زنبور بازیگوش

معرفی، نقد و بررسی بازی زنبور بازیگوشنسخه 1.0.9

4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : معمایی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 9.7 مگابایت

  اگر تا به حال بازیهای کامپیوتری با سبک فانتزی را انجام داده باشید حتما لذت خاص آن ها را هم تجربه کرده اید. در این مقاله با معرفی یک بازی سرگرم کننده از همین سبک درخدمت شما هستیم. با ما در نقد و بررسی بازی اندرویدی"زنبور بازیگوش" البته در قالب پیش نمایش همراه باشید. زنبور بازیگوش

گرافیک و رابط کاربری:

شما در این بازی یک رابط کاربری با دسترسی آسان را مشاهده خواهید کرد. همه چیز در دسترس قرار دارد و کاربر برای جابجایی از بین بخش های مختلف بازی دچار سردرگمی نمیشود. طراحی اصولی منوها و آیکون ها از نظر زیبایی و گویا بودن را میتوان دلیل اصلی راحتی کار با رابط کاربری "زنبور بازیگوش" دانست. همچنین در پایان هر مرحله منوی امتیاز ظاهر میشود و سه انتخاب در اختیار شما میگذارد، رفتن به مرحله بعد، دوباره انجام دادن مرحله و رفتن به منوی انتخاب مراحل.

یکی از دلایلی که شاید باعث جذب شما به این بازی اندرویدی شود گرافیک زیبای آن است. این گرافیک زیبا را میتوان از همان ابتدا که بازی اجرا میشود، مشاهده کرد. تمام عناصر بازی از لحاظ سبک با یکدیگر هماهنگ میباشند و به صورت فانتزی طراحی شده اند. این موضوع را  در اجرای خوب انیمیشن های این بازی - هنگامی که به موانع مختلف برخورد میکنید - نیز حس خواهید کرد.

پس زمینه بازی هم به شادتر شدن محیط بازی کمک میکند و در دوحالت شب و روز طراحی شده تا تکراری و خسته کننده به نظر نرسد.

طراحی گرافیکی "زنبور بازیگوش" خیلی عالی نیست اما در کنار موزیک زیبای آن و افکت های صوتی مناسب میتواند لحظات سرگرم کننده ای برای شما به ارمغان بیاورد. امتیاز این بخش از نظر AppReview، امتیاز خوبی است، 4.5 از 5. زنبور بازیگوش

گیم پلی:

"زنبور بازیگوش" از نوع بازیهای پازل محسوب میشود، اما نگران نباشید چون هیجان خاص خودش را هم به همراه دارد!

داستان بازی به این صورت میباشد که شما باید با لمس صفحه نمایش و حرکت دادن انگشت خود در جهت های مناسب، زنبور بازیگوش را به خانه اش هدایت کنید اما کل داستان به اینجا ختم نمیشود. هر مرحله که جلوتر میروید، موانع جدیدتری در سر راه این زنبور سبز میشود که در برخی مواقع عبور از آنها دشوار خواهد بود و به دقت بالایی نیاز دارد.

هیجان بازی هنگامی زیاد میشود که بخواهید در زمان کمتری کار را به اتمام برسانید و علاوه بر آن اجازه دهید زنبور از گل های بین راه تغذیه نماید! این موضوع باعث بالاتر رفتن امتیاز شما در پایان هر مرحله خواهد شد.

سختی مراحل به تدریج و با ظهور عناصر و موانع جدیدتر بیشتر میشود. هر کدام از این موانع رفتار خاصی ازخود نشان میدهند که راهنمای زنده (Real Time) درون بازی به شما کمک میکند آن ها را درک کنید.

تنها  قابلیتی که جای خالی آن در این بازی اندرویدی حس میشود، نبود امکانی برای تنظیم حساسیت و سرعت حرکت زنبور درموقع لمس صفحه است. AppReview امتیاز این بخش را 4.5 از 5 تعیین میکند. زنبور بازیگوش

قیمت:

نسخه دموی این بازی  بطور رایگان در مارکت  کافه بازار قرار گرفت که میتوانید آن را دریافت کرده و از آن لذت ببرید. ازنظر AppReview، امتیاز این بخش 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    حميدرضا باقري
    من يه ايده در مورد بازي آندروييدي داشتم كه يه بازي يا سرگرمي داشته باشيم كه يه قناري يا يه حيون خونگي داشته باشيم كه با زمن واقعي رشد كنه اب و دونه بديم آواز بخونه و مثل يه قناري مجازي در گوشي كار كنه جوجه داشته باشه ولي همه اينها در زمان واقعي رخ بده مثلا دو ماه و...

    به این نظر پاسخ دهید
زنبور بازیگوش