فروت کرفت

معرفی، نقد و بررسی بازی فروت کرفتنسخه 1.5.3017

امتیاز کاربران
5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : رقابتی
 • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
 • حجم : 35.8 مگابایت
سازنده : تاد

 

بازی های رایانه ای در سبک ها و رده های سنی متفاوتی تولید میشوند و در هر صورت جایگاه ویژه ای در اوقات فراغت ما دارند به خصوص اگر پای تلفن همراه نیز درمیان باشد. تنوع بازی های موجود برای پلت فرم موبایل، تقریبا نیاز همه سلیقه ها را تامین کرده است.

نقد و بررسی امروز درمورد بازی اندرویدی "فروت کرفت" میباشد که در داخل کشور تولید شده است. اگر طرفدار بازی های آنلاین هستید با ما همراه شوید تا بازی فوق را بیشتر به شما معرفی کنیم.

فروت کرفت

گرافیک و رابط کاربری:

در ابتدا اجازه دهید در مورد طراحی منوهای این بازی صحبت کنیم. در "فروت کرفت" میتوانیم نمونه خوبی را دراین رابطه ببینیم. منوها با استفاده از رنگ های هماهنگ و طرح های متناسب با محیط بازی، طراحی شده اند. فونت خوانا و آیکون های ساده و گویایی که به کار گرفته شده اند نیز جزو نقاط قوت این بخش به شمار می آیند.

از لحاظ دسترسی به بخش های مختلف و سرعت جابجایی بین منوها، استانداردهای لازم رعایت شده است و با مطالعه راهنمای بازی میتوان به راحتی از قابلیت های موجود استفاده کرد.

درمورد گرافیک درون بازی و محیط آن باید از دو جنبه نگاه کنیم. در ساخت شخصیت های "فروت کرفت" یا همان میوه های جنگجو، خلاقیت نسبتا خوبی به کار رفته است و اصول طراحی متناسب با سبک فانتزی در آنها دیده میشود. این موضوع برای دیگر عناصر بازی نیز صادق است اما درکل انتظار دقت نظر بیشتری از سوی تولیدکنندگان میرفت، به خصوص برای طراحی محیط و جزئیات آن.

در این بازی انیمیشن و تحرک خاصی دیده نمیشود و همچنین از افکت های صوتی چندانی استفاده نشده است. این در حالی است که موزیک متن هرچند با داستان بازی هماهنگ میباشد اما حالت یکنواختی دارد. مواردی که به آن اشاره شد دلیل توجیه کننده ای برای عدم هیجان انگیز بودن "فروت کرفت" در حین انجام بازی هستند.

مشخص است تولید کنندگان این بازی اندرویدی، برای طراحی گرافیکی آن وقت زیادی صرف کرده اند و نواقص جزئی مشاهده شده، نمیتواند زحمات ایشان را زیر سوال ببرد. از همین رو AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

فروت کرفت

گیم پلی:

در "فروت کرفت" باید خودتان را برای نبرد با سایر رقبا آماده کنید. اگر تا به حال بازی های آنلاین معروف با این سبک را انجام داده باشید، بدون تردید حس رقابت و برانگیخته شدن برای پیروزی را نیز تجربه نموده اید. این بازی اندرویدی هم میتوانید این احساس را به طرفداران این سبک بازی ها بدهد و از این لحاظ امتیاز خوبی میگیرد.

حتما میدانید برای هیجان انگیز تر شدن اینگونه بازی ها، نیاز به قابلیت ها و امکاناتی است که با ایجاد تفاوت بین حریفان از لحاظ قدرت، کاربر را مجبور به ادامه دادن کنند. اجازه دهید ببینیم آیا "فروت کرفت" این خصوصیت را دارد یا خیر؟

قابلیت هایی نظیر ارتقای کاراکترها و دستاوردها (حالت combo) در این بازی به چشم میخورد. همچنین تعدد کاراکترها و امکان انتخاب آنها برحسب امتیاز بدست آمده از دیگر تکنیک هایی است که برای جذابیت بیشتر بازی فوق، به کار گرفته شده اند.

از سیستم امتیازدهی و رتبه بندی کاربران در "فروت کرفت" نیز نباید غافل شویم هر چند کسب امتیاز در این بازی کمی دشوار است و تولیدکنندگان از این لحاظ کمی سخت گیری کرده اند! برای مثال با بدست آوردن دستاوردها، به شما امتیازی داده نمیشود و این موضوع انگیزه کاربر را برای پیشرفت در این قابلیت کم رنگ میکند. حتی امتیازاتی که بابت استفاده از قابلیت ها، از شما اخذ میشود کمی زیاد به نظر میرسد.

البته برای جبران این موضوع راه هایی درنظر گرفته شده است که میتوانیم به دعوت دوستان برای انجام بازی اشاره کنیم. حمایت از تولیدکنندگان در سایت های اجتماعی مانند فیسبوک نیز برای شما پاداش به همراه خواهد داشت.

در این بازی اندرویدی روند سختی مراحل وجود ندارد و همه چیز به تصمیم گیری کابر در انتخاب حریفان بستگی دارد. مسلما پیروزی در نبردها با کسی است که از لحاظ قدرت جلوتر از بقیه باشد.

درپایان میبایست به کمبود نمایش تاریخچه نبردها نیز اشاره ای داشته باشیم. با وجود این سیستم حس رقابت یا بهتر بگوییم کرکری خواندن، دربین کاربران بیشتر خواهد شد.

AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش مناسب میداند.

فروت کرفت

قیمت:

"فروت کرفت" رایگان است اما از سیستم خرید درون برنامه های بهره میبرد. تصمیم با شماست که برای پیشرفت در روند بازی هزینه پرداخت نمایید و یا به جایگاه پایین درمیان رقبا بسنده کنید!

امتیازی که AppReview به این بخش اختصاص میدهد، 5 از 5 است.

 

"فروت کرفت" از زمان انتشار اولین نسخه آن تاکنون، دستخوش تغییرات متعددی بوده و توسعه دهندگان این بازی اندرویدی، بطور مداوم آن را توسعه داده اند. در حال حاضر، نسخه 1.5.3017 بازی فوق در دسترس کاربران قرار گرفته است و از آنجا که موارد بسیاری در آن تغییر کرده اند، لازم میدانیم دوباره اشاره کوچکی به قابلیت های "فروت کرفت" داشته باشیم. com.tod.fruitcraft_4

از لحاظ گرافیک و رابط کاربری، تغییر محسوسی در عناصر تشکیل دهنده محیط دهکده ها و طراحی کاراکترها به چشم نمیخورد اما به دلیل سبک بازی، باید بیشتر در مورد ظاهر منوهای آن بحث کنیم. هرچند در نقد و بررسی نسخه قدیمی به یکپارچگی قالب گرافیکی منوها و رنگبندی مناسب آنها اشاره کرده بودیم اما باید گفت که از این لحاظ دقت نظر بیشتری در "فروت کرفت" جدید صورت گرفته است. همچنین افزوده شدن افکت های صوتی - تصویری و انیمیشن های متنوع تر به محیط، جذابیت آن را افزایش داده و این موضوع انگیزه ای مضاعف به کاربران خواهد بخشید.

com.tod.fruitcraft_5 گیم پلی این بازی اندرویدی، تقریبا همانند قبل میباشد و وظیفه شما در آن، نبرد با سایر حریفان است. این نبردها در ابتدای کار و هنگامی که سطح کاربر پایین باشد به صورت تک نفره انجام میگرند اما با پیشرفت در سطوح و افزایش رتبه، میتوانید وارد قبایل شده و به صورت گروهی بجنگید! علاوه بر این، امکان نبرد آنلاین با افرادی که همزمان با شما در حال اجرای بازی هستند نیز میسر میشود و هیجان بیشتری ایجاد میکند. com.tod.fruitcraft_6

حال اجازه دهید درمورد ترفندهایی که در گیم پلی "فروت کرفت" مورد استفاده قرار گرفته اند صحبت کنیم. مهمترین عامل جذب کاربر در این بازی، تعدد کاراکترها و قابلیت های آنها همراه با امکان ارتقا میباشد. رتبه بندی کاربران و قبیله ها به همراه تاریخچه آنها، دستاوردهای متنوع، بسته های کارت با کاراکترهای جدید، قابلیت گفتگوی اعضای قبیله، بسته های ترقی با مزیت های مختلف، امکان نگهداری طلاهای بدست آمده در بانک جهت محافظت در برابر دشمنان و صندوق پیام که شما را از حملات صورت گرفته آگاه میکند، از جمله این ترفندها هستند.

com.tod.fruitcraft_7

سیستم امتیازدهی و رتبه بندی این بازی اندرویدی، برحسب نبردهای انجام گرفته و تعداد بردها یا باخت ها پیاده سازی شده است. همچنین بعد از رسیدن به سطح مشخص، میتوانید ماموریت های تعریف شده در "فروت کرفت" را انجام داده و به رتبه و امتیاز خود بیفزایید. هرچند گیم پلی بازی نسبت به نسخه های قبل تغییرات چشمگیری نداشته اما باید گفت که سازماندهی ترفندهای نام برده و ایجاد هماهنگی میان آنها بطوری که باعث جذابیت بیشتر شود، به صورت هوشمندانه ای انجام گرفته است.

com.tod.fruitcraft_8 ارائه بهتر داستان بازی به کابران، امکان انتخاب آواتار، تنظیمات حساب کاربری، راهنمای تعاملی، قابلیت شرکت در لیگ، نمایش انیمیشن نبرد پس از انتخاب حریف و حمله به او، سیستم هوشمندتر انتخاب حریفان و نمایش منوی کامل تر پس از پایان نبردها، از دیگر نکات مثبت در روند توسعه "فروت کرفت" به شمار می آیند. com.tod.fruitcraft_9

درپایان باید گفت که این بازی اندرویدی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و تلاش تولیدکنندگان آن جهت رضایتمندی هرچه بیشتر کاربران قابل تحسین است. با توجه به توضیحاتی که ارائه دادیم، AppReview امتیاز بخش های گرافیک و رابط کاربری و گیم پلی را به 5 از 5 افزایش میدهد.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  امیر علی 1
  سلام تو بازی من یه کارت از بازارچه خریم ۱۷۰۰ کا بعد به یکی دیگه فروخته شد و پول منم بهم داده نشد لطفا رسیدگی کنید و پولم رو برگردونید

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  @Khashm rooz 5
  سلام خسته نباشید من دیروز حدود ۱۲۴۰ تا دونه داشتم و آفلاین شدم امروز که آنلاین شدم دیدم دونه هام شده ۱۱۱۴ تا!!! چند بار این اتفاق برام افتاده و باعث شده جزو ۵۰ نفر اول لیگ نشم*_* الان لیگ برنز ۱ هستم. لطفا پیگیری کنید با تشکر

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  anahitajoon69 5
  سلام راستی میتونید به قبیله من که رتبه خوبی نصبتا داره و طلایی هست به اسم توت انا بپیوندید مرسی از همگی

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  anahitajoon69 5
  با سلام یکی از بازیکنان فروت کرفت به اکانت M.T.G king در قبیله من که اسمش توت انا هست فحش نوشته لطفا بررسی کنید و بهش تذکر بدید مرسی

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  Ramsin 4
  با سلام خدمت شما عزیزان.به طور کلی بازی خوبی هستش ولی متاسفانە من یک کارت توی بازی دارم که نمیتونم بفروشمش و زیتون فول رو هنگامی که برای فروش میزارم میگه توی بازارچست. و الان چند هفتس که من گیر کردم;بی زحمت کمک کنید درست بشه

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  محمدعلی 5
  با سلام اگر میشه یک نبرد آنلاین طراحی کنید که هر چه کارت داریم بتوانیم در آن بگذاریم ومثلا هر کارت ۲۵۰تا به برنده پول دهد البته جمع کارت های دو طرف این جوری یکم راحت تر میشود پول در آورد و هم بازی رو جذاب تر می سازد باتشکر محمدعلی

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   محمدعلی 5
   و البته هوا داراتون هم زیاد میشه با تنوع دادن به حمله ها و باید در رابطه با این پیشنهاد برای آنکه حق دیگران ضایع نشود در نبردی که پیشنهاد دادم جاسوسی نباشد و البته حریف ها را بتوانیم خودمان انتخاب کنیم

   به این نظر پاسخ دهید
 7. avatar
  محمد 5
  کسایی که فکر میکنن قوین به قبیله ی الپ ارسلان رتبه ی سی و نه درخواست بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.

  به این نظر پاسخ دهید
 8. avatar
  محمد 5
  سلام. هرکی میخواد به قبیله الپ ارسلان رتبه شصت بیاد باید بالای پونصد کا تجربه باشه باتشکر.

  به این نظر پاسخ دهید
 9. avatar
  صادق سلامت 2.5
  من الان 1ماه نیمه دارم زنگ میزنم بابت مشکلم که تا بحال چند بار دارم طلا میخرم 100تومن 50تومن 30ت ...... همون موقه که طلا تو‌اکانتمه واسم یه‌پیام ارور میاد که عکس شو‌هم گرفتم فرستادم 3بار واسه ی پشتیبانی و مسئولان فروت‌کرفت خلا صه وقتی مجددا برمیگردم به‌ بازی یه نفر بهم حمله کرده طلاهام نصف شده یا دقیقآ چند‌ساعت مونده‌به لیگ تمام بشه من هرچی حمله انلاین میکنم بهم امتیاز نمیده بعد از لیگ که‌تمام میشه امتیاز به من داده میشه‌این‌خنده‌دار‌نیست‌ 1نفر‌بهم حمله‌میکنه‌میرم نفر 1000خورده‌ای مشکلات بماند الان 1ماه‌بیشتر پشتیبانی‌داره‌به‌من‌ قول میده که‌مشکلمو‌حل کنن هرکاری‌گفتن انجام دادم عکس بگیر گرفتم ساعت شو‌بگو زنگ زدم گفتم ......از این‌چیزا قول دادن که‌بهم طلاهامو‌برگردونن‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خودتو‌ن صلاح میدونید بهم پس‌بدید اصلا طلا نمیخوام کارت بهم بدید که تو‌لیگای‌گذشته‌حقم بوده‌ سرور بازی‌ سرم در اورده

  به این نظر پاسخ دهید
 10. avatar
  فروت کرفت
  با تشکر از توجه شما به بازی و پیشنهاداتون، ما این نکات رو با تیم فروت کرفت در میان می گذاریم و تغییراتی که تصمیم گیری شوند در لیست کارهای آتی ما قرار خواهد گرفت.

  به این نظر پاسخ دهید
 11. avatar
  MOHAMMAD.H
  سلام.. 1.کسایی که بازی رو تازه شروع کردن تو کد دعوت عبارت brother487 رو وارد کنن تا بهشون جایزه عالی بده.. 2.کسی میخواد یه قبیله خوب داشته باشه بیاد به قبیله من اسم قبیله: میوه جنگجو بیایید…. ممنون بخاطر سایت زیباتون.. (:

  به این نظر پاسخ دهید
 12. avatar
  MHMevil 5
  سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه بیرون لطفا این مشکل رو حل کنید ممنون میشم، در کل بازی قشنگ و عالیه(-;

  به این نظر پاسخ دهید
 13. avatar
  7داریوش7 4
  باسلام خدمت سازندگان گرامی این بازی زیبا. این بازی کمی مشکل دارد که به آن ها اشاره میکنم: کند بودن بازی در هنگام رفتن به آیتم ها.ضعیف بودن سرور ها در برابر حجم بالای کاربران.بی ادب بودن بعضی از کاربران که سازندگان باید فکری به حال انها بکنند.همینطور دادن خطای زیاد در هنگام بازی و برای ورود به طوری که همین الان که دارم پیام میدم نمیزاره وارد بازی بشم.میخواستم اطلاع رسانی کنم خسته نباشید ممنون از بازیه خوبتون موفق باشید... ;-)

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   فروت کرفت
   با سلام لطفا برای رفع این مشکل به قسمت setting دستگاه رفته، سپس به گزینه apps بروید fruitcraft را انتخاب کنید سپس گزینه clear data را بزنید . در صورت حل نشدن مشکل به ما گزارش دهید. با تشکر از شما کاربر گرامی، امیدواریم با کمک شما دوستان بتوانیم سطح کیفی بازی را بالاتر برده و انتظارات شما کاربران عزیز را برآورده کنیم.

   به این نظر پاسخ دهید
 14. avatar
  امیر 5
  قبیله خوب و قوی هست

  به این نظر پاسخ دهید
 15. avatar
  مکینا8090 5
  ببینین اگه نمی خوایدطلابخرین خب نخرین،اگه ازبازی خوشتون نمیادخب بازیوحذف کنید،اگه می خوایدتوبازی پیشرفت کنیدخب تلاش کنید،من واقعانمی فهمم چرامثل بچه کوچولوها ایرادهای الکی می گیرید،اصلاخداییش اگه بازی سخت نبودوهمین به قول شماایرادهارونداشت حاضربه بازی هم بودید هان؟

  به این نظر پاسخ دهید
 16. avatar
  احمدرضا 4.5
  سلام من بزور 1200تادونه جمع کردم وهی حمله میکردم پیروزمیشدم ولی وقتی خواستم از بازی دربیام دیدم 996تادونه فقط دارم و جایزه لیگ یه کارت باقدرتت449kراازدست دادم لطفا رسیدگی کنید و یه هیول بهمن با این قدرت بدید اینجوری حق من خورده میشه ممنونم

  به این نظر پاسخ دهید
 17. avatar
  قبیله دانشجویان 5
  ترفند جالبی داره این بازی درابتدا که نصب وشروع به بازی میکنی حسابی طلا بدست میاری، وپس ازمدتی که حسابی معتاد بازی ت میکنه مجبوری واسه پیشرفتازجیبت پول بدی، چون غیراین راهی وجود نداره. خلاصه بازیه انگلیسیه، به طرز زالو واری ازجیبت پول بیرون میکشه.

  به این نظر پاسخ دهید
 18. avatar
  rahman051
  سلام خسته نباشی من هنوز اوایل بازی هم و حدود 1 ماهه عضو شدم سطح 41 هستم و قدرت کارتهام حدود 80 K میشه تا امروز 21 بهمن 1393 یه سوال داشتم می خواستم معدن و بانک را ارتقا بدم معدن سطح 4 هست و بانک سطح 5 الان بعد از ارتقاء بانک به سطح 6 چقدر می تونم توش پول ذخیره کنم معدن چی بعد از ارتقاء به سطح 5ر می تونf4:4طح 41 v=ٴvدواریم aعتlv','قspaاKی هم و حدود 1 ماهه عضو شدم سطح 41 هس"metaر برده و انتظارات شما کاربرaتقاM)) =y>yAtar.jpg" sfvra
Rv>dj'تمhی وز اv clasRلطفا رسیرd 83ه انه دلbting" valu طاء بانک bدم ولی وق3>ش 5
5 =y>yAtar.jpg02.fe">5<ارyAtar.jf و نه د وز اe من 7jif و نaEdPb
 • yyvyfvb" valu طاءf و نaEdPb
 • yyvyfvb" valu طاءf و نaEdPb
 • yyvyfvb" va <قاء بD9%86%D8%AF"> ه v> فک نمی اv cشتٱ می سازbاء F">jr
 • تت449c19wبانک3ywک ی دMf7>w.ن 1:','oBXeZm از له دانشز بازیکن4:م.. nclick="reply('134rmbacell. 23:30:3aا ب:3af و نaEdPb
 • z ت م4b یه کاass="avatar"> <ظا ب:3aclas=">r"> ودگ یه کommentpA- 0)hی الپ ارسلان رتبه ی سی و نه درخواست بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.

  83p%D8%AC%ی و نه دnc:ای > تت449c19wبانک3y شدم19wباو-tar0)h_moment_time('2015-09-01 21:00:23')) 5 سلام. هرکی میخواد به قبیله الپ ارسلان رتد3lrply('134rm.jpg" alt="avatar" class="avatar"> >7ji8vbmy-y('ata-arating" value="2"/>83p%D8%AC%ی و نه دnc:ای > تت449c19wبانک3y شدم19wباbwبانک3y ش.v>wبانک3y ش.اbwبانک3ydy3 1 <دانشجvr Pd h.batی > 3y ش0r بدست میاری، وپس ازمدتی که حسابی معتاد بازی ت میکنه مجبوری واسه پیشرفتازجیبت پول بدی jr
 • تت4numbe> < .3ز اe من sf4b 449c1م سطح 41 ه> بh>yvfc1jtar"-y('ata-anchor onclickرسی س 55 انت3i" valu
 • a">
 • وی بass="cleael> ass="cl-A4ن 2X"answer_this"aو-A4ن دارهارس .شهk-oت4493e clrclass=5-03-13
  شتٱ می سازbاء F">jr
 • تOAXvEelmzg"answer_this" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   =9میزاره وارد بازی بشم.میخواستم اطلاع رسانی کنم خسته ا دء F"><3e" cl rahman05صمیم his"ate93e c="staL- . وقتی مجددss="clصمیم شتٱ می سازbاء F">jr
  2. تاوGBzmیگ ؾ 3e cript>document.write(get_moment_time('2015-07-08 20:33:56')) 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه pouya 90 وز اe من 7jif و نaEdPb 4:1ن رتبه ی سی و نه درخواست بدن تا 0ame="6> 4:1:30:46')) 5 - .7صمۅۅۅۅۅۅets/s/s/s/s/ه کارتcript>documسته اصب aباسٴthisر ٳ‌حم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوpwJeNMXtle" pouya 90 s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
    ن نظر پاسخ دهید
    1. avatar
     5
     سلام. هرکی میخو0a07 01:06">5 نمایشون بررسی بشه.
     محمؾاسخ دن فروت وار
    2. نظر or onclickله من وارمودss="c وار
    3. >بپیش ممنو class="rاسخ داد این شدم دیحم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوrNmrEvxjqy صr_thی5842s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
     1. avatar
      زی می
       div> ازss="cl ک" alt=رم"rad> داtitleوی_thیol> e="2تاjPxYnjyO',زالو واا ام0 که داtitle7 14:12:lt="avat_titdocumسته صب وشi > a> />بhor onسخ 09-20 12:58:48 صلا روت his < ندار051 .2:58:48 صلرم"eply('1',l>
      صب /assets. ندار05ji 16 151
      موند.. /d/d/d/d/d/d/dءشتٱ می سازbاء F">jr
     2. تWJmOvpoj">اAdib.Kurdcript>document.write(get_moment_time('2015-07-08 20:33:56')) 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه faarid وز اe من 7jif و نaEdP5a06 17:0 به طوری که همین الان که دارم پیا6 17:0 ب:30:46')) 5 "namelass=5
      jr
     3. تan> Mp faarids" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
       ن نظر پاسخ دهید
       1. avatar
        5
        ی‌گذeael>نباشی مزbاء
       2. بدck="ean> Jypm نشجvr Pd 5 صمی٧ست بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
       3. بدck="eRDXPEqYwکنrooomجvr Pd 5 صمی٧ست بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
       4. بدck="ednjxJGdXpR amirm2جvr Pd 4

        5 ets/s/s/s/s/rite(get48"> بدpg" a <3eد و ی hiدی بدck="eRDXPERaws="answer_thi frui <جvr Pd 4 5 ="name">7داته، سپس pg" alt/ نتخاب ets/av ="answer_this"س گزابhoم دیدم گ ی'ocl 3ز اe ون.. ی دارا جا ="answerی s/s/r">به
        بدck="eaJXaVaDwP0:33mdad jجvr Pd بدck="eADXgrARmOn"answer_this" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
        1. avatar
         محمدعلیعoyyvyfvb" valu طاءf و نaEdPb
        2. م 4ol>عoy:30:46')) 5
        et 16 15:54:4 3ز ا"staL- . ٌ واa
       5. document.write(get_moment_time('2015-07-08 20:33:56')) 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه valu یای > تت449c19w-anc13:5fvb" val23="6> wr35 سلام. هرکی میخوal23="6> wr35:30:46')) 5 رون می گی کٴست بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
       6. بدck="ewer_pvJm" data-lu یs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
         ن نظر پاسخ دهید
         1. avatar
          yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7j>div> شتٱ می سازbاء F">jr
         2. تBxmYVJDXWaتHADIs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
           ن نظر پاسخ دهید
           1. avatar
            44ritime datetime="2015-07-22 09:54:47"> 5
            pe="rad دم ٧شخن 4bment_ ا ؾ د۪bدa-aratin
           2. ین دss="c clic خ 09 583pمزdata-anchorاته، سپ ممنونس گزا:>83ومیو 5 چیزا div> <زی رو م ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خو kEYX hrefم 0 s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
            1. avatar
             شi محمؾ

            2. <> 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه swer_tادخب بازیوحذف کنید،اگه مل9ent_ta"> امیر مل9ent_ta:30:46')) 5 وr/>5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7j صمیم ick2:32:2تX"answer="2"/>a-arا oYدsی 100
            3. 800.jpوننpg" a4bh .src="/asssی 100<م دید:-P :-* :-D :laugh :-( ه درخواست بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
            4. بدck="epAjvzaLjzg"an به این نظر پاسخ دهید
              ن نظر پاسخ دهید
               ن نظر پاسخ دهید
               1. avatar
                به 5
                سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه زbaceادخب بازیوحذف کنید،اگه م05ید6:1ه طوری که همین الان که دارم پn م05ید6:1:30:46')) 5 :4clic ؄ا cیى" valui> a">ا.اttم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوdpmJAZVjGM"answerceاs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                 ن نظر پاسخ دهید
                 1. avatar
                  م02ی23:3y:30:46')) صمیم شتٱ می سازbاء F">jr
                 2. تNgwAKdMmoB"an به این نظر پاسخ دهید
                  1. avatar
                   yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7 داli> ى"م خ>>7jiame">r ap ون ى"a">ان: K als="answerimg srt یی 1 1 />jr
                  2. تkMXykPBjpJ"answerceاs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه alireza13 بابا جاوحذف کنید،اگه 9ame="7:02/06ime datetime="2015-07-22 09:54:47"> <25K"rاسخ ؇ .:است بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                  3. بدck="eDbwLbYWmYM"anMohamad44 s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                    ن نظر پاسخ دهید
                     5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه به این نظر پاسخ دهید
                      ن نظر پاسخ دهید
                      1. avatar
                       به="answer_this" dat روت به 5
                       سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه hd7تت449crssivlape=nc13:521:00:23')) 5 :4 3موatipt> :4 ipt> :4که ح ا="re"staL- 3موd="st شتٱ می سازbاء F">jr
                      2. تJOmlMvAXBvsivhd7s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                        ن نظر پاسخ دهید
                        1. avatar
                         ipt> ؟ :shock:هno: ? ) ? ) :-/شتٱ می سازbاء F">jr
                        2. ت5به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه _thی')) به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه ی <_tادخب بازیوحذف کنید،اگهاM))21ل8:3 برده و انتظارات شما کاربرaتقاM))21ل8:3:30:46')) 5 <ۈذ ) da> ست بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                        3. بدck="eaJjaVlgmP0:33ی <_tاs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                          ن نظر پاسخ دهید
                           ن نظر پاسخ دهید
                           1. avatar
                            5
                            سلام. هرکی میخو0614ol>te">5:30:46')) 5 02:5 ب cumسته اوقتی مجددscumسته اsaب 3ز است بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                           2. بدck="eADjgrEvwOn"ansنق cum s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                            1. avatar
                             امیر 614o1"at anم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصjشوpe="radiocumسته اصب مم aباسنه د"'1k-ز ا="replyم icپودد>بaL- 3 بpt>documسته aبا <عیحم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوDojMxEnwAp saeid data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5
                             سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه e="ضدد> div> نهi cی < daگی تات بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                            2. بدck="eKPXKEadjWDتHADUs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                              ن نظر پاسخ دهید
                              1. avatar
                               5
                               روcumسته اصب> ؾم گbment_ صب و .src="م ؈/t ) da> ؅ ) بpt> ="clوند5 clng"هر پ ="c /asnc؅oYدs ب و .src="م ؈/t ) da> ؅ح01زb 1src=!:-D :-Dات بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                              2. بدck="epwJAWGXtle" Arian.s="ans" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                               1. avatar
                                608his"56y نمایشون بررسی بشه.
                                صب ز
                                <گ۲ cume؅ح0 ی ح/as/ٯ> c et pسلا c="500<م 12حaو a-ar hiد۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴ه کا :4v د3م 12نهi anrite(gبدن ت o .jpوننiد۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴٧> ا < dc> /a> ا ickb= c="stocument.محمs > a <_tودر کهی s/s/r">mmen ا ی's >صب300<م 12حaو-A4020als="answebr/>ازی ٧bment_ ر بد به این نظر پاسخ دهید
                                1. avatar
                                 مح/3')) 5
                                 BX:i > '1',' مون هور? ) :-/ :pain:شتٱ می سازbاء F">jr
                                2. تت449yWBwباٲb">مح/3s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                                 1. avatar
                                  مح/3clادخب بازیوحذف کنید،اگه 6 0>مح/3 ؅an cی < ، > نیمaL- .7jس
                                   ap عضoWXچ :4v د حدو ap دار"staL- . ٌبنi20 ؈/t مونات بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                                  1. بدck="epwJAzqXGM"answد ا="rep < cb">مح/3clاs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                                   1. avatar
                                    امیر 515="1س aatetime="2015-05-07 17:38:51"> jr
                                   2. ت kBOX href₩¢¥£€$s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5
                                  سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه ؅el>نهتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))jr
                                 2. تkMjykzNXpJ"ansel>نهs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                                   ن نظر پاسخ دهید
                                   1. avatar
                                    yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7j pan sض 12:5زating" asraن> روcumسته ^BARESHE BARAN^ امیخوt= ا یم یی‌ inم 2ن میclearfix"ص ست بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                                   2. بدck="enjxkkJwpR alireza barese barans" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5
                                سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه ات خiح/3')) jr
                               2. تpwJAAvXGM"an ات خiح/3s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                                 ن نظر پاسخ دهید
                                 1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه _t		<s'))</script>
				</time>
									<span 417 19:25دa امیر 417 19:25دa>yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7t> li > cی‌ذe؅ امیخو/////کهb a///// :27"> صمیم شتٱ می سازbاء F">jr
                                 2. تADjgrkrwOn"an_t به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه mersedeh')) امیر 4ک1 21e32:27>yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7Hand khamum misheard ye moshakhasati Az granul49cd beddر bad bags robe chandler change m mikhail ozv sham /dتٱ می سازbاء F">jr
                                 3. تKPXKOVNXWDتmersedehs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به این نظر پاسخ دهید
                                   ن نظر پاسخ دهید
                                   1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه swer_tادخب بازیوحذف کنید،اگه 4ل251e39e>
									<s444wیشهk-oت4493e clrclass= <اset 16 /dتٱ می سازbاء F">jr
                                   2. تVBxmYDxjWaتswer_t میدونید بهم پس‌بدید اصل ="reply-tar0)h_momen ن نظر پاسخ دهید
                                    1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه s<_tا/3'))</script>
				</time>
									<span 404<00:12:2<iدد 		  -y('atal-r 5 ی‌ n روcumسته mehrnaz5:54:4cl/dتٱ می سازbاء F">jr
                                    2. تZADXgxJwOn"an>be asی میدونید بهم پس‌بدید اصل ="reply-tar0)h_momen ن نظر پاسخ دهید
                                     1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >۵  3'))</script>
				</time>
									<span 3-18 12:45:27 امیر 3-18 12:45:27nم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصjشوصمی/dتٱ می سازbاء F">jr
                                     2. تVkLwGbpXYv ۵ 3میدونید بهم پس‌بدید اصل ="reply-tar0)h_momen ن نظر پاسخ دهید
                                      1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >ی	<timبهtimeic		یs'))</script>
				</time>
									<span 315= 315="5"30:5y ipt> ۨ="re=م mehrdad najafi :5ز /dتٱ می سازbاء F">jr
                                      2. تWdJjZkxmkEنr w به ن نظر پاسخ دهید
                                        ن نظر پاسخ دهید
                                        1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >	t>	3'))</script>
				</time>
									<span 3-14= سلام. هرکی میخو03-14="5"04:15 < ؅زۯید وبpt>dsbment_ ش> ؅=2: کن" ش> /daگ 0 ="clb=2
                                        2. ؅<یزا ی n ر"staL- ی da> /d/daX20 1ر"sعتی جل؅ da> ؟م ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوQoBXerbwKr"an_t> 3s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                         1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >				ٌ		ادخب بازیوحذف کنید،اگه 3-12 09:35yyvyfvb 3-12 09:35y جل؅ ‌ذes کنip ؟م ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوroWXzJLXn0:33 ٌ اs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                          1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه زb5<051 ">ف ؇ ٌ"namreرش="reply('گ=2 <ت"ا۱a‌بجو:4 3 hora م ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوgnjxgGwpR زb"هs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                           1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه زba_thihihiتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</scri03	03 at4446iدد 		  -y('atal-rg" a >g" .i ما
                                            به ن نظر پاسخ دهید
                                            1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >tt			مجم تت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</scri03	01 21e05:55</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخو03-01 21e05:55					<a href=به ن نظر پاسخ دهید
                                             1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >	pan تت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</scri02-26ک06:25</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخو02-26ک06:25>yAtar.1j/a>
ی و نه دnc:ای >
							تت449c19w-anc13:5fvbف ٳ_t نمnchor aب و a ن ) دی.:>و :-Dات بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                                             2. بدck="eErNwrrxwqyاٲpan s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                              1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >sinaتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</scri02-19 10:50:11</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخو02-19 10:50:11					<a href=به ن نظر پاسخ دهید
                                               1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >sinaتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</scri02-19 10:401</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخو02-19 10:401alu طاءf و نaEdPb<li >
							yyvyfvb83؅ 02:5 ص r_ ات بدن تا اطلاعات نمایشون بررسی بشه.-خورد9hgdPb
                                               2. بدck="ezqajBAAwVnگ sinas" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه s<_tt_ ص	<timswer_t یer_tتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</scri02-17=23:21 سلام. هرکی میخو02-17="6>23:21atetime="2015-05-07 17:38:51"> yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7ونckو >به ن نظر پاسخ دهید
                                                 1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >  ck2:32'))</script>
				</time>
									<span 2-05<b2:07:41</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخو02-05<b2:07:41alu طاءf و نaEdPb<li >
							yyvyfvbبه ن نظر پاسخ دهید
                                                  1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >POUYA'))</script>
				</time>
									<span 2-04 22:0t	a امیر 2-04 22:0t anم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصjشوpe="radi5:et 16 15L- .7 eincم ick ؂ ص؂ اs=بج s توasرف؈83سٲ g"ا۴ pمرو7 einci گ et 16 n روcumسته ARTOOR ی‌گذ. ص /dتٱ می سازbاء F">jr
                                                  2. تVrRwnbEwkLتPOUYAs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                   1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >	م '))</script>
				</time>
									<span 2-04 14>4135</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخو02-04 14>4135>yAtar.1j/a>
ی و نه دnc:ای >
							تت449c19w-anc13:5fvb ؅1jr
                                                   2. تZADjgnLwOn"an م s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه ،خ6')) 35:07"> امیر 2-04 14>35:07>yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7 cیذe؅ nمیخوت/3 ؅an: ی : assساء ت/3 ؅an: /:5زaٯ یa )یو a assاء ت/3 ؅an: /: ؅a بدck="eOlLwkDGjez"ansم s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                    1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه > به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه pan تت449crssivlape=nc13:521:00:23')) سلام. هرکی میخو02-26ک09:25>yAtar.1j/a> ی و نه دnc:ای > تت449c19w-anc13:5fvb" valu ط 7ن منونta_this_tا/رٲمرٲب e="i anrite(9نه بنونji 16 15:54:4رمنو ) 8-)م ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوarDXDpnXvEاٲpan s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                      ن نظر پاسخ دهید
                                                      1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >rezaتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-12-30 05:27:56ime datetime= "6>2a"> امیر 7 09 14>"6>2a:30:46')) 5 nswerimg :> ی werithi -ara م ت o٧یشerithشچی/> iptزا ی ر ی ن ><ت"=2 werithشچی/>/dتٱ می سازbاء F">jr
                                                      2. تdJjZLkeXkEنr ص به ن نظر پاسخ دهید
                                                        ن نظر پاسخ دهید
                                                        1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه ی ت c=تت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-12-11 	3:2yyvyfvb 3-12-11 3:2y نمایشون بررسی بشه.
                                                         و چط">5<05 ی n
                                                         < ="clime=WJ 02 ! بدن a l
                                                         ب و a
                                                         a‌!/dتٱ می سازbاء F">jr
                                                        2. تzqaXByamVnگ ی ت c=s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه س1=_tا/3')) 5 صب <ک"answ ) دید )ه ٯن a ه 12:5t'anc عضاءent_ la=">< مج 02 r ش3 ا
                                                         <> aⲆ2:5t'act>b"s :4رمرف؈83 ه ٯ'o 02:5ol س1=be./d )/dتٱ می سازbاء F">jr
                                                        3. تEDbmLvNwYM"anس1=_tا/3s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه roham')) سلام. هرکی میخو0402 13"04:15:30:46')) 5 ckو >< )t/dتٱ می سازbاء F">jr
                                                        4. تE vrm hrefrohams" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                          ن نظر پاسخ دهید
                                                           ن نظر پاسخ دهید
                                                           1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه MR.GAMERتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-12-10 19:13 سلام. هرکی میخ3-12-10 19:13"01 نمایشون بررسی بشه.
                                                            by./dتٱ می سازbاء F">jr
                                                           2. تnNgwAQrwoBتMR.GAMERs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه م ')) ی>2:5t'act>2 'ر٬ 1 م نو n 002 s بite(9نیوls="answ1 ب وls="answ2 منو/dتٱ می سازbاء F">jr
                                                           3. تExbjdnZXPZ"ansم s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                             ن نظر پاسخ دهید
                                                             1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه MR.GAMERتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-12-10 19:09:3yyvyfvb 3-12-10 19:09:3yalu طاءf و نaEdPb
                                                             2. yyvyfvb" va <قاء بD9%86%D8%AF">jr
                                                             3. تZYPwRPqmvBتMR.GAMERs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                              1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه arash'))</script>
				</time>
									<spa3-12-06 02:52:17 امیر 3-12-06 02:52:17nم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصjشوpe="rad!a c="/ د ho3dsbment_ (فiح/ی مجد) ateins i ca L- .7pg" aنrایکن"seدن a ="answeیکن < dٌsrc یدs >< da> ؅ و e/3 ؅err> r ش3!زۯید گزوی‌ ad
                                                              2. س گزاn="2015a L- .7 < dٌime=WJe=WJنو! lime=WJ t: ass) دی!/dتٱ می سازbاء F">jr
                                                              3. تExbXdleXPZ"anarashs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                               1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >Amir'))</script>
				</time>
									<spa3-12-04 at24:15</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخ3-12-04 at24:15nم ولی‌ من به‌نصفش قانع شد2 بابا جان اصjشوpe= /dتٱ می سازbاء F">jr
                                                               2. تgnjxlbjpR Amirs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >pedi'))</script>
				</time>
									<spa3-12-02 14>0846iدد 		  -y('atal-rjr
                                                                2. تaDoXMYVXApوpedis" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                 1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >pedi'))</script>
				</time>
									<spa3-12-02 14>07 سلام. هرکی میخ3-12-02 14>07"01 نمایشون بررسی بشه.
                                                                  به ن نظر پاسخ دهید
                                                                  1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >A Mi Rتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-11-24 19:44:52</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخ3-11-24 19:44:52					<a href=jr
                                                                  2. تVrRmnggXkLتA Mi Rs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                   1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >aliتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-11-23 02:25	=9e>
									<s444wیشهk-oت4493e clrclass=jr
                                                                   2. تExbXdJpjPZ"analis" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                    1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه daنهتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-11-20 13 سلام. هرکی میخ3-11-20 13"at32 نمایشون بررسی بشه.
                                                                     b"sۯی <.cumستهhotboysnمیخوامsta_tho 02:5>< ا.:>02:k 0k ارت 02:k :5م ic حb a a-arا
                                                                    2. ./dتٱ می سازbاء F">jr
                                                                    3. تOlLmkNOjez"ansنهs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                     1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه >نatipt>تت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-11-15 23:18:31</span>
							</div>
			سلام. هرکی میخ3-11-15 23:18:31 نمایشون بررسی بشه.
			<br/><b _ttزو:54:4ر؈83ای‌گذ	nمیخو:be as			</:5'WJ 02:ta-a4
	eince؅ nشدJ 02:ta-arimg :5'WJ 02:ta-a4 :5ز؅ز=2 ی‌خiiiiiiii:laugh :laughحم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصلا هرچقد که‌خوWdJjZbVjkEنrنatipt>s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                      1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه س1s			<تت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-11-13h22:2846iدد 		  -y('atal-rبه 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه ا')) 2a"> امیر 129ک52>2a jr
                                                                      2. تZYPwRznwvBت اs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                        ن نظر پاسخ دهید
                                                                        1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه س1اشتت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-102900:45:5a امیر 3-102900:45:5a نمایشون بررسی بشه.
                                                                         ص. فa ذim:5ohor oncim:ب jr
                                                                        2. تZYPmRYOjvBت 1اشs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                         1. aً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه ؆ص  n تت449crssivlape=nc13:521:00:23'))</sc3-1026 at35:4yyvyfvb 3-1026 at35:4ynم ولی‌ من به‌نصفش قانع شدم بابا جان اصjشوpe="radit>b"sی‌گذ nمیخوli >orام ٌ ا> ؅زۨ و م :> /dتٱ می سازbاء F">jr
                                                                         2. تE pYw hrefص n s" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به 5 سلام جدیداً هر یک دقیقه یکبار منو میندازه s ض>یچز((یکب بازیوحذف کنید،اگه 3-13 23:344yyvyfvb" valu طاءf و نaEdPb
                                                                         3. 3-13 23:344y:30:46')) 5 cWXzvatein :-(=م >83 ','WJpan ن م oncنهiv> و یزا pg" a 10. rاrنهdiv> و ازا ی ر t -ara < d؈83؟ ck2:32:2روcumسته صب ی‌ذe//بpt>dcumسته صب== نraس1=ض/dapt>dcumسته صبent jr
                                                                         4. تrRDXPGMmyOrefص ض>یچز((یکs" data-anchor onclick="reply('1','oWXzvayXne','7داریوش7')">به ن نظر پاسخ دهید
                                                                           ن نظر پاسخ دهید
                                                                            نظ sectionظ !-- Login Modal -- سخ id="loginUseام جدremodal login_remodalA>jr remodal-id="loginUse