ساعت من

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ساعت مننسخه 1.0.2

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : گروه ظفر غربی

همه افراد تمایل دارند که ظاهری آراسته و شیک داشته باشند و بدین منظور از لباس ها و زیورآلات مختلف استفاده میکنند. در این میان، ساعت های مچی یکی از محبوبترین وسایل میباشند که علاوه بر جنبه های ظاهری، کاربردهای دیگری نیز دارند و از قدیم مورد توجه مردم قرار گرفته اند. به همین دلیل برندهای متنوعی در دنیا به تولید ساعت اقدام میکنند تا سلیقه همه را در این رابطه تامین نمایند.

این بار شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن "ساعت من"، صفحه گوشی خود را با ساعت موردعلاقه خود مزین کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم. ساعت من

رابط کاربری:

در رابطه با محیط برنامه فوق، میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگ بندی هماهنگ، فونت مناسب، چیدمان مرتب عناصر صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی اشاره کنیم. در کل، "ساعت من" از ظاهر شیکی بهره میبرد که استفاده از تکنیک تضاد رنگ ها بیشترین نقش را در ایجاد این ویژگی ایفا کرده است. البته به کارگیری رنگ های زنده نیز میتوانست جذابیت بیشتری به محیط این اپلیکیشن اندرویدی ببخشد.

از لحاظ سرعت دسترسی به همه بخش ها و استفاده راحت از امکانات، اصول لازم در رابط کاربری برنامه فوق رعایت گردیده و میتوان از این بابت امتیاز خوبی برای "ساعت من" درنظر گرفت. درواقع باید گفت که در این اپلیکیشن به طور هوشمندانه ای از دکمه های ناوبری و منوها استفاده شده است.

با توجه به موارد اشاره شده، امتیاز AppReview به این بخش 4.5 از 5 میباشد. ساعت من

کاربرد:

مهمترین نکته مثبتی که در "ساعت من" به چشم میخورد، تنوع تصویر ساعت ها و دسته بندی آنها برحسب برندهای مختلف میباشد که با وجود بخش فروشگاه برای دریافت موارد جدید، این تعداد بیشتر نیز خواهد شد. در این بین، شباهت بسیار زیاد تصاویر به نمونه های واقعی را نیز باید لحاظ کرد که با دقت نظر در جزئیات همراه بوده است.

این برنامه اندرویدی، درواقع یک ابزارک جهت نشان دادن زمان روز با تصویر ساعت های مچی میباشد که در عین حال میتوان از تصاویر آن به عنوان پس زمینه زنده تلفن همراه نیز استفاده کرد. درهنگام فعال کردن این ویجت، صفحه ای به منظور انتخاب ساعت دلخواه باز میشود که گزینه ای برای نمایش یا عدم نمایش ثانیه شمار هم برای آن پیش بینی شده است. دلیل وجود این گزینه، جلوگیری از مصرف بیش از اندازه شارژ باطری میباشد که در اثر فعال کردن ثانیه شمار پیش می آید.

بد نیست بدانید که ابزارک پلیکیشن فوق در دو سایز بزرگ و کوچک در دسترس شما قرار میگیرد و با اشاره بر روی آن منوی با گزینه های تنظیم آلارم، تغییر ظاهر ساعت و ورود به کاتالوگ برنامه ظاهر میگردد.عملیات لازم جهت استفاده از تصاویر پس زمینه نیز به همین صورت بوده و تنها تفاوت آن، تعداد محدودتر مدل ها است.

به نظر میرسد که "ساعت من" به امکانات جانبی خاصی احتیاج نداشته و از هرنظر تکمیل باشد اما دقیق تر که بنگریم، کمبودهایی در آن احساس میشود. برای مثال میتوانیم تفکیک نمونه ها به مدل های زنانه و مردانه، دکمه بروزرسانی دستی برای بخش فروشگاه و قابلیت افزودن به علاقه مندی ها را به عنوان نواقص برنامه فوق نام ببریم. AppReview با درنظر گرفتن موارد اشاره شده، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. ساعت من

قیمت:

با کمی تامل در مورد این اپلیکیشن اندرویدی میتوان دریافت که زحمت زیادی برای تولید آن و به خصوص در بخش طراحی ساعت ها کشیده شده است. با این حال بهتر بود "ساعت من" با قیمت کمتری عرضه شود تا با رضایت خاطر بیشتری از سوی مخاطبان مواجه گردد. AppReview امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


ساعت من