لوتی وار

معرفی، نقد و بررسی بازی لوتی وارنسخه 1.0

امتیاز کاربران
4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : هیجان انگیز
  • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • حجم : 17.3 مگابایت
دریافت برنامه/بازی لوتی وار از بازار سازنده : مدین گیم

در پس تولید هر کدام از بازی های رایانه ای، ایده ای نهفته که از دنیای واقعی الهام گرفته شده است. این موضوع در ساخت فیلم های سینمایی صدق میکند اما بد نیست بدانید که برخی از این فیلم ها، ایده ای برای خلق یک بازی هستند. تاکنون عناوین متعددی در این سبک تولید گردیده که در بعضی موارد نیز از محبوبیت زیادی در بین مخاطبان برخوردار شده اند.

بازی "لوتی وار" یکی از این عناوین میباشد که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.

لوتی وار

گرافیک و رابط کاربری :

طراحی منوها در بازی فوق بطوری صورت گرفته که با موضوع آن متناسب میباشد و انگیزه لازم را در کاربر ایجاد میکند. رنگبندی هماهنگ، فونت مناسب، آیکن های زیبا، چیدمان مرتب اجزای صفحه و به کارگیری جلوه های تصویری خلاقانه، از جمله نقاط قوت این بازی اندرویدی هستند. باید گفت که قالب گرافیکی منوها در "لوتی وار" دارای یکپارچگی خوبی بوده و کم نقص است هرچند با دقت نظر بیشتر، میتوانست جذابتر باشد.

طراحی جالب پس زمینه و کاراکترها، اولین نکته مثبت قابل ذکر در محیط اصلی بازی فوق به شمار می آید. سایر عناصر گرافیکی موجود در "لوتی وار" نیز با دقت نسبتا بالایی خلق شده اند که در کنار انیمیشن ها و جلوه های تصویری جذاب و همچنین افکت های صوتی مناسب، محیط کاربرپسندی را به وجود آورده اند. البته انتظار میرفت که در طراحی این موارد، به جزئیات بیشتر دقت شود تا از هر لحاظ حرفه ای به نظر برسد.

لوتی وار

منوهای بازی فوق دارای صفحات تو در تو نیستند و جابجایی بین آنها چندان پیچیده نمیباشد. راهنمای استفاده از امکانات نیز در "لوتی وار" وجود دارد و تا حدودی نحوه به کارگیری آنها را واضح و روشن میکند. هرچند این ویژگی های مثبت در رابط کاربری بازی به چشم میخورند اما بهتر بود پیاده سازی آن بطور هوشمندانه تری صورت پذیرد تا نواقصی همچون بازگشت به منوی قبلی در برخی از صفحات که باعث سردرگمی کاربر میشود، وجود نداشته باشد.

با توجه به موارد اشاره شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

لوتی وار

گیم پلی :

این بازی اندرویدی داستان یک کارگردان میباشد که شیوه عجیبی را برای ساختن فیلم در پیش گرفته و هنرپیشه خاصی را برای نقش اول آن برگزیده است. این بازیگر کسی نیست جز شما و باید فیلنامه را آنطور که کارگردان میگوید جلو ببرید! سبک "لوتی وار" هیجان انگیز بوده و نبردها در آن به صورت تن به تن انجام میپذیرد که به فیلم های سیا ه و سفید پیش از دهه 50 شباهت دارد! حال بهتر است وارد صحنه شوید و جلوی دوربین فیلمبرداری قرار بگیرید تا خودتان همه چیز را از نزدیک مشاهده کنید.

گیم پلی بازی فوق دارای 3 حالت داستانی، مرحله ای (جنایی) و امتیازآوری (استقامت) میباشد که تعداد مراحل آن نیز نسبتا زیاد است و میتواند تا مدتی شما را سرگرم کند. در حالت اول کارگردان بی پروا از کاراکتر نقش اصلی دعوت به همکاری نموده و از او میخواهد تا مبارزات را بطور واقعی انجام دهد. در حین گفتگو، پاسخ دادن به عهده کاربر بوده و انتخاب جواب از بین 4 گزینه، در واقع شخصیت وی را تعیین میکند و در کسب جایزه موثر خواهد بود! پس از گذشت چند مرحله در "لوتی وار" این گپ زدن به پایان میرسد و بخش بی پایان باز میشود که میتوانید در آن به صورت استقامتی به نبرد بپردازید و بالاترین امتیاز ممکن را کسب نمایید. در حالت مرحله ای باید به دنبال یک پرونده جنایی بگردید که با رفتن به مراحل بالاتر، مبارزه هم با اسلحه و هم بدون سلاح انجام میپذیرد.

لوتی وار

در "لوتی وار" شما باید با 4 حرکت به مبارزه پرداخته و دشمن را از پای درآورید که شامل دو ضربه به سر و شکم و همچنین دفاع پایین و بالا تنه میشود. علاوه بر این، 4 حرکت ویژه از جمله چک(سیلی) زدن، پخ کردن، ضایع کردن و عربده کشیدن نیز وجود دارند که استفاده از هر کدام دارای شرط خاصی میباشد. به عنوان مثال برای چک زدن میبایست 4 مرتبه متوالی ضربات دشمن را دفع نمایید یا برای پخ کردن باید چند ضربه پشت سر هم به او وارد کنید. در شروع هر مرحله از حالت داستانی، ماموریت هایی از قبیل نابود کردن چند دشمن یا انجام تعداد مشخصی از حرکات ویژه به شما واگذار میگردد. در پایان مراحل نیز امتیاز کاربر به صورت سکه در ازای تعداد نفراتی که از پا درآورده و دریافت 3 ستاره برای اتمام مرحله، کامل ماندن جان و نابودی دشمنان خاص محاسبه میشود. سکه ها برای ارتقای حرکات ویژه 4 گانه و ستاره ها برای افزایش جان یا آسیب پذیری کمتر کاربرد دارند.

گیم پلی "لوتی وار" با توجه به ترفندهایی که به منظور جذابیت آن مورد استفاده قرار گرفته، تا حد زیادی سرگرم کننده میباشد و هیجان لازم را به کاربران القا میکند. البته ایده پردازی بیشتر نیز میتوانست باعث جذابتر شدن بازی فوق گردد و انتظار میرفت کمبودهایی همچون تعریف دستاوردهای مختلف، وجود چند کاراکتر، تجهیزات کمکی (حرکات ویژه) متنوع تر، امتیازدهی پیشرفته تر و سازماندهی هوشمندانه تر برای نمایش تبلیغات در آن برطرف شود. همچنین بهتر بود تعداد مراحل بیشتر باشد که البته در آینده بخش های دیگری به این بازی افزوده و بدون تردید باعث محبوبیت هر چه بیشتر آن خواهد شد.

موارد نام برده توسط AppReview، امتیاز 4 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

لوتی وار

قیمت :

این بازی اندرویدی بطور رایگان قابل دریافت است و بدون پرداخت هزینه میتوانید آن را انجام دهید. البته در صورت تمایل و به منظور پیشرفت بیشتر در "لوتی وار"، بد نیست بسته های سکه با تعداد مشخص را خریداری نمایید که قیمت آنها نیز منصفانه میباشد. از نظر AppReview، امتیاز 5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

 

لوتی وار

معرفی، نقد و بررسی بازی لوتی وار

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    امر 5
    آلی

    به این نظر پاسخ دهید
لوتی وار