سخن هفتم

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن سخن هفتمنسخه 1.2

امتیاز کاربران
4.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سرگرمی
 • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
 • حجم : 2.5 مگابایت
سازنده : آسمان هفتم

سخنان مردان و زنان بزرگ تاریخ به عنوان بهترین پند و اندرزها، همواره چراغ راه مردم بوده است. از اینروامروز قصد داریم یک برنامه اندرویدی در همین زمینه را به شما معرفی کنیم.

در نقد و بررسی برنامه "سختن هفتم" همراه ما باشید.

سخن هفتم

رابط کاربری:

بحث را در رابطه با دسترسی سریع رابط کاربری شروع میکنیم. در برنامه "سخن هفتم" میتوان به بعضی قسمت ها و امکانات دسترسی راحتی داشت و در برخی موارد، دسترسی لازم کمی با پیچیدگی همراه خواهد بود، برای مثال برنامه با نمایش منویی که باید در آن الگوریتم نمایش متن را انتخاب کنید شروع میشود. این موضوع در عین حال که مفید است شاید برخی از کاربران را سردرگم کند اما در کل استفاده از این رابط کاربری راحت میباشد و از این حیث امتیاز خوبی میگیرد.

در بحث طراحی گرافیکی نیز آنقدر نقاط قوت دیده میشود که معدود نقص های "سخن هفتم" در این زمینه به چشم نمی آید. هماهنگی رنگ پس زمینه با سربرگ و دیگر عناصر، ظاهر برنامه را چشم نواز کرده و زیبایی آیتم های منو و دیگر آیکون های به کار رفته در این اپلیکیشن اندرویدی به جذابیت آن افزوده است.

این موارد تنها نکات مثبت برای گرافیک "سخن هفتم" نیستند. اجرای انیمیشن های ملایم و زیبا، چینش خوب لیست ها و فهرست ها، فونت مناسب و کارکرد صحیح برنامه در دو نمای افقی و عمودی نیز، از جمله مواردی هستند که در بالا بردن امتیاز این بخش تـاثیر بسزایی دارند.

درکنار این همه زیبایی اگر در طراحی سربرگ برنامه هم مثل سایر قسمت ها دقت نظر بیشتری میشد، مسلما امتیاز کامل در این بخش را برای "سخن هفتم" به همراه داشت.

امتیازی که AppReview به رابط کاربری این برنامه اندرویدی میدهد، 4.5 از 5 است.

سخن هفتم

کاربرد:

وقتی به بخش آمار این اپلیکیشن مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که بیش از 3000 سخن گرانبها در آن گنجانده شده است. تعداد زیاد سخن ها همراه با تنوع زیاد صاحبان آنها که همگی از چهره های سرشناس تاریخ بشریت به حساب می آیند، بدون تردید جذابیت استفاده از "سخن هفتم" را برای علاقه مندان، دوچندان میکند.

شما میتوانید از دو بخش شخصیت ها و سخن ها، برای مطالعه جملات استفاده کنید. درصورت استفاده از بخش اول، لیستی از تصاویر چهره های معروف به همراه تعداد سخنان آنها به نمایش در می آید که پس از انتخاب یک مورد، لیست جدیدی از جملات به نمایش در می آید. در اینجا اگر انگشت خود را کمی بر روی متن نگاه دارید، منویی باز میشود که گزینه هایی برای افزودن به علاقه مندی ها، به اشتراک گذاری، مشخص کردن جملات خوانده شده و حتی ضمیمه کردن یادداشتی به سخن موردنظر، در اختیار شما قرار میگیرد.

همه مواردی که اینگونه علامت گذاری می کنید، با انتخاب گزینه علاقه مندیها از منوی اصلی در دسترس شما خواهد بود و دیگر نیازی به جستجوی دوباره نخواهید داشت.

درقسمت آمار هم میتوانید تعداد دقیق سخنانی که خوانده و نشانک شده و یا برای آنها یادداشتی نوشته شده است را مشاهده کنید.

این امکانات و قابلیت ها ذکر شده، دلیل خوبی هستند که این برنامه اندرویدی وظیفه خود را به بهترین نحو انجام میدهد و بنابراین    AppReview امتیاز کامل 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.

سخن هفتم

قیمت:

باید از سازندگان "سخن هفتم" به دلیل رایگان بودن این اپلیکیشن تشکر کرد چون به هر حال زحمت زیادی برای آن کشیده شده است. ازنظر AppReview امتیاز این بخش 5 از 5 میباشد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  احمد 5
  دست سازندگانش درد نکنه . من نسخه پولیش خریدم ، خیلی جالبه مثل گوگل پلی میشه از داخل برنامه نسخه اصلیش خرید .

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  husseinp 5
  واقعا دست سازندگانش درد نکنه. موبایل من اکثر برنامه ها رو ساپورت نمیکنه ولی برای من که دنبال همچین برنامه ای بودم نصب شد. تازه تا حالا حتی یه خطا هم نداده. اگه پولی هم بود میخریدمش. عالی 5/5

  به این نظر پاسخ دهید
سخن هفتم