صدهزار سخن ناب

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن صدهزار سخن نابنسخه 1.0

امتیاز کاربران
4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : سوربیکس

حتما شما هم با این موضوع اتفاق نظر دارید که عمل کردن به پند و اندرزهای پیشینیان و مردان و زنان بزرگ تاریخ، میتوانید سعادت و موفقیت افراد را در پی داشته باشد. سخنانی از این دست که در خیلی از جاها به آنها برخورد کرده اید، حاصل تجربه های چندین ساله انسان هایی میباشد که همگی از چهره های سرشناس و موفق بوده اند. "صدهزار سخن ناب"، مرجع خوبی در این زمینه به شمار میرود که در ادامه آن را معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید. صدهزار سخن ناب

رابط کاربری:

در محیط اپلیکیشن فوق، نقاط قوتی از جمله چیدمان مرتب لیست ها، فونت مناسب و رنگ بندی هماهنگ و زیبا به چشم میخورد. استفاده از تکنیک تضاد در تلفیق رنگ های به کار برده شده در ظاهر "صدهزار سخن ناب"، کمک زیادی به جذابیت آن کرده است. در کنار این نکات مثبت اگر از آیکن های متناسب با عناوین فهرست ها نیز استفاده میشد، میتوانستیم شاهد زیبایی بیشتری در قالب گرافیکی این برنامه اندرویدی باشیم.

جابجایی سریع و بدون پیچیدگی در میان قسمت های مختلف برنامه فوق و استفاده راحت از امکانات موجود، از دیگر خصوصیات بارز "صدهزار سخن ناب" میباشد. به کارگیری ترفندهایی همچون لیست های آبشاری و برگه بندی صفحه، باعث ایجاد این ویژگی ها شده که با رعایت استانداردهای لازم در این زمینه نیز همراه بوده است. درنهایت، AppReview امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. صدهزار سخن ناب

کاربرد:

بیشترین امتیاز این بخش را باید به تعداد بسیار زیاد سخنان بزرگان در این اپلیکیشن اندرویدی اختصاص دهیم که بدون تردید خیلی از آنها را قبلا نشنیده اید. این جملات در دسته بندی های موضوعی با تنوع بالا گنجانده شده اند و گروه بندی دیگری نیز بر اساس نام اشخاصی که سخنان مذکور را به زبان آورده اند، در دسترس قرار دارد. بدین ترتیب و با وجود ابزار جستجوی پیشرفته در "صدهزار سخن ناب"، یافتن موارد دلخواه توسط کاربران به راحتی انجام میپذیرد.

امکانات جانبی که برای متن هر سخن درنظر گرفته شده اند، شامل قابلیت به اشتراک گذاری، افزودن به علاقه مندی ها، ارسال به وسیله پیام رسان و کپی کردن متن میشود. این امکانات، کارایی برنامه فوق را تضمین میکنند و به نظر نمیرسد که به مورد دیگری نیاز باشد اما باید عدم تشخیص سخنان خوانده شده از بقیه را، به عنوان یک کمبود در "صدهزار سخن ناب" نام ببریم.

بد نیست در پایان به ابزارک این اپلیکیشن هم اشاره کنیم که با فعال کردن آن، میتوانید با لمس دکمه مربوطه به صورت تصادفی سخنان جالب و خواندنی را مشاهده نمایید. تمامی امکاناتی که ذکر شد، برای این ویجت نیز قرار داده شده اند.

امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 است. صدهزار سخن ناب

قیمت: شما میتوانید این برنامه اندرویدی را با صرف هزینه اندکی دریافت کنید و از مطالب مفید آن بهره ببرید. بدون تردید، "صدهزار سخن ناب" برای همه اقشار جامعه سودمند خواهد بود و به همین دلیل، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  sam
  برنامه خیلی خوبیه.مخصوصا ویجتش.دستتون درد نکنه. سایتتون حرف نداره واقعا خسته نباشید

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  م 5
  برنامه ی خوبی است. امیدوارم بیش از پیش شاهد اینگونه برنامه های خوب و پربار باشیم :-)

  به این نظر پاسخ دهید
صدهزار سخن ناب