سرمایه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن سرمایهنسخه 1.2

امتیاز کاربران
4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : امور مالی
  • قیمت : ۲۵۰۰ تومان
  • حجم : 1.5 مگابایت

  هر کدام از ما برای گذران بهتر زندگی و توسعه در کسب و کار خود، ممکن است از تسهیلات بانکی استفاده کنیم و یا مبالغی را نزد موسسات اعتباری سپرده گذاری نماییم. در هر دو صورت آگاهی داشتن از میزان سود و نرخ بهره و دیگر موارد مرتبط، در تصمیم گیری ما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

در ادامه اپلیکیشن اندرویدی "سرمایه" را معرفی، نقد و بررسی میکنیم. اگر تمایل دارید با این برنامه بیشتر آشنا شوید، ما را همراهی کنید. سرمایه

رابط کاربری:

در طراحی گرافیکی این برنامه، اصولی مانند استفاده از رنگ های هماهنگ، چیدمان مرتب عناصر و به کارگیری آیکون های گویا رعایت گردیده است. عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی و استفاده از فونت مناسب را نیز باید جزو نقاط قوت "سرمایه" در این بخش به شمار آورد.

البته مواردی مانند سایز کوچک فونت و عدم فاصله مناسب گزینه ها از یکدیگر در برخی فهرست ها (قسمت احکام مرتبط)، نقص های کوچک این برنامه اندرویدی هستند.

درمورد رنگ بندی باید گفت، هرچند محیط زنده و کاربر پسندی را در اپلیکیشن فوق شاهد هستیم اما انتظار میرفت با درنظر گرفتن رنگ های هماهنگ برای فیلد ها و دکمه های انتخابی، به جذابیت ظاهری برنامه افزوده شود.

سرعت خوب دسترسی کاربران و استفاده راحت از امکانات "سرمایه" نیز، امتیاز مثبت دیگری برای آن محسوب میشود. به کارگیری دکمه های ناوبری برای خروج و جابجایی بین صفحات، یکی از دلایل ایجاد این ویژگی میباشد. صفحه کلید اختصاصی برنامه نیز کمک قابل ملاحظه ای درهنگام وارد کردن ارقام، به شما میکند. در این بخش، امتیاز 4 از 5 توسط AppReview به این اپلیکیشن اندرویدی تعلق میگیرد. سرمایه

کاربرد:

در اپلیکیشن فوق محاسبه موارد لازم جهت اخذ تسهیلات و یا سپرده گذاری، در دو قسمت مجزا انجام میپذیرد. از امکانات جانبی "سرمایه" میتوانیم به انتخاب واحد پول بر حسب تومان یا ریال، تعیین دوره زمانی برای محاسبه نرخ سود یا کارمزد (روزانه، ماهیانه و سالیانه) و همچنین انتخاب روش محاسبه و پرداخت کارمزد در قسمت تسهیلات اشاره کنیم.

نکته جالب در رابطه با این برنامه اندرویدی، توضیحات کاملی است که پس از وارد کردن ارقام مورد نظر و لمس دکمه محاسبه به شما نشان داده میشود. با مطالعه دقیق این توضیحات میتوانید اطلاعات کامل تری در مورد نحوه و شرایط اخذ وام از بانک ها و یا سرمایه گذاری در موسسات مالی بدست آورید.

قسمت جالب برنامه فوق که مطالعه آن خالی از لطف نخواهد بود، "احکام مرتبط" نام دارد. به هر ترتیب آگاهی از احکامی که خداوند بزرگ برای انجام معاملات در بین مردم وضع نموده است، میتواند تصمیم گیری ما را تحت تاثیر قرار دهد!

یکی دیگر از امکاناتی که تولید کنندگان این اپلیکیشن اندرویدی برای کاربران درنظر گرفته اند، گزارش خطاهای برنامه میباشد که از طریق ایمیل و درون برنامه انجام میپذیرد. حتی پاسخ سوالات خود را نیز میتوانید  درهمین قسمت مشاهده کنید. همچنین راهنمای استفاده از "سرمایه" با دقت و نکته سنجی زیادی تهیه و تنظیم شده است که جای تقدیر دارد. AppReview با درنظر گرفتن موارد بالا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. سرمایه

قیمت: با توجه به کاربرد گسترده ای که برنامه فوق میتواند برای مخاطبین داشته باشد، قیمت "سرمایه" منصفانه بوده و به همین دلیل امتیاز 5 از 5 را دراین بخش از AppReview دریافت میکند.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    mohammad 5
    سلام.این برنامه آپدیت شده. لطفا بررسی بفرمایید

    به این نظر پاسخ دهید
سرمایه