فعالیت روزانه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن فعالیت روزانهنسخه 4.0

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کسب و کار
  • قیمت : ۱۵۰۰ تومان
  • حجم : 873 کیلوبایت
سازنده : حمزه نساج پور

  ثبت ساعات کار روزانه، از جهات زیادی برای افراد شاغل و کارمندان مفید میباشد. محاسبه دقیق حقوق و دستمزد از مهمترین نتایج این کار بوده و گزارش کامل آن را میتوان به عنوان یک سند تلقی کرد. در عین حال ثبت ساعاتی که هر کس در محل کار خود به انجام وظیفه میپردازد، آسان نیست و نیاز به یک دستیار خوب دارد. برنامه اندرویدی "فعالیت روزانه" که در ادامه آن را معرفی، نقد و بررسی میکنیم، در رابطه با موضوع مورد بحث ما میباشد. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن، ما را همراهی کنید. فعالیت روزانه

رابط کاربری:

به طور یقین، با دیدن ظاهر برنامه فوق متوجه میشوید که برای طراحی گرافیکی آن وقت و حوصله زیادی صرف نشده است. البته این موضوع دلیل وجود نقص در "فعالیت روزانه" نیست اما در کل میتوانست بیش از آن چیزی که مشاهده میکنیم، در آن خلاقیت به کار رود.

محیط بی روح و کسل کننده این اپلیکیشن اندرویدی اولین نکته ای است که در نظر کاربران جلوه خواهد کرد. هرچند در صفحه اصلی سعی شده از رنگ های زنده استفاده شود اما طرح بندی کلی صفحه مناسب به نظر نمی آید.

نقاط قوت "فعالیت روزانه" را باید در چیدمان مرتب عناصر، فونت مناسب، آیکون های هماهنگ و گویا و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی خلاصه کنیم.

همچنین سرعت دسترسی به بخش های مختلف برنامه و استفاده آسان از امکانات آن، نکته مهمی است که باید یادآور شویم چون وجود این ویژگی ها در چنین اپلیکیشن هایی، ضرورت دارد. امتیاز AppReview به این بخش، 3 از 5 است. فعالیت روزانه

کاربرد:

توسط "فعالیت روزانه" میتوانید لیست تاریخ و ساعات کاری خود را ثبت نموده و در صورت لزوم آنها را در قالب یک فایل اکسل (csv) ذخیره نمایید. اشتراک گذاری این گزارش نیز از دیگر امکانات این برنامه اندرویدی میباشد.

جالب ترین قابلیت اپلیکیشن فوق، محاسبه دستمزد است که البته کمبودهایی نیز دارد. برای انجام این کار میبایست از قسمت "گزارش" اقدام کنید. امکان تعیین دوره محاسبه، نمایش ساعات کاری به تفکیک اضافه کار، کسر کار و کل ساعات و در نهایت محاسبه دستمزد اضافه کار، از جمله مواردی هستند که "فعالیت روزانه" در اختیار شما قرار میدهد. لیست روزهای ثبت شده را نیز میتوانید در پایین همین بخش مشاهده نمایید.

با وجود موارد ذکر شده اگر امکاناتی برای محاسبه کل دستمزد نیز وجود میداشت، مسلما کارایی این برنامه بیشتر میشد و بهتر بود اطلاعات موجود در گزارش، جزئیات بیشتری داشته باشند.

فراموش نکنید که قبل از شروع به کار با این اپلیکیشن، مواردی از قبیل ساعات رسمی کار، روزهای رسمی و دستمزد را در بخش تنظیمات آن مشخص کنید. در غیر این صورت محاسبات انجام شده صحیح نخواهد بود.

در قسمت تنظیمات، امکانات دیگری از قبیل پشتیبان گیری، بازگردانی و حذف اطلاعات نیز به چشم میخورد. ابزار جستجوی این برنامه هم به شما کمک خواهد کرد روزهای ثبت شده مورد نظر خود را بیابید و از اطلاعات آن استفاده کنید. بهتر بود راهنمایی نیز برای کاربران درنظر گرفته شود تا کار با این اپلیکیشن را سریع تر فرابگیرند.

AppReview با جمع بندی نکات اشاره شده، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. فعالیت روزانه

قیمت:

"فعالیت روزانه" قیمت منصفانه ای دارد و با توجه به کاربرد آن برای اکثر مخاطبان، میتوان انتظار داشت که با استقبال روبرو شود. البته این موضوع مشروط به رفع نواقص ذکر شده میباشد و امیدواریم تولیدکنندگان این اپلیکیشن اندرویدی در فکر آن باشند.

AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


فعالیت روزانه