیده اید، تنها کافی است که بلیط را تهیه نموده و از مسافرت خود لذت ببرید!

اگر مدیر یک آژانس مسافرتی هستید، خبرهای خوبی برایتان داریم. در اپلیکیشن فوق نزدیک به 1500 دفتر از این نوع به ثبت رسیده است تا کاربران به آدرس، شماره تلفن و دیگر اطلاعات آنها دست یابند و شما هم میتوانید با مراجعه به وبسایت این برنامه، جزو این لیست طولانی باشید. همچنین بخش هایی برای کارمندیابی و افراد جویای کار در آژانس ها نیز به چشم میخورد که بدون تردید کارایی "تاپ چارتر" را در این زمینه افزایش میدهند.

یکی از مهمترین قسمت های برنامه فوق، درخواست خدمات مسافرتی نام دارد که کاربران توسط آن میتوانند نسبت به رزرو تور، هتل، بلیط و یا حتی ویزا اقدام کنند. البته قبل از این کار باید نام کاربری و رمز عبور خود را با تماس به شماره پشتیبانی "تاپ چارتر" دریافت نمایید که برای احراز هویت انجام میشود. در این صفحه دکمه ای به نام درخواست خدمات چارتر وجود دارد که امکان استفاده از آن بدون نیاز به نام کاربری یا کلمه عبور فراهم شده است.

در پایان باید گفت که امکانات قابل ملاحظه ای در اپلیکیشن فوق گنجانده شده و میزان کارایی آن در حد مطلوبی قرار دارد. البته انتظار میرفت که قابلیت های موجود، پیشرفته تر و حرفه ای تر باشند تا نیازکاربران از هر لحاظ تامین گردد. امیدواریم توسعه "تاپ چارتر" تا جایی پیش رود که این برنامه تبدیل به یک مرجع کامل و بدون نقص در زمینه اطلاعات آژانس های مسافرتی تبدیل شود.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است.

تاپ چارتر

قیمت :

با توجه به اینکه "تاپ چارتر" یک اپلیکیشن خدمات رسانی میباشد، برای دریافت و استفاده از امکانات آن نیازی به صرف هزینه نیست. این اپلیکیشن اندرویدی مخاطبان بسیاری دارد و رایگان بودن آن میتواند باعث استقبال بسیار خوب از سوی همه اقشار جامعه شود. از این رو، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

 

تصمیم با شماست که برای پیوستن به یک تور مسافرتی یا تهیه بلیط هواپیما در شهر سرگردان شوید یا اینکه در منزل بنشینید و با استفاده از برنامه فوق تمام این کارها را انجام دهید! به هر حال "تاپ چارتر" چه از طریق همین اپلیکیشن یا وبسایت مربوطه، آماده خدمات رسانی به کاربران میباشد.

برای مراجعه به وبسایت تاپ چارتر میتوانید از این لینک استفاده کنید.

 

تاپ چارتر

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تاپ چارتر

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


تاپ چارتر