خدمات اپراتورها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن خدمات اپراتورهانسخه 1.1

امتیاز کاربران
4.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : کاربردی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 1.1 مگابایت
دریافت برنامه/بازی خدمات اپراتورها از بازار سازنده : گروه آیدان

  با پیشرفت صنعت مخابرات به خصوص در بخش سیار و تلفن های همراه، هر کدام از اپراتورهای 4 گانه نیز به منظور رفاه بیشتر مشتریان خود، خدمات متنوعی را ارائه نموده اند. در این میان اپلیکیشن های مختلفی نیز تولید شده اند تا استفاده از این خدمات را راحت تر کرده باشند. برنامه اندرویدی "خدمات اپراتورها" یکی از نمونه های خوب در این رابطه میباشد که در ادامه قصد داریم آن را معرفی، نقد و بررسی کنیم. خدمات اپراتورها

رابط کاربری:

از لحاظ گرافیکی، نکات مثبت بسیاری در این اپلیکیشن اندرویدی به چشم میخورد. استفاده از رنگ های زنده که هماهنگی خوبی با یکدیگر دارند و چیدمان مرتب و استاندارد عناصر در همه صفحات، درکنار یکدیگر ظاهر کاربر پسندی را خلق نموده اند.

این موارد تنها نقاط قوت "خدمات اپراتورها" نیستند. استفاده از آیکون های زیبا و فونت مناسب و خوانا نیز به امتیازات مثبت این برنامه اضافه میکنند.  همچنین در هنگام جابجایی بین بخش های مختلف، انیمیشن های ملایمی دیده میشود که به جذابیت بیشتر محیط برنامه، کمک کرده اند.

از جهت دسترسی سریع به همه قسمتهای این برنامه و استفاده آسان از امکانات آن، استانداردهای لازم رعایت گردیده اند و با وجود این ویژگی باید گفت نقاط قوت "خدمات اپراتورها" در این بخش تکمیل میشود.

مواردی که به آن اشاره کردیم، AppReview را قانع میکند تا امتیاز 5 از 5 را به رابط کاربری اپلیکیشن فوق اختصاص دهد. خدمات اپراتورها

کاربرد:

وظیفه این برنامه اندرویدی از نام آن کاملا مشخص است. در صفحه اصلی "خدمات اپراتورها" علاوه بر قسمت های مختلف آن، چهار گزینه میانبر برای دسترسی به خدمات پرکاربردی مثل استعلام از اعتبار مکالمه و اعتبار اینترنت، ارسال درخواست تماس و اعلام دسترسی گنجانده شده است.

با لمس دکمه ای که در سربرگ برنامه قرار دارد، صفحه کلید اختصاصی آن باز میشود که میتوانید کدهای USSD مورد نظر خود را بطور مستقیم شماره گیری نمایید. این صفحه کلید در هنگام ویرایش خدمات انتخاب شده نیز ظاهر میگردد.

یکی از قابلیت های قابل توجه "خدمات اپراتورها"، وجود قسمتی تحت عنوان "تاریخچه" میباشد که در آن میتوانید به طرح هایی که قبلا فعال کرده اید، دسترسی داشته باشید و با اشاره بر روی آن ها به ویرایش یا فعال سازی مجدد بپردازید. نقص کوچک این قسمت، عدم امکان حذف کردن میباشد که البته با زیاد شدن تعداد طرح ها، بیشتر به چشم می آید.

از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن اندرویدی، باید به امکان افزودن طرح های دلخواه اشاره کنیم که درواقع یک لیست اختصاصی از کدهای USSD در اختیار شما قرار میدهد. در این قسمت نیز امکان حذف موارد ثبت شده وجود ندارد و فقط قادر به ویرایش و فعالسازی آنها خواهید بود.

جالبترین قسمت برنامه فوق، "اینترنت مصرفی" نام دارد که گزارش کاملی به صورت نمودار و ارقام از حجم اینترنت مصرف شده به شما میدهد. این آمار هم شامل GPRS و هم شامل حجم مصرفی توسط WiFi میشود. حتی جمع مقدار مصرفی با هر دو روش نیز محاسبه گردیده و به نمایش درمی آید.

درمورد همه چیز صحبت کردیم به غیر از قسمت اصلی برنامه که خدمات ارائه شده توسط اپراتورها در آن گنجانده شده است. لیست تفکیک شده این خدمات با قابلیت بروز رسانی دستی، بزرگترین نقطه قوت در این قسمت میباشد که البته هنوز کامل نبوده و انتظار میرود در آینده شاهد تکمیل آن باشیم.

بد نیست بدانید این برنامه دارای دو ویجت مجزا میباشد که یکی از آنها صفحه کلید اختصاصی آن را در اختیار شما قرار میدهد. دیگر ابزارک موجود، با نمایش طرح های خدمات و چهار میانبر به منظور دسترسی به شماره گیر USSD ، استعلام اعتبار مکالمه و اینترنت و همچنین ورود به صفحه خدمات، کاربرد فراوانی دارد.

AppReview با درنظر گرفتن موارد ذکر شده، امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش مناسب میداند. خدمات اپراتورها

قیمت: با وجود این همه قابلیت خوب و رایگان بودن این برنامه، بدون تردید مخاطبان زیادی از "خدمات اپراتورها" استقبال میکنند. از نظر AppReview نیز امتیاز 5 از 5 شایسته این بخش میباشد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  صادق آدینه 3
  من با استفاده از این اپلیکیشن دوبار شارژ مستقیم خریدم ولی شارژ انجام نشد و مبلغ از حسابم کم شده چکار کنم شماره تماس:09193211098

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  صادق آدینه
  شماره پشتیبانی لطفا؟

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  داریوش 5
  دستش درد نکنه

  به این نظر پاسخ دهید
خدمات اپراتورها