فرهنگ معین

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن فرهنگ معیننسخه 1.0

3.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی فرهنگ معین از بازار سازنده : باریکو

  هر قومی زبان مادری خاص خودشان را دارند و با آن صحبت میکنند اما در برخی کشورها، زبان های بین المللی رخنه کرده اند و جای آن را گرفته اند. ما ایرانیان، از جمله ملت هایی هستیم که به زبان باستانی خویش اهمیت میدهیم و هرچند در مرور زمان کلمات بیگانه ای به آن وارد شده اما همچنان به قوت خود پابرجا مانده است. اگر تمایل دارید با زبان فارسی بیشتر آشنا شوید، در معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی "فرهنگ معین" ما را همراهی کنید. فرهنگ معین

رابط کاربری:

مهترین نکته مثبتی که باید به آن اشاره کنیم، رعایت اصل سادگی در طراحی گرافیکی این برنامه میباشد. البته این توجیهی برای کم کاری تولید کنندگان آن نبوده و انتظار بیشتری برای ایجاد یک محیط کاربری جذاب میرفت.

مورد یاد شده بیشتر از هر چیز بر روی سرعت دسترسی کاربر و سهولت استفاده از این برنامه اندرویدی تاثیر گذاشته و از این لحاظ استانداردهای لازم را به آن بخشیده است.

در کل نقاط قوت "فرهنگ معین" در این بخش به چیدمان مرتب متن و فهرست ها، رنگ بندی مناسب و فونت زیبا و خوانا خلاصه میشود. امتیاز AppReview به این بخش 3 از 5 میباشد. فرهنگ معین

کاربرد:

اول از همه باید به تعداد زیاد لغات و واژه ها در این اپلیکیشن اندرویدی اشاره کنیم که میتواند به عنوان مرجع کاملی مورد استفاده قرار بگیرد.

راهنمای برنامه، نحوه خواندن معانی، مخفف ها و مشخصات کلمات را شرح داده است و بدین ترتیب افراد نا آشنا نیز میتوانند به خوبی از "فرهنگ معین" استفاده کنند.

به غیر از ابزار جستجوی این برنامه که دستیار خوبی برای یافتن لغت مورد نظر در میان 36000 مدخل موجود میباشد، دیگر هیچگونه امکانات جانبی دیگری به چشم نمیخورد. بهتر بود حداقل، امکان انتخاب متن و به اشتراک گذاری آن در اختیار کاربر قرار داده شود.

مورد دیگری که باید از آن به عنوان یک کمبود یاد کنیم، عدم دسته بندی کلمات بر اساس حروف الفباست که هم میتوانست جنبه حرفه ای تری به این برنامه اندرویدی ببخشد و هم کاربر را سریع تر به هدف خود برساند. امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 3 از 5 است. فرهنگ معین

قیمت:

مزیت دریافت اپلیکیشن "فرهنگ معین" آن هم با هزینه اندک، در اختیار داشتن یک مرجع کامل از لغات، واژه ها، اصطلاحات فارس و معانی آنهاست. ازنظر AppReview امتیاز 5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  عبدالعلی رامی
  من قبلا خرید کردم و کار نمی کرد پاکش کردم به کافه بازار هم ایمیل فرستادم ولی جوابی نگرفتم.

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   با اپلیکیشن کافه بازار این برنامه رو باز کنین، در قسمت تماس ایمیل تولیدکننده ثبت شده که میتونین مشکل به وجود اومده رو با اونها درمیون بزارین

   به این نظر پاسخ دهید
فرهنگ معین