تماس اضطراری

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تماس اضطرارینسخه 1.0

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی تماس اضطراری از بازار سازنده : پرسیکا

  هر کدام از اپراتورهای تلفن همراه، خدمات مختلفی به مشترکین خود ارائه میدهند. یکی از این خدمات که مربوط به اپراتور دوم یعنی ایرانسل میشود، ارسال درخواست تماس برای مخاطبین به وسیله کد USSD میباشد که شما ایرانسلی ها حتما از آن استفاده کرده اید. برنامه اندرویدی "تماس اضطراری" که در ادامه آن را معرفی، نقد و بررسی میکنیم، استفاده از این قابلیت ذکر شده را راحت میکند. تماس اضطراری

رابط کاربری:

استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی، بسیار آسان میباشد و سرعت عملکرد آن نیز بالاست. این خصوصیات برای چنین برنامه ای کاملا عادی به نظر میرسد و عدم وجود آنها جای تعجب داشت!

ظاهر "تماس اضطراری" نیز همانند عملکرد آن ساده است. هرچند این موضوع به راحتی کار با این اپلیکیشن کمک میکند اما بهتر بود برای ایجاد یک محیط کاربری حرفه ای تر، دقت نظر بیشتری بر روی طراحی گرافیکی آن صورت بگیرد.

نقاط قوت برنامه فوق در چیدمان مرتب متن و فهرست ها، فونت مناسب و نمایش صحیح در نمای افقی و عمودی خلاصه میگردد. درپایان باید ذکرکنیم "تماس اضطراری" دارای یک رابط کاربری مختصر و مفید میباشد و به همین دلیل AppReview امتیاز خوبی برای این بخش درنظر میگیرد، 4 از 5. تماس اضطراری

کاربرد:

جهت ارسال درخواست تماس برای مخاطبین، میبایست شماره تلفن مورد نظر خود را همراه با کد USSD مخصوص این کار، شماره گیری کنید. این برنامه اندرویدی، عملیات ذکر شده را در دو حرکت خلاصه کرده است.

نکته جالب توجه اینجاست که، "تماس اضطراری" شماره های ایرانسل را از دفترچه تلفن گوشی شما تشخیص داده و فقط آنها را لیست میکند. به این ترتیب دسترسی به شماره موردنظر سریعتر انجام میگیرد. البته ابزار جستجوی موجود در برنامه را نیز نباید فراموش کنیم که دستیار خوبی برای یافتن مخاطبین میباشد.

این اپلیکیشن اندرویدی تا اینجا وظیفه خود را به درستی انجام میدهد اما کمبودهایی نیز در آن دیده میشود. برای مثال اگر قابلیت تفکیک شماره هایی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و یا قبلا به آنها درخواست تماس ارسال شده است وجود میداشت، میتوانستیم شاهد کارایی بیشتری از "تماس اضطراری" باشیم. با درنظر گرفتن موارد ذکر شده، امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 میباشد. تماس اضطراری

قیمت:

برای خلاص شدن از شماره گیری کد USSD و زحمت به خاطر سپردن شماره تلفن، صرف یک هزینه ناچیز برای استفاده از برنامه فوق معقول به نظر میرسد.

AppReview با توجه به این موضوع، امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


تماس اضطراری