سرگرمی ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن سرگرمی هانسخه 1.0.2

امتیاز کاربران
4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۵۰۰ تومان
  • حجم : 7.3 مگابایت

دنیای سرگرمی های اطراف ما بسیار وسیع است بطوریکه سلیقه تمامی افراد کره زمین، از این لحاظ به نوعی تامین میشود. یکی از تفریحاتی که به لطف پیدایش تلفن همراه در میان مردم رواج پیدا کرده، ارسال و دریافت پیامک و مطالعه متن های جالب در زمینه های مختلف میباشد. شاید شما نیز جزو این دسته از اشخاص باشید و مطالب متنوعی را با دوستان خود به اشتراک میگذارید. "سرگرمی ها" برنامه ای است که در رابطه با این موضوع تولید شده و ما در ادامه آن را معرفی میکنیم. با نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید. سرگرمی ها

رابط کاربری:

در اپلیکیشن فوق سعی شده تا با استفاده از عناصر گرافیکی مختلف و رنگ های زنده، ظاهر جذاب و کاربرپسندی خلق گردد. این موضوع تا حدودی موفقیت آمیز بوده اما باید گفت کمی هم باعث شلوغی محیط این برنامه اندرویدی شده است و از این لحاظ میتوانستیم شاهد طراحی هوشمندانه تری باشیم. چیدمان مرتب اجزای صفحه و فهرست ها، فونت مناسب و هماهنگی رنگ ها، از جمله نقاط قوت "سرگرمی ها" محسوب میشوند. درعین حال به کارگیری آیکن هایی که از لحاظ نوع ظاهری با یکدیگر همخوانی ندارند، یکی از نقص های قابل ذکر میباشد.

سرعت دسترسی به بخش های مختلف برنامه فوق و راحتی استفاده از امکانات موجود در آن، در حد مطلوب قرار دارد و کاربران در این رابطه با مشکلی مواجه نخواهند شد. البته دقت نظر بیشتر میتوانست باعث استانداردتر شدن رابط کاربری "سرگرمی ها" شود هرچند تا این حد نیز قابل رقابت با نمونه های دیگر میباشد.

با توجه به مواردی که ذکر گردید، امتیاز AppReview به این بخش 3.5 از 5 است. سرگرمی ها

کاربرد:

در این اپلیکیشن اندرویدی 6 قسمت اصلی که هرکدام دارای زیربخش هایی نیز هستند برای کاربران فراهم شده و تنوع مطالب به اندازه ای هست که تا مدت طولانی آنها را سرگرم نماید. "سرگرمی ها" از این لحاظ امتیاز خوبی دریافت میکند هرچند بهتر بود قابلیت بروزرسانی محتوای آن به صورت دستی وجود داشته باشد.

شما در برنامه فوق میتوانید به مطالب متنوعی از جمله پیامک در دسته های گوناگون، سرگرمی هایی از قبیل اقسام فال و طالع بینی، عجایب باورنکردنی و دیدنی ها، دانستنی هایی در قالب نکته و ترفندها، آیا میدانید و سخن بزرگان، نوشته های ادبی همچون شعر، حکایت، داستان و ضرب المثل، موارد مرتبط با هوش مانند چیستان، معما و تست و بالاخره بخش جذاب شادی که شامل لطیفه های متنوع میگردد، دسترسی داشته باشید. مشخص است که با وجود چنین قسمت هایی، "سرگرمی ها" میتواند سلیقه افراد بسیاری را تامین کند و این موضوع مزیت بزرگی به شمار می آید.

امکان به اشتراک گذاری متن ها، قابلیت افزودن به علاقه مندی ها، تشخیص موارد مطالعه شده از بقیه و ابزار جستجو، از جمله امکانات جانبی هستند که در اپلیکیشن فوق به چشم میخورد. هرچند موارد نام برده جهت راحتی کار با برنامه کافی به نظر میرسد اما کمبودهایی نیز وجود دارد. برای مثال باید به نمایش تعداد پیامک اشغال شده برای متن ها اشاره کنیم. همچنین پیاده سازی برخی از قابلیت ها مانند افزودن عناوین به موارد مطالعه شده، میتوانست به صورت هوشمندانه تر انجام پذیرد. درنهایت، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. سرگرمی ها

قیمت:

همانطور که توضیح دادیم، "سرگرمی ها" دارای بخش های مختلف و مطالب متنوعی میباشد که سلیقه افراد بسیاری را تامین میکند و از طرف دیگر تهیه این حجم از اطلاعات کارچندان ساده ای نیست. از این رو AppReview قیمت این برنامه اندرویدی را منصفانه دانسته و امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    سهيل 5
    بهترين،عالي ترين،منظم ترين،باكيفيت ترين،ارزانترين و حرفه اي ترين برنامه سرگرمي اندرويده كه تاحالا ديدم.اگه 100000 تومن هم باشه مي ارزه.به تنهايي جاي ده ها برنامه است.واقعا عاليه .هركي دانلود نكنه از دستش رفته.آخه فقط پيامكاش جاي چند تا برنامه پيامكيه.هم عكس داره (كه هر برنامه سرگرمي اينطوري كه من ديدم عكس نداشت)هم داستان هم طنز هم عجايب هم فال،دانستني ،هوش و ...خيلي از سازندش متشكريم.واقعا وقت صرف كرده براي اين برنامه.در ضمن به نظر من كه گرافيكشم خيلي عاليه.ممنون appreview ممنون بازار ممنون گروه نرم افزاري پارسا

    به این نظر پاسخ دهید
سرگرمی ها