تخفیف

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تخفیفنسخه 1.0

4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : امور مالی
  • قیمت : 1000 تومان
  • حجم : 1.4 مگابایت

اطراف ما مشاغل بسیاری یافت میشوند که به منظور رفع نیازهای افراد جامعه ایجاد گردیده اند. این موضوع کاملا روشن میباشد که همه اصناف در قبال خدماتی که ارائه میدهند یا کالاهایی که به فروش میرسانند، مبلغی از مشتریان دریافت میکنند و همین امر به یکی از جنبه های رقابت بین آنها تبدیل شده است. البته متقضیان نیز همیشه به دنبال این هستند تا کمترین هزینه ممکن را در ازای تهیه مایحتاج زندگی پرداخت نمایند اما آیا یافتن خدمات و اجناس تخفیف خورده به راحتی امکان پذیر خواهد بود؟

حتما پاسخ شما به این سوال منفی است پس با ما در نقد و بررسی برنامه اندرویدی "تخفیف" همراه باشید تا چاره کار را معرفی کنیم! تخفیف

رابط کاربری:

این برنامه از یک محیط ساده و درعین حال زیبا بهره میبرد که نقاط قوتی همچون رنگ بندی چشم نواز و هماهنگ، فونت مناسب، آیکن های گویا و چیدمان مرتب فهرست ها و عناصر صفحه در آن به چشم میخورد. از این لحاظ، "تخفیف" یک نمونه خوب به شمار میرود اما نواقصی مانند عدم دید کافی برای برخی آیکن ها و نوشته ها (درصد تخفیف و نمایه های افزودن به علاقه مندی ها و به اشتراک گذاری) نیز در آن دیده میشود. البته دلیل این امر، سبک پیاده سازی رابط کاربری میباشد و فقط در بعضی مواقع رخ میدهد. همچنین منوی برنامه هم میتوانست اثراتی از سبک کلی قالب گرافیکی را به ارث ببرد.

خصوصیات بارز این اپلیکیشن اندرویدی، دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده راحت از امکانات برنامه میباشند که بطور استاندارد و با به کارگیری ترفندهایی ازقبیل منوی افقی (برگه بندی شده)، شکل گرفته اند. از این بابت امتیاز خوبی نصیب "تخفیف" میگردد.

امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 است. تخفیف

کاربرد:

عملکرد برنامه فوق به این ترتیب میباشد که با رجوع به منابع مختلف، پیشنهادهای ارائه شده در رابطه با خدمات و اجناس تخفیف خورده را به نمایش درمی آورد. قابل ذکر است منابع مذکور قابل اعتماد هستند و شاید با خیلی از آنها آشنایی داشته باشید. در ادامه باید دید چه قابلیت هایی در این برنامه اندرویدی گنجانده شده تا کارایی آن بیشتر گردد.

قبل از هرچیز باید به دسته بندی دقیق و مفید در "تخفیف" اشاره کنیم که به شما در یافتن هرچه سریع تر نتایج کمک میکند. این دسته بندی در منوی افقی برنامه قرارگرفته و شامل مواردی از قبیل داغ ترین ها، همه پیشنهادها و اسامی منابع ارائه دهنده میشود. البته تفکیک بر اساس نوع خدمات و اصناف عرضه کننده هم میتوانست به کامل تر شدن اپلیکیشن بینجامد و باید گفت، در این میان جای یک ابزار جستجو که بر همین اساس عمل کند نیز خالی است!

از جمله امکانات جانبی که در "تخفیف" به چشم میخورد، میتوانیم قابلیت افزودن به علاقه مندی ها و به اشتراک گذاری را نام ببریم. همچنین امکان بروزرسانی نیز وجود دارد که البته عدم وجود آن میتوانست تعجب برانگیز باشد اما نکته مثبت در اینجاست که با هربار اتصال به اینترنت، اطلاعات دریافت شده ذخیره میگردند و برای مشاهده آنها نیاز به اینترنت نخواهید داشت.

مهمترین نکته در اپلیکیشن فوق، توضیحات کامل راجب به هرکدام از تخفیف ها است که به شما را در جهت اخذ تصمیم بهتر برای خرید اجناس یا استفاده از خدمات یاری میرساند. در پایین صفحات مربوطه نیز مدت زمان باقی مانده به پایان تخفیف نشان داده میشود و لینک سایت ارائه دهنده هم در دسترس میباشد.

"تخفیف" یک سری اطلاعات آماری درمورد تمامی پیشنهادات موجود نیز ارائه میدهد تا کاربران با روند کار آشنا شده و درک کاملی نسبت به این سرویس پرکاربرد پیدا کنند. این اطلاعات سودمند در بخش "تخفیف در یک نگاه" از منوی سمت چپ برنامه گنجانده شده اند.

درپایان باید گفت که ایده تولید این اپلیکیشن قابل توجه بوده و با کمی سازماندهی بهتر، میتواند پیشرفت چشمگیری داشته باشد. AppReview، امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. تخفیف

قیمت: هزینه لازم برای دریافت این اپلیکیشن اندرویدی ناچیز است و با توجه به اینکه عموم افراد جامعه میتوانند از مخاطبان "تخفیف" باشند، قیمت آن منصفانه به نظر میرسد. به همین دلیل،  AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

پاورقی: کالاهای تخفیف خورده که در برنامه فوق معرفی میشوند، برای همه شهرستان ها قابل عرضه هستند اما خدمات درحال حاضر مخصوص شهر تهران میباشند.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


تخفیف