بازی مار و پله مدرن

مار و پله مدرن، بازی رقابتی و آنلاین که خاطره ها را زنده میکندنسخه 1.7.6

4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : خانوادگی
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 8.4 مگابایت

برخی از سرگرمی ها، همیشه برای ما خاطره انگیز هستند. بازی مار و پله هم یکی از همین سرگرمی ها میباشد که آن را در دوران کودکی زیاد انجام داده ایم. اگر میخواهید در اوقات فراغت خود یادی از سرگرمی های قدیمی کنید، بازی مار و پله مدرن گزینه خوبی برای این کار است. در نقد و بررسی این بازی اندرویدی با ما همراه باشید.   بازی خانوادگی برای اندروید  قوانین بازی فوق با گذشته هیچ فرقی نکرده اند. در مار و پله مدرن شما باید با تاس ریختن، مهره خود را بر روی یک صفحه که از 100 خانه مربعی شکل تشکیل شده، حرکت دهید. با رسیدن به پله ها از آنها بالا خواهید رفت و اگر به نیش مارها گرفتار شوید، سقوط میکنید. با آوردن شماره 6 هم به عنوان جایزه فرصت دارید، دوباره تاس بریزید. یکی دیگر از قانون های مهم این است که باید مراقب حریف هم باشید چون میتواند با رسیدن به خانه ای که در آن هستید، شما را به شروع از اول مجبور کند. مجموع این قوانین ساده، یک گیم پلی رقابتی و هیجان انگیز را در این بازی اندرویدی به وجود آورده که هیچوقت از خاطره ها نمیرود.   نکته : این بازی در سه سطح آسان، متوسط و سخت قابل انجام میباشد. در دشوارترین سطح، تعداد مارها بر روی صفحه زیادتر هستند.

یک سرگرمی لذت بخش و رقابت هیجان انگیز را در مار و پله مدرن تجربه کنید.
مار و پله دو نفره با گوشی  چرا مدرن؟ حتما میپرسید اگر روش بازی فوق شبیه نوع قدیمی آن است، چرا عنوان مار و پله مدرن را برای آن انتخاب کرده اند. در جواب باید بگوییم که موقع انجام بازی، تجهیزات کمکی جالبی برای برنده شدن در اختیار خواهید داشت. این تجهیزات عبارتند از: چکش : با این وسیله میتوانید موقع رسیدن به مارها، از سقوط کردن به خانه های پایین جلوگیری نمایید. سپر : تا شش حرکت از شما در مقابل نیش مارها محافظت میکند. تاس خوش شانس : این قابلیت باعث میشود که تا 6 حرکت متوالی، تاس با عدد 5 یا 6 بیاورید. له کردن حریف : اگر حریفتان در حال نزدیک شدن به خانه آخر است، کافی است با استفاده از این قابلیت او را له کنید.   در هر شرایطی بازی کنید دلیل دیگری که نشان میدهد عنوان مار و پله مدرن برای بازی فوق برازنده است، امکان انجام آن در سه حالت مختلف میباشد. 1 نفره : مواقعی که تنها هستید و دسترسی به اینترنت ندارید، میتوانید با هوش مصنوعی به رقابت بپردازید. 2 نفره : با انتخاب این حالت، شما میتوانید به دو روش با دوست خود رقابت کنید. انجام بازی بر روی یک گوشی یا وصل شدن به شبکه وای فای و بازی کردن بر روی دو گوشی. راهنمایی لازم برای استفاده از روش دوم، در بازی ذکر شده است. آنلاین : بازی ها وقتی هیجان انگیز میشوند که بتوان آنها را به صورت آنلاین هم انجام داد. با ورود به این قسمت، یک حریف به صورت تصادفی انتخاب میشود و حالا میتوانید یک رقابت جانانه را انجام دهید.   نکته : برای انصراف از بازی های دو نفره، قوانینی وجود دارد که لازم است آنها را بخوانید.   از پله سر نخوری یه وقت! وقتی پای رقابت در میان است، حتما حرف های زیادی بین دو رقیب رد و بدل میشود. این موضوع در بخش آنلاین مار و پله مدرن پیش بینی شده و شما میتوانید با حریف چت کنید. علاوه بر این، چند پیام پیش فرض هم وجود دارد که جنبه کلکل رقابت را افزایش میدهند. بد نیست بدانید که این پیام ها به صورت صوتی برای رقیب فرستاده میشوند.   مار و پله آنلاین دو نفره  جدول امتیازها در بازی فوق، نیاز به ثبت نام ندارید. هرچند این موضوع باعث کمبود برخی از ویژگی ها در مار و پله مدرن شده اما در عین حال، راحتی کاربر را افزایش داده است. برای مثال شما میتوانید بعد از اینکه امتیازتان به مقدار مشخص رسید، به جدول رتبه بندی بروید و رکورد خود را به ثبت برسانید. بر اساس این امتیاز، یک نشان مخصوص هم به بازیکنان داده میشود.   نکاتی در مورد گرافیک و صدای بازی طراحی منوها و عناصر مربوط به آن، در مار و پله مدرن به خوبی انجام گرفته و جذابیت لازم را به وجود آورده است. در محیط اصلی بازی هم شاهد انیمیشن های بدون نقص و جلوه های تصویری زیبا هستیم. موزیک انتخاب شده و افکت های صوتی هم مناسب به نظر میرسند. در کل، از این لحاظ نقص خاصی در بازی فوق به چشم نمیخورد هرچند انتظار میرفت که خلاقیت بیشتری از سوی تولیدکنندگان صرف گردد.  
مار و پله آنلاین دو نفره، بدون تردید یک سرگرمی خوب برای اوقات فراغت همه رده های سنی خواهد بود. شما میتوانید با دانلود این بازی اندرویدی از کافه بازار، یک بازی مار و پله مدرن را در کنار دوستان خود تجربه کنید و از انجام آن لذت ببرید.
  مار و پله مدرن 
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • امکان انجام بازی به صورت آنلاین
 • هیجان بالا و حس رقابتی زیاد
 • اجرای روان بازی بر روی گوشی های مختلف
 • تجهیزات کمکی جالب و امکانات جانبی مفید
 • گرافیک کاربرپسند
نقاط ضعف بازی
 • کمبود برخی امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی گیم پلی این بازی اندرویدی به اندازه کافی هیجان انگیز هست چون ذات بازی مار و پله اینطور ایجاب میکند. البته ترفندهایی که تولیدکنندگان مار و پله مدرن به کار برده اند نیز بی تاثیر نبود اما برای افزایش جذابیت های آن، پیشنهادهایی داریم:
 • محدودیت زمانی برای تاس ریختن
 • امکان پیداکردن رقیب با نام کاربری
 • بخش دوستان و رقابت آنلاین با افراد دلخواه
 • سیستم امتیازدهی پیشرفته تر (زدن حریف، زمان رسیدن و ...)
 • تجهیزات کمکی متنوع تر
 • و ...
 

مار و پله مدرن

مار و پله مدرن، بازی رقابتی و آنلاین که خاطره ها را زنده میکند

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود بازی اندرویدی مار و پله مدرن