توربو لایک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن توربو لایکنسخه f.1.0.9

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی توربو لایک از بازار سازنده : BARANTECH

رقابت بر سر تعداد دنبال کنندگان بیشتر در شبکه های اجتماعی، سبب شده تا سرویس هایی برای کمک به این امر ظهور پیدا کنند. در این میان اینستاگرام که در میان کاربران بسیار محبوب میباشد، جایگاه ویژه ای داشته و خیلی از افراد تمایل به افزایش لایک عکس های خود در آن دارند. بدین منظور اپلیکیشن های متعددی تولید گردیده که هر کدام قابلیت های متفاوتی را ارائه میدهند.

برنامه "توربو لایک" در رابط با موضوع مورد بحث میباشد که در ادامه با آن آشنا خواهید شد. ما را در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.

توربو لایک

رابط کاربری :

قالب گرافیکی یکپارچه، اولین نکته ای است که در ظاهر اپلیکیشن فوق به چشم میخورد و دلیل پیدایش آن، وجود نقاط قوتی از قبیل رنگبندی هماهنگ، آیکن های یکدست، فونت مناسب، چیدمان مرتب اجزای صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی میباشد. محیط "توربو لایک" در عین سادگی از جذابیت های لازم برخوردار بوده و میتواند رضایت مخاطبان را تا حد زیادی فراهم کند. باید گفت که هرچند نقص های کوچکی در چهره این برنامه اندرویدی وجود دارد اما در کل امتیاز خوبی از لحاظ ظاهری میگیرد.

از دیگر ویژگی های مثبت در "توربو لایک" میتوانیم به جابجایی سریع بین بخش های مختلف اشاره کنیم که با حداقل پیچیدگی انجام میپذیرد و همچنین استفاده از امکانات موجود بسیار راحت است. به کارگیری تکنیک های اصولی و رعایت استانداردها در پیاده سازی رابط کاربری، این خصوصیات را در برنامه فوق پدید آورده و به غیر از نواقص جزئی مانند عملکرد دکمه سخت افزاری بازگشت، نقص خاصی در آن مشاهده نمیشود.

با توجه به نکات ذکر شده، AppReview امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

توربو لایک

کاربرد :

صفحه اصلی این اپلیکیشن اندرویدی شامل سه برگه میشود که عملیات پسند کردن و دریافت سکه، سفارش لایک برای عکس های منتخب و یا لایک خودکار با تعداد مشخص در آنها انجام میپذیرد. در واقع وظیفه "توربو لایک" به همین سه مورد ختم میگردد که البته امکانات جانبی دیگری هم در آن پیش بینی شده است. در ادامه ضمن توضیح نحوه عملکرد هر یک از بخش های نام برده، به سایر قابلیت های برنامه فوق نیز اشاره میکنیم.

پس از نصب "توربو لایک"، مقداری سکه به شما اهدا خواهد شد اما این مقدار برای سفارش لایک کافی نبوده و باید بیشتر سکه جمع کنید. در برگه سکه بگیر میتوانید این کار را انجام دهید و تصاویر موردنظر خود را بپسندید و چنانچه عکسی مورد پسند شما واقع نشد، از دکمه بعدی استفاده نمایید. علاوه بر این با اشاره بر روی هر تصویر، منویی شامل سه گزینه مشاهده در اینستاگرام، رفتن به صفحه پروفایل کاربر و گزارش عکس نامناسب در دسترس قرار میگیرد.

در قسمت سکه خودکار از اپلیکیشن فوق، میتوانید این قابلیت را غیر فعال کنید و یا سقف آن را با خرید تعداد الماس دلخواه افزایش دهید. لازم به ذکر است که قابلیت مذکور حتی در صورت قفل بودن دستگاه نیز انجام میگیرد و تنها باید به اینترنت متصل باشید. در این صفحه از "توربو لایک"، زمان آخرین لایک نشان داده میشود و امکان مشاهده تصاویری که به طور خودکار لایک شده اند، وجود دارد. بد نیست بدانید که مشاهده عکس و پروفایل کاربر در اینستاگرام و گزارش محتوای نامناسب، در این بخش نیز امکان پذیر میباشد.

حال که تعداد سکه کافی را به دست آوردید، میتوانید اولین سفارش خود را برای دریافت لایک عکس دلخواه به ثبت برسانید. این کار در "توربو لایک" به دو روش انتخاب تصویر از لیست و یا قرار دادن لینک آن در محل مربوطه قابل انجام خواهد بود که مورد دوم جهت سفارش برای عکس دوستان به کار میرود. پس از ثبت سفارش، لایک شدن عکس آغاز میگردد و پایان آن به صورت اعلان به اطلاع شما میرسد. در برگه لایک بگیر، تعداد دفعاتی که تصاویر پسند شده اند به نمایش درمی آید و دکمه بروزرسانی نیز برای آن پیش بینی شده است.

نکته دیگری برای توضیح باقی نمی ماند جز اینکه برنامه فوق از لحاظ امنیت مشکل خاصی نداشته و همه عملیات در بستر امن و با واسطه اینستاگرام انجام میپذیرد. باید گفت که با وجود قابلیت های ذکر شده، عملکرد "توربو لایک" در حد مطلوبی قرار دارد هر چند کمبودها و نواقصی نیز در آن به چشم میخورد. کیفیت بهتر عکس ها، نمایش هوشمندانه تر تصاویر و بخش هایی مانند آمار و ارقام تعداد لایک های کاربر، مشاهده پروفایل ها در اپلیکیشن و امکان سفارش عکس های تبلیغاتی از جمله کمبودهای قابل ذکر میباشد که امیدواریم در نسخه های بعدی برطرف گردد.

با توجه به موارد اشاره شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

توربو لایک

قیمت :

این برنامه اندرویدی رایگان است و شما میتوانید بدون صرف هزینه از آن استفاده کنید. البته چنانچه نیاز به تعداد لایک زیاد در زمان کم داشته باشید، باید از بسته سکه های تعریف شده خریداری نمایید که قیمت آنها در "توربو لایک" منصفانه بوده و رضایت عموم کاربران را فراهم خواهد کرد. از نظر AppReview امتیاز 5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

 

توربو لایک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن توربو لایک

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


توربو لایک