قفل صفحه ریتمیک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن قفل صفحه ریتمیکنسخه 1.0

امتیاز کاربران
4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی قفل صفحه ریتمیک از بازار سازنده : علیرضا جعفری

هر وسیله ای که اطلاعات شخصی ما درون آن باشد، نیاز به قفل دارد و تلفن همراه نیز از این قاعده مستثنی نیست. حتما تا به حال قفل های متنوعی را بر روی گوشی خود امتحان کرده اید و قطعا مسئله ای که برای شما اهمیت داشته، میزان امنیت آنها بوده است. البته راحتی کار با برنامه های مذکور هم مهم میباشد و هیچ فردی تمایل ندارد در هنگام بازکردن قفل صفحه نمایش تلفن همراه به دردسر بیفتد! در ادامه قصد معرفی برنامه جالبی در این زمینه، تحت عنوان "قفل صفحه ریتمیک" را داریم. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید. قفل صفحه ریتمیک

رابط کاربری:

همانطور که واضح است، محیط این اپلیکیشن تنها مربوط به قسمت تنظیمات آن میشود و نه عملکرد اصلی آن. از لحاظ ظاهری نقاط قوتی مانند رنگ بندی هماهنگ، فونت خوانا و چیدمان مرتب فهرست ها به چشم میخورد. همچنین به کارگیری انیمیشن ها در هنگام جابجایی بین صفحات، جذابیت بیشتری به "قفل صفحه ریتمیک" بخشیده است.

هرچند نقصی در قالب گرافیکی این برنامه اندرویدی مشاهده نمیکنیم اما انتظار میرفت در طراحی آن، حسن سلیقه و دقت نظر بیشتری صرف گردد. برای مثال بهتر بود از رنگ های زنده و شاد استفاده شده تا یکنواختی محیط و بی روح بودن آن ازبین برود.

سرعت دسترسی به قسمت های مختلف و سهولت اعمال تنظیمات برای برنامه فوق، آخرین ویژگی های قابل ذکر برای "قفل صفحه ریتمیک" میباشد. البته تعداد جابجایی ها بین صفحات، با به کارگیری ترفندهایی مثل فهرست های بازشو، میتوانست کمتر شود.

امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 3.5 از 5 است. قفل صفحه ریتمیک

کاربرد:

وظیفه "قفل صفحه ریتمیک" کاملا مشخص است اما باید دید چه قابلیت هایی در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد. قبل از هرچیز باید به جالبترین نکته در رابطه با این برنامه فوق اشاره کنیم که عملکرد آن بر اساس نحوه ضربه زدن کاربر به صفحه نمایش تلفن همراه میباشد. درواقع کلمه عبور شما، همان ریتم ضربه های وارد شده است!

از آنجا که راهنمای این اپلیکیشن، همه امکانات و نحوه استفاده از آنها را به خوبی توضیح داده - که توصیه میکنیم حتما آن را مطالعه نمایید – بنابراین فقط به ذکر این امکانات میپردازیم. تعیین میزان حساسیت برای تشخیص خطا، تنظیم وقفه زمانی برای چک کردن درستی الگوی رمز، تنظیمات صدا هنگام نواختن ضربات و امکان تعیین نوع ملودی و همچنین قابلیت تنظیم تصویر پس زمینه و انیمیشن باز شدن قفل صفحه، از جمله امکانات جانبی "قفل صفحه ریتمیک" هستند. تنها کمبود، امکان تنظیم تعداد دفعات برای وارد کردن الگوی اشتباه میباشد تا پس از آن کلمه عبور پشتیبان از کاربر خواسته شود.

بد نیست بدانید برای حفاظت از تنظیماتی که انجام داده اید، برای ورود به برنامه هم نیاز به وارد کردن الگوی رمز خواهد بود. بطور کلی از لحاظ امنیت این قفل جای نگرانی وجود ندارد و تمامی موارد لازم برای این کار همانند تعیین کلمه عبور پشتیبان (درهنگام فراموشی الگو) و یا قطع صدای ضربه پیش بینی شده است. البته نباید فراموش کرد که قدرت امنیت اینگونه برنامه ها، به خود کاربران بستگی دارد.

ازنظر AppReview، امتیاز 4.5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد. قفل صفحه ریتمیک

قیمت:

هزینه دریافت این برنامه اندرویدی مقرون به صرفه بوده و تولیدکنندگان "قفل صفحه ریتمیک"، قیمت منصفانه ای برای آن درنظر گرفته اند. AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  جواد 4
  در مجموع نرم افزار خوبیه.

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  جواد
  برنامه خیلی خوبی هست اما من فقط یک اشکال در آن دیدم و آن اینکه : من از نرم افزار Floating toucher استفاده میکنم.هنگامی که گوشی در حالت lock screen قرار دارد آیکون Floating toucher روی قفل صفحه فعال است و نرم افزار های روی floating کار میکند که باعث میشود مقداری از ایمنی این قفل صفحه کاسته شود. گوشی من :xperia arc s اندروید 4.0.4 رام رسمی سونی

  به این نظر پاسخ دهید
قفل صفحه ریتمیک