قیمت

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن قیمتنسخه 2.10

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : امور مالی
  • قیمت : 1200 تومان
  • حجم : 1.4 مگابایت
دریافت برنامه/بازی قیمت از بازار سازنده : پرنسا

خرید مایحتاج زندگی، امری کاملا بدیهی در زندگی روزمره تمام افراد جامعه است و میتواند شامل لوازم منزل، وسایل الکترونیکی، خوراک، پوشاک و غیره شود. مسئله ای که در همگی این موارد مشترک میباشد، هزینه لازم برای خرید یک کالاست. اطلاع دقیق از بهای اجناس مختلف، کمک زیادی به اقتصاد خانواده ها خواهد کرد اما باید به دنبال راهی سریع برای این کار بود. در ادامه برنامه "قیمت" را به شما معرفی میکنیم که راه حل مناسبی در این زمینه است. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید. قیمت

رابط کاربری:

مهمترین مشخصه ای که در رابطه با اپلیکیشن فوق میتوانیم نام ببریم، عملکرد سریع و بدون پیچیدگی آن میباشد. "قیمت" از یک رابط کاربری روان بهره میبرد که با توجه به نوع وظیفه آن، ویژگی بسیار خوبی برای کاربران خواهد بود.

این برنامه اندرویدی، از لحاظ ظاهری نیز ساده و بدون هرگونه جزئیات گرافیکی اضافی است و نقاط قوت قابل ذکر برای آن، شامل رنگبندی هماهنگ، آیکن های گویا، فونت خوانا، چیدمان مرتب فهرست ها و نمایش صحیح در حالت افقی و عمودی میشود. البته باید گفت که انتظار دقت بیشتری در طراحی محیط "قیمت" میرفت و صرف سلیقه بیشتر در این کار، میتوانست ظاهر شیک تر و زیباتری به آن ببخشد. با توجه به موارد اشاره شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. قیمت

کاربرد:

تنها کاری که باید در "قیمت" انجام دهید، وارد کردن کلمه موردنظر در ابزار جستجو میباشد. نکته قابل توجه اینجاست که برنامه فوق، تقریبا لیست قیمت تمامی کالاهای موردنیاز افراد را یافته و به نمایش درمی آورد. البته فراموش نکنید که منبع برنامه، وبسایت های فروش اجناس و اعلام قیمت هستند و بنابراین نیاز به اینترنت خواهید داشت.

این اپلیکیشن اندرویدی، امکانات جانبی مفیدی هم برای افزایش کارایی خود دارد. به عنوان مثال، میتوانیم به نمایش کلمات پیشنهادی در زیر ابزار جستجو اشاره کنیم. همچنین امکان افزودن به علاقه مندی ها، به اشتراک گذاری، نمایش تاریخچه جستجوها و مشاهده سایت های منبع نیز به چشم میخورد.

مهمتر از موارد ذکر شده، صفحه مربوط به جزئیات بهای هر کالا میباشد که در آن اطلاعاتی مثل آخرین تاریخ بروزرسانی قیمت، لینک سایت منبع و لیست تغییر قیمت های ثبت شده به همراه یک نمودار ساده، به شما نشان داده میشود. امکان بروزرسانی دستی این مشخصات نیز وجود دارد.

هرچند پیاده سازی این برنامه بدین نحو کامل به نظر میرسد اما بهتر بود برای افزایش کارایی آن قابلیت های بیشتری در "قیمت" گنجانده میشد. برای مثال درنظر گرفتن یک دسته بندی کلی میتوانست نتیجه بهتری برای یافتن بهای اجناس داشته باشد. این موضوع را باید به عنوان بزرگترین کمبود اپلیکیشن فوق به شمار آورد.

AppReview با جمع بندی موارد اشاره شده، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد. قیمت

قیمت:

این برنامه اندرویدی بطور رایگان عرضه شده است اما برای اینکه بتوانید نتایج بیشتری در هنگام جستجو مشاهده کنید و همچنین نمایش تبلیغات را حذف نمایید، میبایست از طریق سیستم خرید درون برنامه ای مبلغ 1200 تومان بپردازید. با توجه به اینکه "قیمت" برنامه مفیدی در نوع خود میباشد پرداخت این هزینه به صرفه است.

بدین ترتیب AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش مناسب میداند.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


قیمت