حباب طلا

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن حباب طلانسخه 1.0

4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : مهران محمودی

  با وجود نوساناتی که این روزها در قیمت سکه های طلا و دلار پیش آمده، آگاهی لحظه به لحظه از این تغییرات برای افراد زیادی اهیمت پیدا کرده است. حال باید دید، چگونه میتوان به یک منبع مطمئن برای کسب اطلاعات مورد نیاز در این زمینه، دسترسی پیدا کرد. در ادامه برنامه اندرویدی "حباب طلا" را معرفی، نقد و بررسی میکنیم. با ما همراه باشید تا با این اپلیکیشن بیشتر آشنا شوید. حباب طلا

رابط کاربری:

مهمترین ویژگی که در برنامه فوق دیده میشود، عملکرد سریع آن میباشد. در اینگونه اپلیکیشن ها ایجاد دسترسی راحت برای کاربران، امری ضرور بوده و "حباب طلا" از این بابت امتیاز خوبی میگیرد.

ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی و رنگ هایی که برای طراحی آن به کار رفته است، با موضوع برنامه کاملا متناسب میباشد. در عین سادگی، میتوانیم اثراتی از جذابیت محیط کاربری نیز در این برنامه ببینیم. نقاط قوت "حباب طلا" در این بخش شامل فونت مناسب و خوانا، چیدمان مرتب عناصر در صفحات و نمایش صحیح در حالت افقی و عمودی میشود.

باید به استفاده از افکت های تصویری مثل سایه ها و انیمیشن های ملایم نیز امتیازی اختصاص دهیم. معدود آیکون های استفاده شده در این اپلیکیشن نیز، گویا و استاندارد هستند. سایز کوچک فونت، تنها نقصی است که در "حباب طلا" به چشم میخورد. البته باید گفت، در کل انتظار بیشتری از طراحی رابط کاربری این برنامه اندرویدی میرفت هر چند تا اینجا نیز امتیاز خوبی را از AppReview کسب میکند. این امتیاز 4.5 از 5 است حباب طلا

کاربرد:

در ابتدا باید ببینیم "حباب طلا" اطلاعات خود را از چه منابعی تهیه میکند زیرا کاربران تمایل ندارند قیمت های اشتباه را دریافت نمایند! مراجعی که این برنامه از آنها استفاده میکند، قابل اطمینان بوده و از این لحاظ خیال شما را آسوده خواهد کرد.

گذشته از این موضوع، یکی از قابلیت های جالب این اپلیکیشن اندرویدی، امکان انتخاب مرجع قیمت ها به صورت دلخواه است که از قسمت تنظیمات آن قابل دسترس میباشد. البته وظیفه اصلی "حباب طلا" نمایش ارزش واقعی سکه و دلار و همچنین میزان تفاوت قیمت آنها در بازار است که بدون تردید این ویژگی برای شما جالب تر خواهد بود.

درواقع برنامه فوق به سه بخش "میزان حباب"، "قیمت واقعی" و "قیمت در بازار" تقسیم شده که همه این قسمت ها در صفحه اصلی نشان داده میشوند. از دیگر امکانات جانبی این اپلیکیشن میتوانیم امکان انتخاب واحد پول (ریال یا تومان) برای نمایش قیمت ها، بروزرسانی دستی یا اتوماتیک و تعیین درصد مالیات برای محاسبه قیمت ها را نام ببریم.

با وجود قابلیت های ذکر شده، "حباب طلا" وظیفه خود را به درستی انجام میدهد اما برخی از برنامه های رقیب امکانات بیشتری درخود دارند که کارایی آنها را برای کاربران حرفه ایی بیشتر میکند. با این حال AppReview با توجه به موضوع این برنامه اندرویدی، امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. حباب طلا

قیمت: برنامه فوق را میتوانید به صورت رایگان دریافت کنید هرچند برای حذف تبلیغاتی که درون آن به نمایش درمی آید میبایست مقداری پول بپردازید. پرداخت از طریق سیستم خرید درون برنامه ای انجام میشود و مبلغ آن ناچیز میباشد. امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    هادی
    برنامه خوبی،ازنویسنده برنامه متشکرم

    به این نظر پاسخ دهید
حباب طلا