ترفندستان

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ترفندستاننسخه 1.2

امتیاز کاربران
4.33 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 743 کیلوبایت

 

علاقه مندان به تکنولوژی و فناوری های مثل کامپیوتر و موبایل، همیشه در پی یادگیری مطالب جدید هستند. وجود یک مرجع مطمئن و تخصصی، میتواند در این راه دستیار خوبی برای این افراد باشد.

نقد و بررسی امروز مربوط است به اپلیکیشن "ترفندستان" که مطالب موجود در آن برگرفته از وب سایت معروفی با همین نام میباشد. با ما باشید تا این برنامه اندرویدی را به شما معرفی کنیم.

ترفندستان

رابط کاربری:

دسترسی سریع و بدون پیچیدگی به قسمتهای مختلف، مشخصه بارز این برنامه است. برای جابجایی بین بخش های متنوع "ترفندستان" به مشکلی برنخواهید خورد و این لذت یادگیری ترفندهای جدید را برای شما بیشتر میکند.

از حیث گرافیک شاهد رنگ بندی زیبا و هماهنگی هستیم. هرچند از تعداد رنگ های زیادی استفاده نشده اما یکپارچه شدن آنها با یکدیگر به خوبی صورت گرفته است. در کنار این مورد، فونت مناسب برنامه، چینش مرتب فهرست ها و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی را هم باید به نقاط قوت "ترفندستان" افزود.

نقص ها و کمبودهای جزئی نیز در این اپلیکیشن اندرویدی دیده میشود. برای مثال در برخی جاها اصل راست به چپ بودن متن رعایت نشده است. قابلیت تغییر سایز فونت هم، وجود ندارد که برای اینگونه برنامه ها کاربرد مفید واقع میگردد.

امتیازی که AppReview به این بخش اختصاص میدهد، 4 از 5 است.

ترفندستان

کاربرد:

اگر به وب سایت "ترفندستان" سری بزنید، بدون تردید موضوعات متنوع و مطالب مفیدی در آن خواهید یافت که شما را در استفاده از کامپیوتر و گوشی های گوشمند، حرفه ای تر میکند.

اپلیکیشن "ترفندستان" نیز مطالب سایت ذکر شده را میخواند (فیدخوان)، بنابراین با شرط دسترسی به اینترنت، این برنامه هم سودمند خواهد بود. در اینجا باید به دسته بندی خوب موضوعات اشاره کنیم که سبب میشود به راحتی ترفند مورد نظر خود را بیابید. البته وجود یک ابزار جستجو میتوانست اثربخش تر باشد.

 امکاناتی مثل انتخاب و کپی کردن متن و همچنین به اشتراک گذاری آن با دیگران، کارایی "ترفندستان" را بیشتر میکند. با اشاره طولانی بر روی متن میتوان به این قابلیت ها دسترسی پیدا کرد.

این برنامه اندرویدی وظیفه دیگری ندارد و میتواند کارکرد خوبی برای مخاطبان خاص خودش داشته باشد. AppReview با درنظر گرفتن موارد ذکر شده، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

ترفندستان

قیمت:

"ترفندستان" یک ایده تجاری نیست پس مسلما قیمتی هم ندارد. کاربران وب سایت تولید کننده این برنامه و سایر علاقه مندان به یادگیری ترفندهای فناوری، میتوانند این اپلیکیشن اندرویدی را به صورت رایگان دریافت کنند.

از نظر AppReview امتیاز این بخش 5 از 5 میباشد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  تست دوبله گویندگی اجرا 1.5
  البته اپلیکیشن های این مدلی که با فون گپ و ... توسعه پیدا میکنن خیلی روان و خوب اجرا نمیشن حیف محتویاتتاتش که ضعیف ارائه میشه مرسی از مطلب خوبتان مفید بود اگر روزی هم خواستین این مطالب خوبتون رو پادکست کنین حتما با من تماس بگیرید حتما به اسم برند خودتون پادکستش میکنیم

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  بازسازی ساختمان 5
  عالی ???? حرف ندارید

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  hikiran 4.5
  لایک دارییییییییین ممنونم

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  hanzaleh
  جالبه اما یه اشتباه داشتید در بررسی اپ : اینکه از فید خوان rss استفاده نمیشه و تمامی کار ها توسط روبات هوشمند انجام میشه.

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   مریم 4
   این کجاش جالبه من نمیدونم

   به این نظر پاسخ دهید
ترفندستان