سوپر منچ

معرفی، نقد و بررسی بازی سوپر منچنسخه 1.0.0

امتیاز کاربران
3.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : تخته ای
  • قیمت : ۲۰۰۰ تومان
  • حجم : 3.4 مگابایت
سازنده : احسان وصال

برخی از بازی هایی که در دوران کودکی یا حتی در سن بالاتر انجام داده ایم، همیشه در ذهن ما ماندگار خواهد بود. امروز قصد بررسی یک بازی اندرویدی به نام "سوپر منچ" را داریم که یاد آور بازی خاطره انگیز "منچ" خواهد بود و بدون تردید خیلی از شما آن را به یاد دارید.

سوپر منچ

گرافیک و رابط کاربری:

در ابتدا اجازه دهید در مورد رابط کاربری این بازی بحث کنیم. طراحی گرافیکی منوها و متعلقات آن مثل دکمه ها و گزینه ها در "سوپر منچ"  با دقت نظر پایینی صورت گرفته است. دلیل این موضوع هم عدم یکپارچگی رنگ ها در این قسمت می باشد. در این طراحی سعی بر این بوده است که پس زمینه تیره با استفاده از رنگ های شاد کمی بیشتر جلوه کند اما چون با یک بازی روبرو هستیم میتوانست خلاقیت بیشتری در این زمینه صورت بگیرد و این همان چیزی است که در بازی های رقیب بیشتر شاهد هستیم. البته ناگفته نماند راحتی کاربر در استفاده از منوها، در این رابط کاربری رعایت شده است. از این قسمت که بگذریم درمورد محیط خود بازی شاهد گرافیک نسبتا خوبی هستیم هرچند پس زمینه تیره بازی میتوانست کمی زنده تر طراحی گردد. اما نقطه بارز گرافیک "سوپر منچ" را میتوان در انیمیشن های آن دید. حرکت مهرها، حرکت تاس، علائم و اخطارها همگی به خوبی طراحی شده اند. جالب ترین انیمیشن این بازی موقعی اجرا میشود که شما به اصطلاح مهره حریف را میزنید. خلاقیت به کار رفته در این بخش تحسین برانگیز است و برای اینکه غافلگیر شوید، میتوانید خودتان امتحان کنید! AppReview به این بخش امتیاز 3 از 5 میدهد.

سوپر منچ

گیم پلی:

وقتی در یک بازی با تاس ریختن سروکار داشته باشیم مسلما شانس نیز در آن دخیل خواهد بود. البته اگر در این امر حرفه ای باشید (در حالت واقعی) میتوانید شماره بهتری بیاورید. در این بازی اندرویدی ریختن تاس کاملا به طور شانسی میباشد و شما در آن دخالتی نخواهید داشت. تنها جایی که میتوانید هوش خود را نشان دهید هنگامی است که تصمیم بگیرید کدام مهره را حرکت دهید. تمامی قوانین بازی "سوپر منچ" مشابه با همان منچ قدیمی طراحی شده است و میتوانید به صورت 4 نفره، 3 نفره و 2 نفره به بازی بپردازید. در هریک از حالت های بالا نیز میتوانید انتخاب کنید کدام مهره ها متعلق به خود بازی (اندروید) باشند. قابلیت هشدار به وسیله ویبره هم در این بازی گنجانده شده است تا از حرکت مهره های حریف آگاه باشید. افکت های صداگذاری نیز خالی از لطف نیستند و در نوع خود جالب و سرگرم کننده میباشند. امتیاز AppReview به این بخش 3.5 از 5 خواهد بود.

سوپر منچ

قیمت:

"سوپر منچ" میتواند لحظات سرگرم کننده ای را به ارمغان بیاورد اما نمیتوان آن را در رده بهترین بازی ها قرار داد. به همین دلیل قیمت این بازی اندرویدی در قیاس با رقبایش کمی زیاد به نظرمی رسد. از نظر AppReview امتیاز این بخش 4.5 از 5 میباشد.

فکر می کنید،چند بار میتوانید حریفان خود در این بازی را شکست دهید؟ آیا دوستان شما برای انجام این بازی به صورت دسته جمعی بر روی گوشی تلفن همراهتان، استقبال میکنند؟

 

بازی بررسی شده، هم اکنون با تخفیف 40 درصدی و قیمت 900 تومان به فروش میرسد.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    محمد حسین 5
    به سازندش تبریک می گم امیدوارم ادامه بده

    به این نظر پاسخ دهید
سوپر منچ