فالواستت اینستاگرام

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن فالواستت اینستاگرامنسخه 1.3

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

ظهور شبکه جهانی اینترنت، تحول بزرگی در ارتباطات به وجود آورد و از زمان پیدایش تاکنون به کمک فناوری هایی مانند پست الکترونیک، گفتگوی آنلاین و شبکه های اجتماعی، تاثیرگذاری آن در برقراری ارتباط بین مردم سراسر دنیا بیشتر شده است. یکی از فواید شبکه های اجتماعی، اشتراک گذاری اطلاعات بوده که میتواند در قالب محتوای متنی، تصویری، چندرسانه ای و غیره صورت بگیرد. اینستاگرام یکی از این شبکه ها میباشد که کاربران آن با عکس و ویدیوهای کوتاه سر و کار دارند و به دلیل محبوبیت زیاد بین مخاطبان، ابزارهای کمکی مختلفی برای آن طراحی شده است.

برنامه "فالواستت اینستاگرام"، یکی از این ابزارها بوده که در ادامه آن را به شما معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

فالواستت اینستاگرام

رابط کاربری :

در نگاه اول میتوان گفت که برای طراحی ظاهر اپلیکیشن فوق، خلاقیت خاصی صورت نگرفته و قالب گرافیکی "فالواستت اینستاگرام" در عین یکپارچگی، بسیار ساده و ابتدایی است. هرچند رنگبندی محیط هماهنگ به نظر میرسد اما کاملا بی روح و بدون جذابیت بوده و بدون تردید رضایت مخاطب را جلب نخواهد کرد. حتی فونت به کار رفته نیز عادی میباشد و آیکن هایی که مورد استفاده قرار گرفته اند، جلوه زیبایی به چهره این برنامه اندرویدی نبخشیده اند. چیدمان مرتب اجزای صفحه را میتوان یکی از نقاط قوت قابل ذکر برشمرد که البته انتظار دقت نظر بیشتری در آن میرفت.

در پیاده سازی رابط کاربری برنامه فوق سعی شده تا همه چیز در دسترس باشد و به همین دلیل در منوی صفحه اصلی، گزینه های متعددی مشاهده میکنید. هرچند جابجایی بین بخش های مختلف "فالواستت اینستاگرام" بدون پیچیدگی انجام میپذیرد و استفاده از امکانات راحت است اما با به کارگیری تکنیک های هوشمندانه و رعایت استانداردها، میتوانست بسیار حرفه ای تر باشد. امکان انتخاب زبان فارسی و انگلیسی را باید به عنوان یک نکته مثبت در این اپلیکیشن نام ببریم.

با توجه به نکات ذکر شده، AppReview امتیاز 2.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

فالواستت اینستاگرام

کاربرد :

وظیفه این اپلیکیشن اندرویدی، نمایش آمار مربوط به حساب کاربری شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام میباشد. بدین منظور باید از طریق برنامه و لمس گزینه وصل شو، وارد حساب اینستاگرامی خود شوید که قبل از آن نیاز به تایید دسترسی نیز هست. حال صفحه اصلی "فالواستت اینستاگرام" تغییر میکند و آمار قسمت های مختلف با هر مقداری که هستند به نمایش درمی آیند. در ادامه هر یک از این بخش ها را نام میبریم تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

تعداد افراد دنبال کننده شما یا کسانی که آنها را دنبال کرده اید، مهمترین بخش اپلیکیشن فوق میباشد که با اشاره بر روی هر کدام از این دو گزینه، میتوانید لیست این افراد را نیز همراه با جزئیاتی همچون تعداد لایک و کامنت هر یک مشاهده نمایید. نمایش تعداد کل پست ها، از دیگر آمارهایی است که "فالواستت اینستاگرام" آن را گزارش میدهد که در اینجا نیز تعداد پسندها و دیدگاه های هر پست نشان داده میشوند.

در منوی اصلی برنامه فوق، گزینه ای به نام تگ قرار گرفته که با استفاده از آن میتوانید مجموعه ای از برچسب های دلخواه (تگدونی) ایجاد کنید تا در موقع مناسب از آنها بهره ببرید. در "فالواستت اینستاگرام" این امکان برای شما وجود دارد که از آمار بیشترین تگ های استفاده شده و همچنین تگ هایی که بیشترین لایک را برایتان آورده اند، آگاه شوید. از آنجا که برچسب ها نقش مهمی در انتشار و بازدید هر چه بیشتر پست در شبکه های اجتماعی ایفا میکنند، این قابلیت میتواند بسیار مفید واقع گردد.

آمار کل لایک ها و کامنت ها به صورت جزئی و با ذکر مقدار متوسط آنها و همچنین تعداد دنبال کنندگان جدید، آنفالوورها، بلاک شده ها، دوستان و کسانی که فالوبک نداده اند، بخش دیگری از "فالواستت اینستاگرام" را تشکیل میدهد. در زیر همین قسمت میتوانید آمارهای جالبی از کسانی که آنها را دنبال نموده اید از جمله فعال ترین و تنبل ترین آنها، غیرفعال شده ها، افرادی که پست های آنها را بیشتر یا کمتر لایک کرده اید را ببینید. این موارد برای فالوورهای شما متفاوت است و شامل حامیان برتر، برترین لایک کننده ها، کسانی که بیشترین کامنت را گذاشته اند، دنبال کنندگان شبح طرفدارهای مخفی و غیره میشود. آمار جزئی پست ها به تفکیک پربازدید و کم بازدید و قابلیت جالب شناسایی افراد نزدیک به مکان شما، آخرین امکانات اپلیکیشن فوق هستند.

در پایان باید گفت که در "فالواستت اینستاگرام"، کمبود خاصی وجود ندارد و آمارهایی که این اپلیکیشن از حساب اینستاگرام کاربر میدهد، تا حد مطلوبی کامل و بدون نقص هستند. البته بهتر بود که امکانات برنامه فوق، به صورت هوشمندانه تر سازماندهی شوند و ایده پردازی بیشتری بر روی آنها انجام پذیرد تا کارایی آنها افزایش یابد. امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت و توسعه "فالواستت اینستاگرام" باشیم.

از نظر AppReview، امتیاز 4.5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

فالواستت اینستاگرام

قیمت :

این برنامه اندرویدی رایگان بوده و دریافت آن بدون پرداخت هزینه انجام امکان پذیر میباشد. البته برای استفاده نامحدود از "فالواستت اینستاگرام" باید آن را به نسخه کامل ارتقا دهید که مبلغ لازم برای این کار ناچیز است. با توجه به این موضوع، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


فالواستت اینستاگرام