دکتر قلب و مغز

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن دکتر قلب و مغزنسخه 1.0

امتیاز کاربران
4.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی

 

از خطرناکترین بیماری های حال حاضر جهان سکته های قلبی و مغزی هستند که متاسفانه به دلایل مختلفی تعداد زیادی از افراد را درگیر خود می کنند. اما می توان برای دچار نشدن به این بیماری ها کارهایی انجام داد،  یا  بیماری  که  دچار  چنین  وضعیتی  می شود را تا حدودی از خطرات بعدی حفظ کرد.

امروز قصد بررسی برنامه "دکتر قلب و مغز" را داریم  که  در  زمینه  جلوگیری  و  کنترل   سکته های قلبی و مغزی برنامه ای بسیار پر کاربرد است.

دکتر قلب و مغز

رابط کاربری :

در طراحی "دکتر قلب و مغز" رنگ بندی منو ها به زیبایی  انجام  شده است  و  به  سادگی  می توان به اطلاعات برنامه دسترسی داشت. از آنجایی که دستیابی سریع به مطلب در چنین برنامه های آموزشی بسیار مهم است، در این برنامه به سادگی و سرعت به مقاله مورد نظرتان دسترسی دارید و این موضوع از نکات مثبت برنامه است. اما کیفیت تصاویر گرافیکی این برنامه کمی پایین است، همچنین در چنیش درون مقالات ضعف هایی وجود دارد که از نکات منفی برنامه است. امتیاز AppReview به این برنامه  در  بخش  رابط کاربری  4 از 5 است.

دکتر قلب و مغز

کاربرد :

از برنامه های با موضوعات این چنینی انتظارات خیلی زیادی نمی رود و همین که بتواند در مبحث آموزشی از عهده وظایف خود بر بیاید کفایت می کند. در این زمینه "دکتر قلب و مغز" توانایی نسبتا مناسبی دارد. مقالات موجود در این برنامه همگی موضوعات مهمی دارند و خواندن تمامی آنها مهم است. از نظر AppReview این برنامه  در  بخش  کاربرد  امتیاز  کامل  5 از 5 می گیرد.

دکتر قلب و مغز

قیمت :

این برنامه رایگان است و دانستن مواردی که درون آن بیان می شود بسیار اهمیت دارد. از نظر AppReview ارزش تجربه آن 5 از 5 است.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    siamak 3
    دانلود نداره

    به این نظر پاسخ دهید
دکتر قلب و مغز