سنتور چوبی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن سنتور چوبینسخه 2.0

3.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : 600 تومان
  • حجم : 9.5 مگابایت
  • اندروید مورد نیاز : 2.2 و بالاتر
سازنده : مجید صادقی

نواختن ساز جزو علاقه مندی های بسیاری از افراد در دنیا میباشد. این علاقه ریشه در تاریخ بشریت دارد و انسانها از روزهای نخستین، تمایل فراوانی به درآوردن صدا از اجسام مختلف داشته اند! حتما شما نیز در کودکی از اسباب بازی های صوتی شبیه ارگ و سنتور و غیره استفاده کرده اید و خاطرات به یادماندنی از آنها دارید.

برنامه "سنتور چوبی"، میتواند یک سرگرمی جالب توجه در این زمینه باشد. با ما همراه شوید تا این اپلیکیشن اندرویدی را معرفی، نقد و بررسی کنیم.

سنتور چوبی

رابط کاربری:

این برنامه را بیشتر از جنبه ظاهری میتوان بررسی نمود و دلیل این امر سادگی عملکرد "سنتور چوبی" در کنار عدم وجود امکانات مختلف در آن میباشد. بدین ترتیب باید امتیاز کامل را از بابت ساده و روان بودن، برای اپلیکیشن فوق درنظر گرفت.

قالب گرافیکی این برنامه اندرویدی، در عین سادگی از جذابیت کافی بهره میبرد و استفاده از انیمیشن ها و افکت های تصویری مناسب در آن، توجه کاربران را جلب خواهد کرد. البته میتوانستیم شاهد دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری نیز باشیم تا حداقل، دیگر کمبودهای "سنتور چوبی" کمی جبران شوند.

از نظر AppReview امتیاز 3.5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

سنتور چوبی

کاربرد:

مهمترین نکته درمورد برنامه فوق، صدای شفاف و نزدیک به واقعیت آن میباشد که شما را به یاد خطرات دوران کودکی خواهد انداخت! از آنجا که مبنای عملکرد "سنتور چوبی" نیز همین بوده، امتیاز خوبی از این لحاظ کسب میکند. وجود دو اکتاو و امکان تغییر آن، تنها قابلیت این اپلیکیشن اندرویدی است و به هرحال برای رفع یکنواختی مفید واقع میگردد.

کارایی "سنتور چوبی" به همین جا ختم میشود و باید گفت برنامه های رقیب از لحاظ امکانات جانبی و قابلیت های متنوع، پیشرفته تر هستند و با ایده پردازی بیشتری پیاده سازی شده اند. امیدواریم اپلیکیشن فوق نیز در نسخه های بعدی بتواند در سطح این رقیبان قرار بگیرد.

AppReview امتیاز 2.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

قیمت:

"سنتور چوبی" با قیمت منصفانه ای عرضه شده و با توجه به اینکه وظیفه سرگرم کردن مخاطبان را بر عهده دارد، دریافت آن خالی از لطف نیست. امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 میباشد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


سنتور چوبی