سون ویجت

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن سون ویجتنسخه 6.0

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : خرید
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 44 کیلوبایت
سازنده : سون شارژ

برخی اوقات نیاز داریم تا در اسرع وقت و با وجود عدم دسترسی به اینترنت، خط اعتباری تلفن همراه خود را شارژ کنیم. کدهای USSD که اپراتورهای تلفن همراه به این منظور ارائه میدهند، بهترین راه حل برای شارژکردن بوده و این موضوع باعث پیدایش اپلیکیشن های متنوعی در این زمینه شده است.

برنامه ای که در ادامه معرفی میکنیم درواقع یک ویجت کارآمد و سریع جهت خرید شارژ میباشد. با ما در نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی "سون ویجت" همراه باشید.

سون ویجت

رابط کاربری:

هرچند در اینجا با یک ویجت روبرو هستیم اما باید گفت که اپلیکیشن فوق دارای یک صفحه برای انتخاب مبلغ شارژ و خرید آن و همچنین چند پنجره شناور  است. بنابراین میتوانیم خصوصیات ظاهری این برنامه اندرویدی را بسنجیم و به نقاط قوتی از جمله رنگ بندی زنده، فونت مناسب، آیکن های زیبا، چیدمان مرتب فهرست ها و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی اشاره کنیم. چهره "سون ویجت" با به کارگیری رنگ های متنوع و هماهنگ، ویژگی کاربرپسندانه را به همراه خود دارد هرچند دقت نظر بیشتر میتوانست جذابیت محیط را بیشتر کند.

با توجه به سادگی عملکرد این ویجت، مشخص است که سرعت دسترسی به بخش های مختلف آن زیاد بوده و استفاده از امکانات نیز بدون هرگونه پیچیدگی انجام میپذیرد. از این لحاظ نیز میتوان امتیاز خوبی برای "سون ویجت" درنظر گرفت.

ازنظر AppReview، امتیاز این بخش 4.5 از 5 است.

سون ویجت

کاربرد:

وظیفه اصلی برنامه فوق، تهیه شارژ برای 4 اپراتور تلفن همراه کشور میباشد که به صورت آفلاین و شارژمستقیم یا خرید پین کد قابل انجام خواهد بود. این موضوع مزیت بزرگی به شمار می آید و میتوان در هر زمان و مکان اعتبار خط را تمدید کرد. علاوه بر این، امکانات دیگری از قبیل استعلام اعتبار برای مکالمه و اینترنت، انتقال اعتبار و ارسال درخواست تماس(مخصوص ایرانسل) نیز در "سون ویجت" به چشم میخورد.

درنهایت باید گفت که این اپلیکیشن اندرویدی میتواند به عنوان یک ابزار ساده و کارآمد مورد استفاده عموم کاربران قرار بگیرد و به قابلیت های دیگری احتیاج ندارد. از این رو AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

سون ویجت

قیمت:

"سون ویجت" رایگان است و با توجه به اینکه مورد نیاز عموم مخاطبان تلفن همراه میباشد، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

 

در نسخه شماره 6.0 این اپلیکیشن اندرویدی، تغییراتی ظاهری عمده ای به چشم میخورد که در نهایت منجر به زیباتر شدن محیط "سون ویجت" شده است. استفاده از رنگ های زنده به صورت هوشمندانه در کنار عناصر گرافیکی دیگر مانند تصاویر و آیکن ها، چهره برنامه فوق را به نمونه های حرفه ای نزدیک کرده و به همین دلیل، AppReview امتیاز بخش رابط کاربری را به 5 از 5 تغییر میدهد. سون ویجت

از دیگر تغییرات قابل ذکر در نسخه جدید این برنامه اندرویدی نیز میتوانیم به افزوده شدن بخشی جهت واردکردن کد شارژ اشاره کنیم که البته قابلیت خاصی به شمار نمیرود و "سون ویجت" قبلا امتیاز کامل را در بخش کاربرد کسب نموده است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  میثم 5
  سلام من چند شب پیش یه شارژ بیست تومانی خریدم اما پاکش کردم الان چه طور باید پیگیری کنم ؟

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  سیاوش 5
  من تازگیا از بازار دانلود کردم یه لوگو شیک ذاشتن دستشون درد نکنه

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  مریم 5
  خیلی به درد من میخوره ممنون

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  پیمان 5
  عالی بود.حتما دانلود کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  سیامک 5
  واقعا عالیه امکان خرید افلاین شارژ چهار اپراتور تو یه برنامه ،محشره ممنون از سازندش

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  محمود 0.5
  موضوعش تکراریه، آیکونشم که خیلی جواده، 5 ستاره؟ واقعا؟

  به این نظر پاسخ دهید
سون ویجت