خوش استیل

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن خوش استیلنسخه 1.0.2

امتیاز کاربران
4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

همه انسان ها به زیبایی علاقه دارند و در وهله اول سعی میکنند تا خودشان آراسته و شیک به نظر برسند. البته داشتن اندام خوش تراش و ظاهر زیبا در گرو رژیم غذایی مناسب، ورزش کردن و رعایت دستورالعمل های بهداشتی میباشد اما هر فرد قبل از اقدام به این کارها، باید اطلاعات کاملی در مورد جسم خود بدست آورده و سپس برنامه ورزشی یا رژیم غذایی متناسب با آن را از  یک منبع معتبر دریافت کند.

در ادامه برنامه ای به نام "خوش استیل" را معرفی میکنیم که به شما در رسیدن به اندام ایده آل یاری میرساند. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

خوش استیل

رابط کاربری :

محیط اپلیکیشن فوق با وجود نکات مثبتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه، کاربرپسند به نظر میرسد و میتواند رضایت مخاطبان را فراهم کند. قالب گرافیکی این برنامه اندرویدی از یکپارچگی خوبی بهره میبرد و در خلق آن حسن سلیقه و دقت نظر کافی صرف شده است. البته انتظار میرفت که برخی از نواقص کوچک مانند اندازه عناصر و مقدار فضایی که در صفحه اشغال کرده اند نیز در "خوش استیل" برطرف گردد تا ظاهر آن از هر لحاظ کامل باشد.

جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت و بدون دردسر از امکانات موجود، دیگر ویژگی های قابل ذکر در برنامه فوق هستند. هرچند به دلیل محدود بودن تعداد صفحات و قابلیت ها این خصوصیات بطور ذاتی در "خوش استیل" وجود دارند اما در عین حال نمیتوان رعایت استانداردهای لازم و به کارگیری تکنیک های اصولی در پیاده سازی رابط کاربری آن را نادیده گرفت.

نکات اشاره شده توسط AppReview، امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

خوش استیل

کاربرد :

رساندن شما به وزن دلخواه و اندام متناسب، وظیفه ای است که این اپلیکیشن اندرویدی بر عهده دارد و باید دید که چگونه این کار را انجام میدهد. در شروع، راهنمای مختصری از طرز کار برنامه را خواهید دید و پس از ثبت نام و اطلاعاتی مانند جنسیت، قد، وزن، مقدار فعالیت روزانه و سن، وارد "خوش استیل" میشوید و میتوانید منوی اصلی آن را مشاهده کنید. در ادامه قسمت های مختلف اپلیکیشن فوق را نام برده و در مورد هر یک توضیح داده ایم.

مهمترین و اصلی ترین بخش "خوش استیل"، رژیم غذایی میباشد که طبق اطلاعات وارد شده و درخواستتان برای چاق یا لاغر شدن، به شما میگوید که در وعده های سه گانه چه غذایی و چه مقدار مصرف کنید تا به فرم دلخواه برسید. البته میتوانید هر هفته، غذای مورد علاقه برای وعده ناهار را خودتان تعیین نمایید و برنامه فوق تنها مقدار مجاز برای مصرف آن را گوشزد میکند. در صفحه مربوط به رژیم اطلاعات دیگری همچون جدول کالری مواد غذایی و میان وعده پیشنهادی برای همان روز به چشم میخورد.

تست های سلامتی یکی از قسمت های مفید در "خوش استیل" است که به شما کمک میکند تا اطلاعات کاملتری از جمله شاخص توده بدن (BMI)، سطح استخوان بندی  و میزان چربی بالاتنه را در مورد جسم خود بدست آورید که بدین منظور باید مقادیر خواسته شده را به دقت وارد نمایید. همچنین ابزار دیگری به نام قدم شمار در اپلیکیشن فوق پیش بینی گردیده که وظیفه آن کاملا مشخص میباشد و البته تنها در دستگاه هایی که سخت افزار موردنیاز را دارند، قابل استفاده خواهد بود.

علاوه بر قسمت هایی که نام بردیم، "خوش استیل" دارای یک بخش محتوایی نیز هست که در آن میتوانید با نکاتی در مورد بدنسازی و تناسب اندام، انواع ورزش ها و ترفندهایی برای داشتن پرستیژ بیشتر آشنا شوید. مطالعه نوشته های این بخش که راهنمای خوبی برای دستیابی به اندام متناسب میباشد، خالی از لطف نیست. برای تغییر مشخصات خود و مقادیری که در ابتدای کار با برنامه وارد کردید نیز باید به قسمت تنظیمات بروید.

در تست های به عمل آمده از برنامه فوق، خطایی در عملکرد آن مشاهده نشد و میتوان برای دریافت یک رژیم غذایی مناسب و موثر تا حد زیادی به آن اطمینان کرد. البته "خوش استیل" در مقایسه با رقبای غیرفارسی دارای کمبودهایی میباشد که از آن جمله میتوانیم به ثبت طالاعات کاهش یا افزایش کاربر با نمایش نمودار، لیست کاملتر خوراکی ها و یا حتی امکانات ساده ای مانند اشتراک گذاری متن و سایر محتوا اشاره کنیم. امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت های بیشتر در این اپلیکیشن مفید باشیم.

با توجه به مواردی که اشاره شد، AppReview امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

خوش استیل

قیمت :

شما میتوانید این برنامه اندرویدی را به صورت رایگان دریافت نمایید اما برای استفاده نامحدود از آن باید هزینه بپردازید. با توجه به اینکه "خوش استیل" کمبودهایی دارد که انتظار میرود در نسخه های بعدی برطرف شوند، بهتر بود در حال حاضر هزینه کمتری برای ارتقای آن درنظر گرفته میشد تا رضایت مخاطبان از هر لحاظ فراهم گردد. به همین دلیل AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    Saman 0.5
    این برنامه فوق العاده است و جزو بهترین برنامه های تناسب اندام ایرانی و جهانی من این برنامه رو خریداری کردم و به شما هم پیشنهاد می کنم بخرید

    به این نظر پاسخ دهید
خوش استیل