زاتروید

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن زاترویدنسخه 1.2.1

5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : ۲۰۰۰ تومان
  • حجم : 17.5 مگابایت

 

برنامه ای که در ادامه معرفی میکنیم، از روش بسیار جالبی برای آموزش کلمات انگلیسی به کاربران استفاده میکند. در این اپلیکیشن از روش جعبه لایتنر الهام گرفته شده است اما متفاوت با برنامه هایی که قبلا درباره آن بحث شد. با نقد و بررسی برنامه اندرویدی "زاتروید" در خدمت شما هستیم.

زاتروید

رابط کاربری:

اجازه دهید بدون مقدمه چینی نقاط قوت برنامه "زاتروید" در این بخش را ذکر کنیم چون گرافیک زیبای این اپلیکیشن، بدون تردید باعث خواهد شد بیشتر از آن استفاده کنید.

رنگ بندی هماهنگ و شاد، آیکون های زیبا، چینش مرتب فهرست ها و دیگر عناصر، افکت ها و انیمیشن های جذاب و البته فونت خوانا و مناسب، مواردی هستند که در کنار تصاویر آموزشی این اپلیکیشن اندرویدی، جذابیت آن را بطور چشمگیری دوچندان کرده اند. این محیط زیبا شما را مجبور میکند هرروز به این برنامه سر بزنید و یادگیری را ادامه دهید!

حتما راحتی کار با بخش های مختلف "زاتروید" نیز برای شما مهم است. برای اطمینان باید عرض کنیم، رابط کاربری این برنامه اندرویدی بسیار انعطاف پذیر بوده و بدون ایجاد هرگونه سردرگمی شما را هدایت خواهد کرد.

حرف دیگری برای گفتن نمی ماند! از نظر AppReview امتیاز این بخش 5 از 5 میباشد.

زاتروید

کاربرد:

در کنار این جعبه لایتنر زیبا، 33 مجموعه کارت عرضه شده است و جمع لغاتی که از این طریق فراخواهید گرفت بیش از 800 کلمه میباشد. اگر جزو افرادی هستید که تمایل دارید، زبان انگلیسی خود را درحد متوسط تقویت نمایید، "زاتروید" گزینه خوبی خواهد بود.

برای شروع ابتدا باید به قسمت مجموعه تصاویر وارد شده و یکی از مجموعه کارت ها را انتخاب نمایید. بعد از این کار وارد صفحه ای میشوید که تمام کارت های مجموعه مورد نظر به نمایش در می آیند تا تصمیم گیری مطمئنی برای انتخاب داشته باشد. در این صفحه میتوانید با اشاره بر روی دکمه پایین که به شکل + است، مجموعه منتخب خود را به جعبه آموزشی اضافه کنید. در این هنگام برنامه از شما اجازه میخواهد در صورت تمایل یادگیری را آغاز نمایید.

در قسمت جعبه آموزش و در روز اول یادگیری تنها از یک روش استفاده میشود. هر بار 4 تصویر به نمایش در می آید که باید مطابق کلمه بالای صفحه که به زبان فارسی است، پاسخ صحیح را انتخاب کنید. بعد از هر پاسخ چه صحیح باشد و چه غلط، صفحه ای باز میشود که علاوه بر تصویر مربوطه نام فارسی و تاریخ مرور بعدی در بالای آن نشان داده میشود. این درحالی است که تلفظ کلمه انگلیسی برای شما پخش خواهد شد و اگر خواستید دوباره آن را بشنوید کافی است بر روی آیکونی که به شکل میکروفون است اشاره نمایید. در غیر اینصورت بعد از چند ثانیه و به صورت خودکار کارت بعدی برای پاسخگویی به نمایش در می آید.  وقتی همه کارت ها را مرور کردید، ادامه آموزش به فردا موکول خواهد شد.

در روزهای بعدی روش های آموزشی نیز متنوع تر خواهد شد. برای مثال تصویری نشان شما داده میشود که باید نام آن را از جدول حروف زیر عکس انتخاب کنید و یا به جای نمایش متن فارسی کلمه در بالای صفحه، تلفظ انگلیسی آن پخش میشود. بعضی مواقع هم خود لغت به زبان انگلیسی به نمایش در می آید.

تولید کنندگان "زاتروید" یک بخش سرگرم کننده نیز برای کاربران درنظر گرفته اند. با ورود به این قسمت دو انتخاب در پیش روی شما خواهد بود، "کلمات را بجوی" و"به خاطر بسپار". گزینه ای هم وجود دارد که اگر تیک آن را بزنید از کارت های مطالعه شده، در سرگرمی استفاده خواهد شد. درواقع این بخش نیز به نوبه خود آموزش دهنده کاربران است و به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک میکند.

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم، قابلیت افزودن کاربران مختلف به برنامه است که هرکدام از جعبه مخصوص به خود استفاده میکنند. این عمل در صفحه منوی برنامه و با لمس دکمه سمت راست واقع در سربرگ امکان پذیر میگردد. آیکون دیگر موجود در این ناحیه که در سمت چپ قرار گرفته، جهت تنظیم ساعتی میباشد که به شما یادآوری میکند، زمان مرور کارت ها فرا رسیده است. هشدار لازم برای این یاد آوری در قسمت Notifications گوشی به نمایش درمی آید.

راهنمای تعاملی برنامه که با ظاهر زیبایی هم به نمایش درمی آید، از دیگر نکات مثبت این اپلیکیشن اندرویدی میباشد.

به نظر همه چیز کامل است و AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش میدهد.

زاتروید

قیمت:

همانطور که گفتیم "زاتروید" بیشتر برای آموزش افراد مبتدی و یادگیری زبان انگلیسی در حد متوسط کاربرد دارد. این موضوع از ارزشهای این برنامه اندرویدی کم نمیکند و قیمتی که هم اکنون برای آن درنظر گرفته شده، کاملا منصفانه است.

امتیاز  AppReview به این بخش، 5 از 5 است.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    مسعود
    برنامه عالیه فقط کاش تو آپدیت ها سطح بندی انجام بشه

    به این نظر پاسخ دهید
زاتروید