زیارت عاشورا

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن زیارت عاشورانسخه 3.0.1

امتیاز کاربران
4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : مذهبی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 4.5 مگابایت
دریافت برنامه/بازی زیارت عاشورا از بازار سازنده : علی عبداللهی

یکی از دعاهایی که در میان مسلمانان و به خصوص اهل تشیع بسیار مرسوم است، زیارت عاشورا میباشد. محبان اهل بیت و افرادی که در مراسم سوگواری امام حسین(ع) شرکت میکنند، بدون تردید این دعا را بارها قرائت نموده و از اجر آن برخوردار شده اند. چنانچه تمایل دارید دعای مذکور را همواره در تلفن همراه خود داشته باشید، ما را در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی "زیارت عاشورا" همراهی کنید. زیارت عاشورا

رابط کاربری:

در این برنامه، کاربران با مطالعه متن سروکار دارند و بدین ترتیب نیاز به یک رابط کاربری ساده، روان و سریع احساس میشود. تولیدکنندگان "زیارت عاشورا" استانداردهای لازم در این زمینه رعایت کرده اند بطوریکه دسترسی به فهرست و استفاده از امکانات موجود به راحتی انجام میپذیرد.

از لحاظ ظاهری برای این اپلیکیشن اندرویدی میتوانیم به نقاط قوتی مانند رنگ بندی هماهنگ، فونت مناسب و خوانا با قابلیت تغییر سایز و تعویض نوع  و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی اشاره کنیم. چیدمان مرتب عناصر صفحه هم به این لیست اضافه میشود و علاوه بر موارد ذکر شده، باید به وجود حالت مطالعه در شب و اسکرول سریع صفحه نیز امتیازی اختصاص دهیم.

حال که همه چیز تکمیل است بهتر بود تنظیمات درنظر گرفته شده به منظور تغییر سایز و نوع فونت به صورت پیشرفته تری پیاده سازی گردد تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند. البته این موضوع، نکات مثبت "زیارت عاشورا" را تحت تاثیر قرار نمیدهد و مهم تر از آن، عدم وجود نقص در رابط کاربری برنامه میباشد. امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 است. زیارت عاشورا

کاربرد:

محتوای برنامه فوق، کاملا مشخص بوده و کمبود در آن میتوانست باعث تعجب ما شود. نکته قابل توجه بخش بندی متن دعا به تفکیک فرازهای آن است که ترجمه آن نیز به نمایش درمی آید. امکان عدم نمایش ترجمه فارسی هم وجود دارد و مهم تر از همه این موارد، پخش صوت دلنشین در "زیارت عاشورا" میباشد.

یکی از قابلیت های جالب این برنامه اندرویدی، اسکرول خودکار صفحه در هنگام پخش صداست. درواقع با رفتن به هرفراز، صفحه پیمایش شده و رنگ پس زمینه متن تغییر می یابد. از دیگر امکانات جانبی "زیارت عاشورا"، ذخیره آخرین محل مطالعه شده توسط شما میباشد تا در مراجعه بعدی، قرائت دعا را از همان فراز از سربگیرید. همچنین امکان پخش صوت به صورت جداگانه برای هر فراز وجود دارد. راهنمای برنامه نحوه این کار را به خوبی توضیح داده است.

به نظر میرسد اپلیکیشن فوق به امکانات دیگری احتیاج ندارد اما قابلیت انتخاب متن و به اشتراک گذاری آن و همچنین ابزار جستجو، میتوانست در کارایی بیشتر برنامه موثر واقع شود. البته وظیفه اصلی "زیارت عاشورا" به نحو احسن انجام میشود و کمبودهای ذکر شده تاثیری در آن ندارد.

AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. زیارت عاشورا

قیمت:

این اپلیکیشن اندرویدی بطور رایگان عرضه گردیده و تا به حال با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است. این موضوع دلیل قانع کننده ای برای AppReview میباشد تا امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر بگیرد.

پاورقی: برای حمایت از تولیدکنندگان برنامه فوق، میتوانید نسخه حمایتی "زیارت عاشورا" را از این لینک و با قیمت 1000 تومان دریافت نمایید.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Amin 5
  خدا قوت به همه کسانیکه درراه روایات وسفارشات امامان کمک میکنند مخصوصا زیارت عاشورای حسینی که همه اهلبیت امام صادق ازامام سجاد از امامان قبل وبعداز ان امام سفارش شدهاست

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  امیر صلواتی 5
  عاااااااالی بود . مر30000000 علی جان

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  مجید 5
  بسیار عالییست با محیطی دوست داشتنی و زیبا

  به این نظر پاسخ دهید
زیارت عاشورا