روبیکال

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن روبیکالنسخه 1.0.2

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 1.7 مگابایت
دریافت برنامه/بازی روبیکال از بازار سازنده : M Sabouri

در دنیا سرگرمی های متنوعی یافت میشوند که هر کس بنا بر سلیقه خود یکی از آنها را انجام میدهد. به جرات میتوان گفت که همه این سرگرمی ها، زاییده ایده های بشر بوده اند و برخی از آنها در تمام ملل شناخته شده میباشند. به عنوان مثال، مکعب "روبیک" یکی از بازی های فکری و در عین حال مفرح است که حتی مسابقات آن نیز در سطح جهانی برگزار میگردد.

اگر علاقه مند به فراگیری کامل این سرگرمی فکری هستید، ما را در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی "روبیکال" همراهی کنید. روبیکال

رابط کاربری:

از آنجا که برنامه فوق جنبه آموزشی دارد و محتوای آن متشکل از متن میباشد، بنابراین نیاز به یک محیط استاندارد برای مطالعه احساس میشود. "روبیکال" از این لحاظ نمره کامل را میگیرد و نقاط قوتی همچون، چیدمان مرتب عناصر صفحه و فونت مناسب و خوانا در آن به چشم میخورد.

رنگ بندی برنامه نیز هماهنگ بوده و تنها ایراد آن عدم استفاده از رنگ های زنده میباشد. همچنین حالت افقی و عمودی این اپلیکیشن اندرویدی به غیر از نقص کوچک سربرگ، بطور صحیح نمایش می یابد. تمام صفحه بودن برنامه و عدم دسترسی کاربران به بخش هشدارهای تلفن همراه، از دیگر نقص های مشاهده شده است.

"روبیکال" فاقد امکانات جانبی متعدد بوده و به همین دلیل استفاده از آن پیچیدگی خاصی ندارد. در عین حال، شاهد بخش بندی صفحات در اپلیکیشن فوق نیز هستیم که بکارگیری ترفندهای اصولی در پیاده سازی آنها، سرعت دسترسی به هرصفحه را درحد مطلوبی قرار داده است. با یک جمع بندی کلی، AppReview امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. روبیکال

کاربرد:

"روبیکال" همه چیز را درباره نحوه صحیح درست کردن مربع "روبیک" شرح داده و در این کار از تصاویر نیز بهره گرفته است. باید گفت همه کاربران میتوانند این آموزش را به راحتی فرابگیرند و با تمرین بیشتر، به یکی از رکورد داران این سرگرمی محبوب تبدیل شوند!

در ابتدای ورود به برنامه، میبایست یکی از سه روش یادگیری را در صفحه اصلی انتخاب نمایید. این موضوع یکی دیگر از نکات مثبت در رابطه با این برنامه اندرویدی میباشد و نشان از کامل بودن محتوای آن دارد. منوی داخل برنامه و در سمت راست سربرگ نیز راه دیگری برای انتخاب روش های آموزشی سه گانه است.

از امکانات جانبی برنامه فوق که با اشاره طولانی بر روی متن در دسترس قرار میگیرد، میتوانیم به کپی کردن و به اشتراک گذاری متن ها و همچنین جستجوی کلمات در برنامه و در صفحات وب اشاره کنیم. به نظر این امکانات کافی هستند اما بهتر بود برای افزایش کارایی "روبیکال" از لحاظ آموزشی، قابلیت هایی برای خودآزمایی و تمرین بیشتر کاربران نیز در آن وجود داشته باشد.

AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. روبیکال

قیمت:

این اپلیکیشن اندرویدی مخاطبان خاص خودش را دارد و علاقه مندان به فراگیری مربع "روبیک" قطعا هزینه دریافت آن را پرداخت میکنند. از نظر AppReview، بهتر بود "روبیکال" قیمت کمتری داشته باشد تا با استقبال بیشتری مواجه گردد. امتیاز این بخش، 4 از 5 است.

قیمت برنامه فوق نسبت به قبل کاهش پیداکرده است و بدون تردید این موضوع باعث رضایت خاطر بیشتری از مخاطبان خواهد شد. به همین دلیل AppReview تصمیم میگیرد تا امتیاز بخش مربوطه را به 5 از 5 تغییر دهد.

تغییر کوچک دیگری که در نسخه جدید "روبیکال" اعمال گردیده، اصلاح منوی سربرگ میباشد که در برخی از دستگاه ها مشکل داشت.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


روبیکال