صدقه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن صدقهنسخه 1.1.1

4.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : مذهبی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 349.6 کیلوبایت

  همه ما نسبت به هم نوعان خود، حس انسان دوستانه داریم و سعی میکنیم تا در حد امکان به نیازمندان کمک کنیم. وجود موسسات خیریه و سازمان های بشردوستانه در تمام ادوار تاریخ، گواه این موضوع میباشد.

خیلی از افراد تمایل دارند، حتی کمترین مبالغ را به موسسات ذکر شده اهدا نمایند اما در عین حال زمان کافی برای اختصاص دادن به این کار را ندارند. برنامه "صدقه" دستیار خوبی در این رابطه میباشد و پرداخت صدقه را به شما یادآوری میکند. در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی، همراه ما باشید. صدقه

رابط کاربری:

عملکرد این اپلیکیشن بسیار ساده بوده و به همین دلیل تنها از یک صفحه تشکیل شده است.  استفاده از رنگ های ملایم و هماهنگ در کنار چیدمان مرتب عناصر، ظاهر مناسبی به این برنامه اندرویدی بخشیده که هر مخاطبی را راضی میکند.

فونت مناسب و خوانا نیز از دیگر نقاط قوت "صدقه" محسوب میشود و در کل میتوان گفت از لحاظ گرافیکی مشکلی در برنامه فوق به چشم نمیخورد.

همانطور که اشاره کردیم، همه گزینه ها در یک صفحه قرار گرفته اند و بنابراین دسترسی سریع به آنها، امری کاملا طبیعی است. البته اصل راحتی استفاده از امکانات موجود نیز، در این اپلیکیشن رعایت شده و بدون کوچکترین پیچیدگی انجام میپذیرد. با توجه به موارد ذکر شده، AppReview دلایل قانع کننده ای دارد تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد. صدقه

کاربرد:

با استفاده از "صدقه"، میتوانید مبالغ موردنظر خود را به چندین موسسه خیریه که در لیست این برنامه گردآوری شده اند، پرداخت نمایید. در اینجا اطمینان از پرداخت امن، نکته مهمی برای کاربران میباشد و میبایست اعتماد آنها جلب گردد.

در این اپلیکیشن اندرویدی، عملیات اهدای مبالغ توسط کدهای USSD و زیر نظر سرویس "آپ" یا شرکت "آسان پرداخت پرشین" انجام میشود. پس از اتمام نیز، یک پیامک حاوی مبلغ پرداختی، نام موسسه و شماره مرجع قبض، برای شما ارسال خواهد شد. بدین ترتیب دیگر جای نگرانی وجود ندارد!

قابلیت جالب اپلیکیشن فوق، یادآوری پرداخت صدقه به کاربران میباشد. با انتخاب گزینه مذکور میتوانید زمان هشدار را نیز به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه انتخاب نمایید تا "صدقه" در موقع مقرر به شما اعلام کند.

در حالت هشدار ماهیانه، تعداد روزها از 30 تجاوز نمیکند و عدم وجود روز سی و یکم نقص کوچکی برای این برنامه به شمار می آید. کمبود دیگری که در "صدقه" به چشم می آید، امکان تنظیم زمان هشدار به صورت دستی میباشد و بهتر بود چنین قابلیتی برای اپلیکیشن فوق درنظر گرفته شود.

AppReview با جمع بندی موارد بالا، امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

قیمت: این برنامه اندرویدی رایگان است و مخاطبان خیرخواه میتوانند بدون صرف هزینه آن را دریافت کنند. امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 میباشد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    تاجیک
    با سلام ممنونم در مورد آشنایی با مذهب شیعه اطلاع رسانی کنید جاذبه ها و ... خدا خیرتون بده

    به این نظر پاسخ دهید
صدقه