شیرجه شجاع

معرفی، نقد و بررسی بازی شیرجه شجاعنسخه 1.3

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی شیرجه شجاع از بازار سازنده : Kirpi Studio

  با پیدایش تلفن های همراه هوشمند و تکنولوژی هایی که آنها به همراه خود آورده اند، تنوع بازی های رایانه ای به خصوص برای پلت فرم موبایل، بیشتر شده است. این بار قصد معرفی یکی از این بازی ها به شما را که از فناوری جیروسکوپ گوشی بهره میبرد.

اگر برای یک سقوط آزاد سرگرم کننده و هیجان انگیز آماده هستید، ما را در نقد و بررسی بازی اندرویدی "شیرجه شجاع" همراهی کنید. شیرجه شجاع

گرافیک و رابط کاربری:

خلاقیت به کار رفته در طراحی منوهای بازی فوق که شامل راهنمای آن نیز میگردد، از همان ابتدا توجه شما را جلب خواهد کرد. این تکنیک که در نقد و بررسی های قبلی نیز از آن صحبت کرده بودیم، باعث میشود کاربران با انگیزه بیشتری بازی را شروع کنند. گذشته از این، تناسب و هماهنگی منوها با موضوع بازی به خوبی رعایت گردیده است و از این لحاظ امتیاز خوبی به "شیرجه شجاع" تعلق میگیرد.

با توجه به سبک گرافیک این بازی اندرویدی، میتوان گفت طراحی کاراکترها و دیگر عناصر در حد مطلوبی قرار دارد و انیمیشن ها نیز درنوع خود جالب توجه میباشند. به طور کل میتوان جذابیت را در محیط بازی مشاهده کرد و "شیرجه شجاع" را از این حیث جزو نمونه های خوب به شمار آورد.

یکی از نقاط قوت بازی فوق، زنده بودن پس زمینه آن میباشد. درواقع تغییرات پس زمینه درحین روند بازی، آن را از حالت یکنواختی در آورده و هیجان بیشتری به کاربران میبخشد.

به نظر همه چیز تکمیل است اما اگر در کنار این نکات مثبت، دقت نظر بیشتری در انتخاب آیکون ها و افکت های صوتی این بازی شاهد بودیم، دیگر جایی برای بحث باقی نمیماند! با جمع بندی مواردی که در بالا به آن اشاره شد و درنظر گرفتن موزیک مناسب بازی، AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. شیرجه شجاع

گیم پلی:

همانطور که در ابتدا اشاره شد، کاراکتر این بازی اندرویدی با حرکت گوشی کنترل میشود و شما باید موانع برخورد آن با موانع بین راه شوید. تنوع موانعی که دربین راه ظاهر میگردند از لحاظ ظاهری زیاد نیست اما جای قرارگیری آنها بطور مرتب تغییر میکند و هربار که از ابتدا شروع میکنید با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد.

مشکلی که در اینجا به چشم میخورد، عدم کنترل آسان کاراکتر "شیرجه شجاع" است که دلیل آن میتواند حساسیت زیاد در حرکت گوشی باشد. درواقع با کمترین تکان، کاراکتر مقدار زیادی از مسیر منحرف شده و در بعضی مواقع به هیچ عنوان نمیتوان از موانع عبور کرد! بهتر بود مقداری از این حساسیت کاسته شود و یا حتی تنظیم آن به دست کاربران سپرده شود.

وجود سیستم امتیازدهی و تاثیر آن در مجهز کردن کاراکتر، تکنیک خوبی است که در بازی فوق استفاده شده و میتواند کاربران را به انجام دوباره آن تشویق نماید هرچند  در قسمت تجهیزات این بازی، آیتم های زیادی به چشم نمیخورد و این موضوع یکی از نقاط ضعف آن محسوب میشود.

روند سختی بازی با نسبت خوبی تغییر پیدا میکند و هربار که مسافت بیشتری را بپیمایید، موانع و دشمنان نیز بیشتر شما را مورد هدف قرار میدهند. البته گذر از مراحل بازی و رسیدن به مراحل و کاراکترهای دیگری که در "شیرجه شجاع" وجود دارند کار آسانی نیست و باید بارها آن را امتحان کنید!

درکل، گیم پلی این بازی اندرویدی میتوانست قویتر از این پیاده سازی شود ولی ازنظر اینکه شما را برای مدتی سرگرم کند، ارزش امتحان کردن را دارد. باید گفت "شیرجه شجاع" دارای پتانسیل زیادی برای موفقیت دربین بازی ها میباشد و امیدواریم تولیدکنندگان این بازی درصدد رفع نواقص ذکر شده و ایده پردازی بیشتر در گیم پلی آن، برآیند. امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد 3.5 از 5 است. Shirje-Shoja-4

قیمت:

برای دریافت این بازی اندرویدی قیمت کمی باید بپردازید. عرضه برنامه ها و بازی های موبایل با قیمت مناسب میتواند دلیل خوبی برای استقبال بیشتر مخاطبان از آنها باشد. AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. پاورقی: راهنما و منوهای بازی "شیرجه شجاع" با دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه شده اند.  

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


شیرجه شجاع