لجن های گرسنه

معرفی، نقد و بررسی بازی لجن های گرسنهنسخه 3.0

امتیاز کاربران
5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی

بازی و سرگرمی جزئی جدانشدنی از زندگی ماست به خصوص اگر بتوانیم با گوشی تلفن همراهمان سرگرم شویم. بازی اندرویدی که در ادامه آن را بررسی میکنیم هم ایده جالبی دارد و هم نام جالبی برای آن انتخاب شده است. با ما همراه شوید تا بازی "لجن های گرسنه" را نقد و بررسی کنیم.

لجن های گرسنه

گرافیک و رابط کاربری:

در همین ابتدای کار باید عرض کنم برای گرافیک این بازی وقت و حوصله زیادی گذاشته شده است. البته منظور این نیست که بازی "لجن های گرسنه" در این مورد بهترین است اما زیبایی های خاص خودش را دارد. پس زمینه، آیکون ها، منوها، انیمیشن ها و حتی کاراکترهای کوچک این بازی طراحی زیبایی دارند و با دقت و اصولی ساخته شده اند. این زیبایی های گرافیکی در کنار موزیک جالب بازی میتواند مورد پسند کاربران بیشماری باشد. همچنین هدایت کاربر به بخش های مختلف بدون سردرگمی انجام میگیرد و این یک حسن برای رابط کاربری برنامه ها است.  از آنجا که مشخص است تمامی موارد زیر ذره بین AppReview  خوب به نظر می رسد! بدین ترتیب امتیاز موردنظر به این بخش 5 از 5 خواهد بود.

لجن های گرسنه

گیم پلی:

کاری که باید در "لجن های گرسنه"  انجام دهید این است که با کشیدن توپ لجنی و رها کردن آن اهداف را بزنید و اجازه ندهید از مرز مشخص شده عبور کنند. برای نسخه رایگان این بازی دو حالت درنظر گرفته شده است. یکی به صورت مبارزه زمانی (Time Trial) میباشد و کاربر باید در زمانی که در اختیار او داده میشود بیشترین امتیاز را کسب کند. حالت دیگر به صورت مبارزه مقاومتی (Survival) بوده که هرچقدر دشمن از مرز عبور کند از جان شما کم میشود که  در این بازی تنازع بقا نامگذاری شده است. یک ایده جالب در "لجن های گرسنه" این است که در طول بازی و با کسب امتیازات بیشتر میتوانید سری به فروشگاه لجن ها بزنید و گلوله خود را تجهیز کنید!  ایده جالب دیگر در این بازی، امکان خرید تجهیزات از داخل بازی(in App Purchase)، ازطریق اتصال به سیستم خرید کافه بازار میباشد که در میان بازی های ایرانی منتشر شده در مارکت مذکور برای اولین بار در "لجن های گرسنه" پیاده سازی شده است. لازم به ذکر است، در این بازی سختی مراحل در نظر گرفته نشده اما در هنگام بازی به صورت پویا و با ظاهر شدن عناصر جدید (سبک آرکید) که باید آنها را هدف قرار دهید خود به خود به سختی بازی افزوده میشود.  با مواردی که عنوان شد به نظر میرسد این بازی سرگرم کننده به زودی برای کاربر تکراری نشود. AppReview به این بخش نیز امتیاز 5 از 5 اختصاص میدهد.

لجن های گرسنه

قیمت:

بازی "لجن های گرسنه" هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی وبا قیمتی مناسب عرضه شده است. در هر دو صورت امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 می باشد.

پاورقی: در نسخه پولی این بازی  یک حالت دیگر به نام شکار ستاره ها افزوده شده است و همچنین بازی کننده از ابتدا 100 امتیاز خواهد داشت و میتواند گلوله لجنی خود را تجهیز کند.

امتیازی که من تا به حال توانسته ام در این بازی بدست آورم 700 بوده است.شما چه امتیازی را کسب کردید؟!!در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

 

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    فواد 4.5
    امتیاز من778 :-D

    به این نظر پاسخ دهید
لجن های گرسنه