نقد و بررسی

43
22.8K
لایک بگیر اینستاگرام
لایک بگیر اینستاگرام

موضوع : اجتماعی

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به 15 اسفند 1394 و نسخه 2.1.4 این اپلیکیشن میباشد!

سایر موارد :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام

حتما شما هم با این موضوع اتفاق نظر دارید که ظهور شبکه جهانی اینترنت، باعث ارتباط مردم سراسر دنیا با یکدیگر شد و امروزه با پیشرفت چشمگیر این تکنولوژی، فواصل جغرافیایی به صورت مجازی حذف گردیده اند. با توجه به این امر و میل انسانها به برقراری روابط، وبسایت هایی با موضوع شبکه اجتماعی پدید آمدند که بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. انتشار مطلب در قالب نوشته، عکس، ویدیو و غیره و تلاش برای یافتن مخاطبین جدید، از جمله فعالیت های کاربران در این شبکه های اجتماعی میباشد که به نوعی رقابت دوستانه نیز تبدیل شده است!

اپلیکیشن “لایک بگیر اینستاگرام” ایده تولید خود را از همین موضوع گرفته و به شما در جذب دنبال کننده و افزایش لایک در شبکه اجتماعی معروف و محبوب اینستاگرام یاری میرساند. ما را در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

لایک بگیر اینستاگرام

رابط کاربری :

در طراحی قالب گرافیکی برنامه فوق از اپلیکیشن های ارتباطی با موضوع شبکه اجتماعی الگوبرداری شده و در عین حال اصل یکپارچگی به خوبی در آن رعایت گردیده است. رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه از جمله نقاط قوتی هستند که میتوانیم برای “لایک بگیر اینستاگرام” نام ببریم. هرچند انتظار میرفت در خلق ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی، دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری به خصوص در جزئیات صرف گردد اما در کل دارای چهره کاربرپسندی میباشد.

از لحاظ پیاده سازی رابط کاربری، میتوان امتیاز خوبی برای “لایک بگیر اینستاگرام” درنظر گرفت چون ویژگی هایی همچون جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات، در آن به چشم میخورد. باید گفت که استانداردهای لازم در این زمینه تقریبا رعایت شده است و مشکل خاصی وجود ندارد هرچند میتوانست به صورت حرفه ای تر نیز عمل شود.

موارد ذکر شده توسط AppReview، امتیاز ۴.۵ از ۵ را برای این بخش به همراه دارد.

لایک بگیر اینستاگرامکاربرد :

در ابتدای مطلب به وظیفه این برنامه اندرویدی اشاره کردیم و حال باید دید که افزایش لایک تصاویر شما، به چه صورت انجام میپذیرد. برای شروع باید از طریق اپلیکیشن فوق، وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام وارد شوید. درواقع، “لایک بگیر اینستاگرام” وبسایت این شبکه اجتماعی را درون خود باز نموده و پس از کسب اجازه کاربر، فعالیت خود را آغاز میکند. بد نیست بدانید که کاربران در ازای پسندکردن عکس های یکدیگر، امتیازی به صورت سکه دریافت خواهند کرد و به همین دلیل، در ابتدا ۳۰ سکه رایگان به هر نفر تعلق میگیرد.

پس از انجام مراحل ذکر شده، صفحه ای در پیش روی شما ظاهر میگردد که در بالای آن یکی از تصاویر متعلق به کاربران نشان داده میشود. حال در صورتی که حساب کاربر خصوصی نباشد، میتوانید با پسند کردن تصویر مذکور، یک سکه دریافت نمایید. برای مشاهده عکس های بیشتر نیز کافی است تا دکمه دارای علامت ضربدر را لمس کنید تا به صورت تصادفی، تصاویر دیگر به نمایش درآیند. عملیات شرح داده شده در برگه سکه بگیر از صفحه مذکور انجام میپذیرد و تعداد سکه ها نیز در سربرگ “لایک بگیر اینستاگرام” قابل مشاهده خواهد بود.

اکنون نوبت به دریافت لایک برای تصاویر خودتان میرسد که بدین منظور باید وارد برگه لایک بگیر شوید. در این برگه همه تصاویر شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام همراه با تعداد پسندهای هریک به نمایش درمی آید که باید موارد دلخواه را انتخاب کنید و پس از تایید تعداد سکه ای که در ازای دریافت مقدار مشخص لایک از حسابتان کسر میگردد، بر روی دکمه دارای آیکن قلب در پایین صفحه اشاره نمایید. حال “لایک بگیر اینستاگرام” عکس های انتخاب شده را به دیگر کاربران نشان میدهد تا در صورت دلخواه آن را پسند کنند.

در برنامه فوق امکانات جانبی مفیدی نیز پیش بینی شده که از آن جمله میتوانیم به افزودن لینک وبسایت به تصاویر با انتخاب گزینه عکس تبلیغاتی و یا تعیین تعداد لایک هایی که میخواهید برای یک تصویر بگیرید، اشاره کنیم. البته با استفاده از این دو قابلیت، تعداد سکه بیشتری از شما کسر خواهد شد. علاوه بر این با لمس نام کاربری در سربرگ، میتوانید وضعیت پروفایل خود را مشاهده نموده و گزینه نمایش در لیست بیشترین لایک کننده ها را فعال کنید.

“لایک بگیر اینستاگرام”، ۱۰ نفر اول با بیشترین تعداد پسند را در بخشی به نام بیشترین لایک کننده های امروز نشان میدهد که رتبه شما نیز در میان همه کاربران به نمایش درمی آید. در این صفحه، امکان مشاهده پروفایل اینستاگرام کاربران وجود دارد وبدین ترتیب میتوانید آنها را دنبال کنید که نتیجه آن، شانس بیشتر برای دریافت لایک های بیشتر میباشد.

“لایک بگیر اینستاگرام” ایده جالبی است که به صورت هوشمندانه ای پیاده سازی شده و با توجه به قابلیت هایی که دارد، وظیفه خود را به نحو احسن انجام میدهد. البته باید گفت که رفع کمبودهایی مانند نمایش واضح تر تصاویر، دسته بندی موضوعی عکس ها و یا اعلان دریافت لایک به کاربر، میتواند باعث افزایش کارایی آن شود. امیدواریم در آینده شاهد توسعه هرچه بیشتر اپلیکیشن فوق باشیم.

AppReview با توجه به موارد نام برده، امتیاز ۴.۵ از ۵ را برای این بخش درنظر میگیرد.

لایک بگیر اینستاگرام

قیمت :

برای دریافت این اپلیکیشن اندرویدی نیاز به صرف هزینه نیست و هرچند بسته های سکه در آن به فروش میرسد اما میتوان به صورت کاملا رایگان نیز از “لایک بگیر اینستاگرام” استفاده کرد. از آنجا که مخاطبان برنامه فوق از همه اقشار کاربران هستند، این موضوع یک مزیت به شمار می آید و به همین دلیل، AppReview امتیاز ۵ از ۵ را به این بخش اختصاص میدهد.

پاورقی : اپلیکیشن فوق هیچگونه دسترسی به حساب کاربری شما در اینستاگرام نداشته و از این بابت جای نگرانی نیست.

تغییرات :

از انتشار اولین نسخه "لایک بگیر اینستاگرام"، زمان نسبتا زیادی میگذرد و هرچند امکانات این برنامه اندرویدی از ابتدا کامل بود اما به مرور تغییرات جدیدی توسط تولیدکنندگان در آن صورت گرفته است. نسخه 2.1.4 اپلیکیشن فوق از لحاظ ظاهری پیشرفت داشته و نواقص جزئی آن تا حدی برطرف گردیده که میتواند جزو نمونه های حرفه ای قرار بگیرد. علاوه بر این با اضافه شدن منوی سمت راست، دسترسی به قسمت های مختلف با سرعت بیشتری انجام میپذیرد و در کل شاهد رابط کاربری اصولی تری هستیم.

لایک بگیر اینستاگرام

در نسخه جدید برنامه فوق قابلیت های جدید به چشم میخورد که کارایی آن را افزایش داده است که از آن جمله باید به بخش پیگیری سفارشات، بیشترین لایک کننده ها با اهدای جایزه به نفرات برتر و همچنین امکان مشاهده پروفایل کاربران و گزارش تخلف عکس ها اشاره کنیم. بد نیست بدانید که در بخش تنظیمات "لایک بگیر اینستاگرام"، میتوانید مشاهده پروفایل خود و نمایش شما در لیست بهترین لایک کننده ها را فعال یا غیرفعال نمایید.

لایک بگیر اینستاگرام

با توجه به موارد ذکر شده، AppReview امتیاز بخش های رابط کاربری و کاربرد را به 5 از 5 افزایش میدهد.