سام بانک ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن سام بانک هانسخه 1.4

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 1.3 مگابایت

همه با این جمله معروف آشنا هستیم که "وقت طلاست" و به راستی هم حقیقت دارد. حال به نظر شما چگونه میتوان با حجم زیاد مشغله های زندگی، نهایت استفاده را از وقت و زمان خود ببریم؟ کارهای روزمره زیادی برای انجام دادن وجود دارد که یکی از مهمترین و شاید وقت گیرترین آنها امور بانکی میباشد. یافتن نزدیکترین شعب، به صرف وقت کمتر در این راه کمک خواهد کرد اما باید دید به چه طریق میتوان این کار را انجام داد. "سام بانک ها" این وظیفه را برعهده گرفته و شما را به نزدیکترین شعبه بانک موردنظرتان هدایت میکند. با ما در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید. سام بانک ها

رابط کاربری:

تمامی محیط این برنامه از یک نقشه تشکیل شده است که در بالای صفحه یک فیلد جستجو نیز به چشم میخورد. همچنین فهرست "سام بانک ها" با اشاره برروی دکمه پایین و سمت راست نمایان میگردد. بدین ترتیب محیط این اپلیکیشن اندرویدی، مورد خاصی برای بررسی ندارد و تنها نکات مربوط به منوی آن میشود.

در این رابطه باید نقاط قوتی از قبیل چیدمان مرتب، آیکن های گویا و فونت مناسب را نام ببریم. عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی نیز امتیاز مثبت دیگری برای "سام بانک ها" به همراه خواهد داشت. به نظر میرسد پیاده سازی چنین محیطی پیچیده نباشد و به همین دلیل انتظار میرفت تولیدکنندگان دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری به خصوص در مورد رنگ بندی برنامه صرف نمایند.

خصوصیت بارز اپلیکیشن فوق، استفاده بسیار راحت از آن و دسترسی سریع به فهرست اصلی میباشد. در یک جمله باید گفت، "سام بانک ها" از یک رابط کاربری روان بهره میبرد که عموم مخاطبین در استفاده از آن به مشکلی برنخواهند خورد. البته دلیل اصلی پیدایش چنین ویژگی، سادگی عملکرد برنامه میباشد هرچند نحوه پیاده سازی آن نیز تاثیرگذار بوده است.

از نظر AppReview امتیاز 4 از 5 به این بخش تعلق میگیرد. سام بانک ها

کاربرد:

اولین نکته ای که باید درمورد برنامه فوق بدانید، شعاع جستجوی آن میباشد که در حال حاضر تا 10 کیلومتر عمل میکند و بانک های اطراف را به نمایش درمی آورد.. از آنجا که قرار بر این است تا نزدیکترین شعبه بانک را بیابید، این مقدار مسافت کفایت میکند هرچند تولیدکنندگان به افزایش شعاع جستجوها نیز اندیشیده اند. همچنین اگر به دنبال شعبه خاصی هستید، باید نام یا کد آن را در فیلد جستجو تایپ کنید.

بعد از این کار، فهرست سمت راست این برنامه اندرویدی بطور خودکار باز گردیده و نام بانک به نمایش درمی آید. از جمله امکاناتی که در اینجا میتوانید از آنها استفاده کنید، مشاهده جزئیاتی مثل آدرس و شماره تماس، نوع شعبه (ارزی یا ریالی) و دارابودن امکاناتی مانند خودپرداز و صندوق امانات و همچنین امکان تماس مستقیم با بانک موردنظر میباشد. علاوه بر موارد فوق، میتوانید از مدت زمان مورد نیاز تا رسیدن به محل شعبه آگاه گردید و حتی شرح کامل آدرس نیز (علاوه بر نمایش کروکی روی نقشه) در اختیار شما قرار داده میشود.

از دیگر قابلیت هایی که باید به آنها اشاره کنیم، در دسترس بودن دو نمای مختلف ماهواره ای و نقشه و ذخیره نمودن آخرین جستجوی انجام شده توسط کاربران است. به نظر همه چیز تکمیل بوده و کمبودی وجود ندارد اما اگر لیستی از اسامی بانک ها (برای هرشهر) در "سام بانک ها" گنجانده میشد و یا امکان ذخیره نمودن هرکدام از شعب جستجو شده به صورت دلخواه فراهم میگردید، کارایی بیشتری از اپلیکیشن فوق شاهد بودیم. یکی از نقص های عملیات جستجو، عدم تکمیل متن تایپی و نمایش نتایج پیشنهادی میباشد که میتوانست کمک بزرگی به کاربر کند.

AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. سام بانک ها

قیمت:

"سام بانک ها" رایگان است و میتواند برای عموم افراد جامعه مفید باشد. بدین ترتیب، AppReview دلیل قانع کننده ای در دست دارد تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    قیمت تبلت
    ممنون از سایت خوبتون

    به این نظر پاسخ دهید
سام بانک ها