بازی کوییزلند

قوانین حقوقی را با انجام بازی سرگرم کننده کوییزلند یاد بگیریدنسخه release-1.2.0

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزشی
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 9.2 مگابایت

آشنایی با قوانین حقوقی میتواند برای همه مفید باشد اما آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که علم حقوق را با انجام یک بازی سرگرم کننده یاد بگیرید؟ کوییزلند یکی از بازی های آنلاین و دونفره با موضوع حقوق است که علاوه بر سرگرمی، جنبه آموزشی نیز دارد. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید. بازی های آنلاین و دونفرهاگر قصد شرکت در آزمون وکالت یا قضاوت را دارید و یا میخواهید با قوانین حقوقی آشنا شوید، بازی فوق برایتان مناسب خواهد بود. با اجرای کوییزلند، راهنمای تصویری آن در 14 صفحه به نمایش درمی آید و پس از آن باید حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ثبت نام در این بازی اندرویدی با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نام کاربری، نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و انتخاب استان محل سکونت انجام میشود.   نکته : بعد از ورود به بازی میتوانید از بخش پروفایل، اطلاعات کاربری را ویرایش کنید. علاوه بر این امکان انتخاب آواتار دلخواه نیز پیش بینی شده است.

با انجام بازی کوییزلند در اوقات فراغت خود، قوانین حقوقی را یاد بگیرید و سرگرم شوید.
بازی سوال و جواب حقوقی  بازی یا آزمون حقوق؟ کوییزلند یک بازی سول و جواب حقوقی میباشد که همه سوالات آن از آزمون های واقعی حقوق در مقاطع مختلف جمع آوری شده است. شما علاوه بر گذراندن اوقات سرگرم کننده در این بازی، میتوانید با قوانین حقوقی در موضوعاتی از جمله اصول فقه، حقوق تجارت، آئین دادرسی مدنی، حقوق مدنی، آئین دادرسی کیفری و جزای عمومی و اختصاصی آشنا شوید. تست های 4 گزینه ای بازی از همین موضوعات استخراج شده اند و حال و هوای یک آزمون واقعی را در شما ایجاد میکنند.   نکته : از آنجا که قرار است در بازی فوق با دیگران رقابت دهید، باید سطح معلومات شما با آنها یکسان باشد. به همین دلیل باید در قسمت پروفایل، مقطع تحصیلی خود را مشخص نمایید تا با حریف هم سطحتان مسابقه دهید.   یادگیری قوانین حقوقی با بازی  مسابقه ای با 1 تا 7 شرکت کننده شما میتوانید کوییزلند را در سه حالت مختلف بازی کنید. این حالت ها را در زیر توضیح داده ایم: تک نفره : اگر به اینترنت دسترسی ندارید، این حالت از بازی بهترین انتخاب خواهد بود. با شروع حالت تک نفره، باید در مدت 90 ثانیه به 5 سوال 4 گزینه ای جواب دهید. قبل از شروع نیز میتوانید یکی از دسته بندی های موضوعی را انتخاب نمایید. دو نفره : این حالت درواقع یک رقابت واقعی با حریف است که به صورت آنلاین انجام میشود. برای شروع مسابقه میتوانید رقیب خود را با جستجوی نام کاربری او بیابید یا پیدا کردن حریف تصادفی را به سیستم واگذار کنید. بعد از اینکه رقیبتان مشخص شد، رقابت در 6 راند آغاز میگردد که هر بار باید به 3 سوال پاسخ دهید. هر طرف مسابقه هم میتواند به صورت نوبتی و در هر دور، موضوع سوالات را انتخاب کند. لازم به ذکر است که تنها 90 ثانیه برای جواب دادن وقت دارید. گروهی : در این حالت از بازی فوق نیز شکل دیگری از رقابت آنلاین را تجربه خواهید کرد. هر بازی گروهی که بین 3 تا 7 نفر میتوانند در آن شرکت کنند، 1 ساعت زمان دارد. البته با لمس دکمه شروع باید در مدت 120 ثانیه به 15 سوال جواب دهید و بعد از آن منتظر بمانید تا سایر نفرات بازی را به اتمام برسانند.   نکته : همه رقابت هایی شما در هر بخش ذخیره میشوند تا در صورت نیاز بتوانید آنها را پیگیری کنید.   بازی های آنلاین و دونفره  هم سرگرمی، هم یادگیری حالا که با حالت های مختلف بازی در کوییزلند آشنا شدید، بد نیست نحوه انجام آن را هم یاد بگیرید. در هر 3 حالت تک نفره، دونفره یا گروهی، نحوه پاسخ دادن به سوالات یکسان میباشد و این سه حالت، فقط در برخی موارد با هم تفاوت دارند. وقتی یک سوال تستی با 4 گزینه در مقابل خود میبینید، مشخص است که باید یکی از آنها را به عنوان جواب انتخاب کنید. اگر پاسخ را نمیدانید، میتوانید از 4 راهنمای کمکی زیر استفاده نمایید:
 • امکان انتخاب دو گزینه
 • حذف دو گزینه غلط
 • نمایش درصد انتخاب گزینه ها توسط دیگران
 • افزایش زمان
  بازی سوال و جواب حقوقی  بعد از انتخاب گزینه چه صحیح باشد و چه غلط، نواری با دکمه های زیر در پایین صفحه به نمایش درمی آید: گزارش سوال : در صورت اشتباه بودن سوال، غلط املایی، گزینه های نادرست، نمایش ناقص جواب یا اشکال در پاسخ تشریحی، میتوانید آن را گزارش دهید تا توسط تولیدکنندگان اصلاح شود. پاسخ تشریحی : برای یادگیری بهتر، یک جواب با توضیح کامل برای اکثر سوالات وجود دارد. ادامه : با لمس این دکمه، مسابقه ادامه پیدا میکند.   نکته : بعد از پایان هر رقابت، شما میتوانید نتیجه آن را به صورت تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمودار درصد پاسخگویی و زمان اتمام مسابقه ببینید. حتی امکان مرور سوالات با مشاهده جواب و پاسخ تشریحی آنها نیز پیش بینی شده است.   بازی های آنلاین و دونفره  امکانات بازی در حالت آنلاین بدون تردید هیجان رقابت با یک حریف واقعی، بیشتر از مسابقه تک نفره میباشد. در کوییزلند امکانات خوبی برای بخش آنلاین درنظر گرفته شده که آن را هیجان انگیزتر میکند. برای مثال شما میتوانید با حریفتان چت کنید یا پیام های رجزخوانی از پیش آماده برای او بفرستید. با توجه به اینکه هر بازی دونفره فقط تا 12 ساعت قابل انجام است، وقتی طرف مقابل نوبت خود را بازی کند از طریق اعلان به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین امکان تغییر موضوعات انتخابی برای هر دور از مسابقه یا تسلیم شدن نیز وجود دارد.   نکته : در بخش لیست دوستان میتوانید دیگران را با نام کاربری بیابید و آنها را به مسابقه دعوت کنید. علاوه بر این، امکان بازی با دوستان هم پیش بینی شده و پس از تایید درخواست توسط آنها، شروع رقابت به اطلاعتان میرسد.   بازی های آنلاین  آنچه از مسابقه بدست می آورید هر رقابت یک رتبه بندی دارد و به نفرات برنده جوایزی داده میشود. در کوییزلند، هر کس برای انجام مسابقه باید تعدادی الماس بپردازد. اگر در یک مسابقه دونفره پیروز شوید، 2 برابر این تعداد به شما الماس داده خواهد شد. در حالت گروهی نیز تعداد مشخصی الماس به نفرات اول تا سوم اهدا میگردد. الماس های بدست آمده را میتوانید برای استفاده از راهنماهای کمکی خرج کنید. هیجان بازی فوق وقتی بیشتر میشود که خود را در میان نفرات برتر در جدول رتبه بندی ببینید. این جدول به صورت هفتگی و کلی، امتیازآورترین کاربران را به همراه رتبه و امتیاز شما نشان میدهد. همچنین با لمس پروفایل هر کاربر، میتوانید وضعیت او را با اطلاعات زیر مشاهده کنید:
 • نام و نام خانوادگی
 • استان محل سکونت
 • تعداد الماس
 • سطح و لقب (از مبتدی تا پروفسور)
 • رتبه در جدول
 • مقطع تحصیلی
 • درصد پاسخگویی درست به سوالات هر دسته بندی
  نکته : برای ارسال درخواست دوستی با کاربران باید از صفحه پروفایل آنها اقدام نمایید. امکان گزارش کاربران متخلف نیز در همین صفحه وجود دارد.   درباره گرافیک و صدای بازی بدانید قالب گرافیکی یکپارچه و کاربرپسند، از ویژگی های مثبت کوییزلند به شمار می آید. استفاده از رنگ بندی هماهنگ و زنده در کنار آیکن های یکدست و زیبا، جذابیت خوبی به ظاهر منوها و محیط اصلی این بازی بخشیده است. جلوه های تصویری، موزیک مناسب و افکت های صوتی جالب نیز به این جذابیت افزوده اند. از طرف دیگر، جابجایی بین منوها و بخش های مختلف بازی به راحتی انجام میشود و استفاده از امکانات موجود، راحت میباشد. تنها نقص مشاهده شده، عدم واکنش گرایی قالب گرافیکی در سایزهای مختلف صفحه نمایش بوده که امیدواریم در نسخه های بعدی برطرف گردد.  
بازی کوییزلند برای افرادی که هم به دنبال سرگرمی هستند و هم قصد یادگیری قوانین حقوقی را دارند، بسیار جالب خواهد بود. پیشنهاد میکنیم این بازی اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت نمایید.
بازی های آنلاین
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • گیم پلی سرگرم کننده با جنبه آموزشی
 • امکان انجام رقابت های آنلاین دونفره و گروهی
 • محتوای غنی و مفید با موضوع حقوق
 • اجرای روان و بدون خطا در اکثر گوشی ها
 • گرافیک زیبا و کاربرپسند
نقاط ضعف بازی
 • مورد خاصی وجود ندارد
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی باید گفت که کمبود خاصی در گیم پلی کوییزلند وجود ندارد و تولیدکنندگان آن، پیش بینی همه امکانات را کرده اند. البته وجود قابلیت هایی مثل نمایش تعداد بردها و باخت های هر کاربر، پاسخ تشریحی کاملتر برای سوالات و یا حتی بانک سوال مورد علاقه هر کاربر، میتوانست جذابیت این بازی اندرویدی و کارایی آن از لحاظ آموزشی را افزایش دهید. امیدواریم در نسخه های بعدی بازی فوق، ایده پردازی های بیشتری را از گروه "آموزش عالی آرمان" ببینیم.  

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  محسن 5
  سلام بازی فوق العاده جذاب،آموزشی و باحالی بود چند وقتی هست غیر فعال شده از سازنده بازی خواهش میکنم اگه مشکل قابل رفع هست نسبت به رفعش اقدام کنند با تشکر🌹🌹

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  مونا 5
  خیلی خیلی خیلی برنامه فوق العاده خوبی بود ولی نمیدونم چرا یهویی دیگه کارنکرد خواهشا دوباره بذارن استفاده کنیم

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  yaser 5
  با عرض سلام هر کاری میکنم دانلود نمیشه حتی از بازار میگه دسترسی ممکن نیست به دلیل درخواست کاربری خواهشا کمکم کنید تا بتونم دانلودش کنم ممنون میشم لطف کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  حسین 5
  سلام بازی خیلی خوب و جالبیه من رتبه 9هستم با نام کاربری hosin70 رمزمو گم کردم نمیتونم وارد بازی بشم لطفا به این مسئله رسیدگی کنید

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود بازی اندرویدی کوییزلند