طالع نشان

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن طالع نشاننسخه 2.1.3

امتیاز کاربران
4 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سرگرمی
 • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
 • حجم : 7.6 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 4.0.1 و بالاتر
سازنده : نیافارا

فال گرفتن و طالع بینی از زمان های قدیم در میان مردم مرسوم بوده است و خیلی از افراد به آن توجه ویژه ای دارند. این توجه، بیشتر به خاطر کنجکاوی به نتیجه فال و یا آشنایی با خصلت های شخصی میباشد که در فرهنگ ملل مختلف، به روش های مختلفی بیان میگردد. برای مثال طالع بینی خورشیدی، هندی، مصری و یا بررسی خصوصیات اخلاقی بر اساس ماه یا سال تولد، از این دسته محسوب میشوند.

اگر شما نیز به فال و طالع بینی علاقه مند هستید، ما را در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی "طالع نشان" همراهی کنید.

طالع نشان

رابط کاربری:

قالب گرافیکی این برنامه با موضوع آن تناسب خوبی دارد و هرچند به دلیل استفاده از رنگ های تیره کمی بیروح به نظر میرسد اما میتوانیم برای آن به نقاط قوتی همچون فونت خوانا، چیدمان مرتب فهرست ها و استفاده از آیکن های گویا اشاره کنیم.

البته بطور کلی، جذابیت خاصی در ظاهر "طالع نشان" به چشم نمیخورد که دلایل آن را باید در عدم استفاده از رنگ های متنوع و هماهنگ و یا حتی به کارگیری آیکن های یکپارچه از لحاظ ظاهری عنوان نماییم. عدم رعایت یک سبک کلی در طراحی صفحات و همچنین اختصاص فضای بیش از حد به برخی عناصر، از دیگر نقص های این اپلیکیشن اندرویدی به شمار می آیند.

جابجایی بین بخش های مختلف برنامه فوق، با سرعت مطلوبی انجام میپذیرد و استفاده از امکانات آن نیز راحت و بدون دردسر خواهد بود. نکته مثبتی که از این لحاظ قابل ذکر میباشد، به کارگیری دکمه های ناوبری برای انتقال به صفحات قبلی است.

AppReview با جمع بندی موارد بالا، امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

طالع نشان

کاربرد:

"طالع نشان" درمورد موضوع خود، مطالب متنوعی برای عرضه کردن دارد و میتواند رضایت خاطر علاقه مندان را فراهم کند. فهرست موضوعات این برنامه اندرویدی شامل فال روزانه، انواع طالع بینی، انواع فال و مشخصات متولدین ماه ها میشود و نکته مثبت آن، در ارائه روش های مختلف برای فال گرفتن و طالع بینی میباشد.

گذشته از موارد ذکر شده، توضیحات کامل برای هر بخش نیز قابل توجه بوده و امتیاز خوبی برای "طالع نشان" به همراه دارد چراکه میتواند کاربران را تا مدت ها سرگرم مطالعه نماید. به هرحال علاقه مندان به مقوله فال و طالع بینی تمایل دارند اطلاعات کامل تری در این زمینه به دست آوردند.

انتخاب و کپی کردن متن در حافظه موقت، تنها قابلیت جانبی در اپلیکیشن فوق میباشد. به نظر میرسد به امکانات دیگری نیاز نیست اما بهتر بود برای بخش فال ها، قابلیتی به منظور ذخیره نتایج بدست آمده درنظر گرفته شود تا کارایی بیشتری از "طالع نشان" شاهد باشیم.

در آخر باید به ابزارک این برنامه هم اشاره کنیم که فال روزانه شما در آن به نمایش درخواهد آمد اما برای عملکرد صحیح این ویجت، دسترسی به اینترنت لازم میباشد. راهنمای اپلیکیشن، نحوه استفاده از همه امکانات آن را توضیح داده است.

ازنظر AppReview، امتیاز 4 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

طالع نشان

قیمت:

با توجه به مطالب متنوعی که در زمینه فال و طالع بینی، در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد، قیمت آن منصفانه به نظر میرسد و به همین دلیل، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

پاورقی: دریافت "طالع نشان" نیاز به صرف هزینه ندارد اما برای در اختیار داشتن همه امکانات آن، میبایست از طریق سیستم خرید درون برنامه ای، اقدام به ارتقای این اپلیکیشن نمایید.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  sara 1.5
  کاش یکم به ظاهر برنامه بیشتر میپرداختن.رابط کاربری 1 از 5 هستش!

  به این نظر پاسخ دهید
طالع نشان