نقد و بررسی

16
26.5K
فالوئر بگیر اینستاگرام
فالوئر بگیر اینستاگرام

موضوع : اجتماعی

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به ۱۳۹۴/۵/۲۸ و نسخه 0.9.92 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام

دنیای مجازی اینترنت، هر روز در حال پیشرفت است و تعداد کاربران بیشتری را به خود جذب میکند. در این بین شبکه های اجتماعی نقش بسزایی را در جذب مخاطب دارند و کمتر کسی را میتوان یافت که در یکی از این آنها عضو نباشد. ایجاد رقابت بین اعضا در افزایش تعداد دنبال کننده و استفاده از آن جهت راه اندازی یا ارتقای کسب و کار، از جمله نکات جالب در رابطه با این شبکه ها به شمار میرود و هر کس از روش خاصی بدین منظور بهره میگیرد.

“فالوئر بگیر اینستاگرام”، اپلیکیشنی است که به شما کمک میکند تا دنبال کننده های بیشتری در این شبکه اجتماعی محبوب داشته باشید. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه شوید.

فالوئر بگیر اینستاگرام

رابط کاربری :

یکپارچگی قالب گرافیکی، اولین نکته قابل ذکر در مورد برنامه فوق میباشد. به کارگیری رنگ های زنده و هماهنگ، فونت مناسب، آیکن های هماهنگ و چیدمان مرتب اجزای صفحه، از جمله نقاط قوتی هستند که باعث ایجاد چنین ویژگی در “فالوئر بگیر اینستاگرام” شده اند. هرچند همه چیز کامل و بدون نقص به نظر میرسد اما دقت نظر بیشتر در طراحی محیط، میتوانست چهره جذابتری به این اپلیکیشن اندرویدی بپردازد.

استفاده از امکانات موجود در “فالوئر بگیر اینستاگرام” برای همه اقشار کاربران راحت بوده و جابجایی بین بخش های مختلف آن نیز با سرعت بالا و بدون پیچیدگی انجام میپذیرد. در واقع باید گفت که رابط کاربری اپلیکیشن فوق با رعایت استانداردهای لازم پیاده سازی گردیده و در خلق آن از تکنیک های اصولی استفاده شده است.

با توجه به موارد نام برده، AppReview امتیاز ۴.۵ از ۵ را برای این بخش درنظر میگیرد.

فالوئر بگیر اینستاگرامکاربرد :

با توجه به توضیحات ابتدای مطلب، بدون تردید وظیفه این برنامه اندرویدی برای شما مشخص شده است و حال باید دید که به چه صورت عمل میکند. اولین قدم برای استفاده از “فالوئر بگیر اینستاگرام”، ورود به آن با حساب کاربری اینستاگرام میباشد. بد نیست بدانید که با این کار، هیچگونه دسترسی غیر مجازی به حساب کاربران وجود ندارد و تنها یک ارتباط محافظت شده بین اپلیکیشن فوق و اینستاگرام برقرار میگردد تا عملیات دنبال کردن افراد از طریق آن انجام پذیرد.

بعد از ورود، صفحه اصلی “فالوئر بگیر اینستاگرام” در برابر شما قرار میگیرد که در ناحیه بالای آن، تصویر پروفایل اعضا به همراه نام کاربری آنها به نمایش درمی آید. حال میتوانید در صورت تمایل با لمس دکمه فالو، کاربر موردنظر را دنبال کنید یا با اشاره بر روی آیکن ضربدر سایر پروفایل ها را مشاهده نمایید. با دنبال کردن هر فرد، یک سکه به شما تعلق خواهد گرفت که این سکه ها جهت درخواست افزایش فالوئر مصرف میشوند. بدین منظور باید به برگه مربوطه در همین صفحه رفته و با توجه به تعداد سکه هایی که در اختیار دارید، یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید.

در برگه فالوئر بگیر از صفحه اصلی برنامه فوق، تعداد دنبال کننده ها و درخواست ها نشان داده میشود و برای مشاهده جزئیات بیشتر نیز میتوانید دکمه آمار را لمس نمایید. این جزئیات شامل تعداد موارد مختلفی همچون فالوئر درخواستی و دریافتی، کاربرانی که دنبال کردن شما را لغو کرده اند، سکه اضافه و کسر شده و همچنین افرادی که از تعقیب نمودن آنها انصراف داده اید، میگردد. بد نیست بدانید که در “فالوئر بگیر اینستاگرام” با هر بار آنفالو کردن، ۲ سکه از کاربر کسر خواهد شد. قابلیت گزارش تخلف پروفایل های غیراخلاقی، از دیگر امکانات این اپلیکیشن میباشد که دکمه آن در برگه سکه بگیر تعبیه شده است.

“فالوئر بگیر اینستاگرام” با وجود قابلیت هایی که برای آن نام بردیم، وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد اما انتظار میرود که در آینده بیش از این توسعه یابد و امکانات دیگری نیز به آن اضافه گردد. برای مثال امکان مشاهده کاملتر پروفایل ها و جزئیات آنها، میتواند کاربران را در تصمیم گیری بهتر برای دنبال کردن یکدیگر یاری کند. به هرحال منتظر ایده پردازی بیشتر در این برنامه می مانیم و امیدواریم که شاهد افزایش کارایی آن باشیم.

از نظر AppReview، امتیاز ۴.۵ از ۵ به این بخش تعلق میگیرد.

فالوئر بگیر اینستاگرام

قیمت :

شما میتوانید این اپلیکیشن اندرویدی را به صورت رایگان دریافت کنید و برای خرید بسته های سکه آن نیز هزینه ناچیز و منصفانه ای را بپردازید. علاوه بر این، “فالوئر بگیر اینستاگرام” مورد استفاده قشر وسیعی از کاربران خواهد بود و بنا بر همین دلایل، AppReview امتیاز ۵ از ۵ را به این بخش اختصاص میدهد.