در تماس باش

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن در تماس باشنسخه 1.3

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی در تماس باش از بازار سازنده : اکسین همراه

  مشکلات و گرفتاریهای ناشی از کار روزمره، خیلی از ما مردم را در خود فرو برده است بطوریکه از یاد دوستان و آشنایان غافل میشویم. دفترچه تلفن همراه شما ممکن است پر باشد از شماره دوستانی که فرصت تماس با آنها را ندارید و یا حتی فراموش میکنید. در ادامه اپلیکیشنی به شما معرفی میکنیم که چاره ای برای حل این مشکل خواهد بود، در نقد و بررسی برنامه اندرویدی "در تماس باش" ما را همراهی کنید. در تماس باش

رابط کاربری:

در طراحی گرافیکی این اپلیکیشن اندرویدی، از سوی تولیدکنندگان آن کم کاری شده است و میتوانستیم شاهد محیط جذابتری برای آن باشیم. خلق یک ظاهر شیک برای اینگونه برنامه ها، جنبه حرفه ای بودن آن را بالاتر میبرد.

برای مثال باید عرض کنیم، بهتر بود آیکون های زیباتر با رنگ بندی متناسب در اپلیکیشن فوق استفاده گردد و یا حتی در قالب کلی، رنگ های بهتری به کار برده شود. البته اصل تفکیک بخش های صفحه با استفاده از تکنیک تضاد رنگ ها، رعایت شده است.

در این بخش، نقاط قوت "در تماس باش" شامل فونت مناسب، چیدمان مرتب عناصر و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی میشود. همچنین استفاده از انیمیشن ها و افکت های ساده نیز کمی به آن جذابیت بخشیده است.

از لحاظ راحتی کار با برنامه فوق، باید گفت برای کاربران غیرحرفه ای نیز مشکلی ایجاد نمیکند و اصل سهولت و سرعت دسترسی در آن به چشم میخورد. AppReview امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش مناسب میداند. در تماس باش

کاربرد:

همانطور که مشخص است، "در تماس باش" میتواند مخاطبان زیادی داشته باشد اما صحت عملکرد آن و امکاناتی که در اختیار کاربران قرار خواهد داد، اهمیت بیشتری دارد. اجازه دهید این موضوع را بررسی کنیم.

وظیفه اپلیکیشن فوق، هشدار دادن به شما برای برقرای تماس با مخاطبینی میباشد که آنها را به برنامه معرفی نموده اید. عمل افزودن شماره تلفن ها، هم به صورت دستی انجام میگیرد و هم میتوانید آنها را از لیست مخاطبین تلفن همراه خود، اضافه نمایید. امکان حذف و ویرایش نیز برای آنها در نظر گرفته شده است.

در این برنامه اندرویدی، برای هر نفر میتوانید یک زمان خاص، معین کنید تا در موعد مقرر شما را به یاد او بیندازد! این بازه زمانی از 1 تا 60 روز متغیر بوده و بعد از هر بار هشدار، شمارش روزها از ابتدا شروع میشود و تا موقعی که مخاطب مورد نظر را حذف نکنید ادامه خواهد داشت. البته امکان صفر کردن شمارش به صورت دستی نیز وجود دارد.

حذف و ویرایش هر یادآور نیز با اشاره بر روی امکان پذیر شده و وجود چنین قابلیت هایی برای "در تماس باش" و وظیفه ای که به عهده دارد، بدیهی است.

در تست های به عمل آمده از این اپلیکیشن اندرویدی، عملکرد صحیحی از آن مشاهده گردید. نکته جالب هوشمندی برنامه است بطوریکه اگر در طول زمان مشخص شده فرد موردنظر با شما تماس گرفت شمارش روزها از ابتدا شروع خواهد شد و همچنین در ساعات شب هنگام و موقع خواب هشداری صادر نمیشود.  شما نیز میتوانید قبل از استفاده آن را امتحان کنید و برای این کار، از راهنمای برنامه کمک بگیرید. از نظر AppReview امتیاز این بخش 5 از 5 است.

قیمت: "در تماس باش" با قیمت منصفانه ای منتشر شده و با توجه به گستره وسیع مخاطبینی که دارد، بدون تردید با استقبال روبرو خواهد شد. به همین دلیل AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


در تماس باش